Varia

Aprilli kuu klubi - My Fitness Viru

Varia  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  11 kommentaari

Linnasüdames Viru Keskuse 5. ja 6. Korrusel asuv MyFitness fitness-klubi avamist valmistati ette 2007. aasta juulist kuni 2008. aasta märtsini. Fitness-klubi kogupind on 1312 m². Klubi on avatud esmaspäevast reedeni 7-22 ning nädalavahetustel 9-21.

Klubis on kaks treeningstuudiot vastavalt suurusega 116 m² ja 125 m². MyFitness klubis asub Eesti suurim spinningustuudio, mis on varustatud 35 kvaliteetse bodybike ratta ja ainulaadse värvimuusikaga. Läbi kahe korruse ulatub jõusaal ja kardiopark, mille seadmed on valitud professionaalide poolt Technogym masinate hulgast.


Üheks MyFitness fitness-klubi eripäraks on kardiomasinate suur osakaal kõikidest treeningseadmetest. Jooksuradasid, jalgrattaid, sõudeergomeetreid, steppereid, ellipseid jm. on MyFitness klubis proportsionaalselt oluliselt rohkem kui teistes fitnessklubides. Kardiosuund on valitud tuginedes põhjamaade kogemusele ja üldisele trendile Euroopas, kus vabade raskuste ning jõumasinate osakaal väheneb ning inimesed kasutavad järjest enam aeroobse treeningu seadmeid ehk kardiomasinaid.

Sisekujunduse läbiv joon on avarus, avatus, valgus, kommunikatsioon. Kõik ruumid on avarad ja heledad. Klubis olijad näevad igast asukohast peaaegu kogu liikumist klubis, kasutatud on palju klaasi. Klubist avaneb kordumatu vaade Tallinna Cityle.

MyFitness fitness-klubi peatreener on Kristi Roosimägi ja ühtekokku töötab MF Virus ligi kolmkümmend treenerit, kellele lisaks käib klubis pidevalt mainekaid külalistreenereid.


Rühmatreeningud on jaotatud eesmärgipäraselt kolme gruppi Vastupidavus, Jõud , Keha & Meel. Erinevat stiili treeninguid on klubis pakkuda ligi 30 ja endale sobiva peaksid leidma nii algajad kui juba kogenenud treenijad. Aeroobikasaalides on olemas kogu vajalik valik tehnilisi vahendeid: cored, bosud, step pingid, hantlid, matid, erineva suurusega pallid, käeraskused, bodypump kangid jms.

Klubiga liitudes saavad kõik klubiliikmed esmakordse koormustesti tasuta. Koormustesti viib läbi selleks väljaõpetatud personaaltreener, kes annab esmased soovitused treeningutega alustamiseks või nendega jätkamiseks.


Kes soovib veelgi personaalsemat lähenemist ning täiesti individuaalset treeningkava, siis on võimalus kasutada personaaltreeneri teenust.


My Fitness Viru jõusaali vanemtreener on Argo Ader

MyFitnessi kui ettevõtte eesmärk on rajada 5 aasta jooksul 16 klubist koosnev fitnessklubide kett kogu Baltikumis ja lisaks Ukrainas. Eesmärgiks on pakkuda fitnessteenust just aktiivsetes kaubanduskeskustes.


„Minu elu uus energia! My Fitness


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 
   Võiks ikka olla lisatud ka korralik ülevaade hinnapoliitikast ja suuremat sorti pildigalerii. Muidu pole sellel rubriigil minu meelest erilist mõtet!
   Kardiopark on aukartust äratav!!! Ehk on ka jõusaali poolne osa tasemel. Superlux! Saal kus keha saab vatti ja vaim puhkab (teatud mõttes).
  Jõusaaliosa on imepisike, nagu esimeselt pildilt näha, aga trenni sain tehtud. Suuremad poisid seda ei saa.
  Argo Ader ikka Articus ka veel?
  Argo Ader MyFitnessis
  Käisin ka seal. Jah inimene kes tahab toonust hoida ja aeroobsega tegeleda siis on 5+ , aga jah jõusaali-osa on väga nõrk, aga ilmselt peabki see nii olema. Ilmselt kui Bonsuna sisse vajuks, siis ei mahuks ka teine väiksem mees sinna enam ära :-D Peamised on küll hantlid ja kang ... aga ... aga ...
  Eelmise kommentaari tegin siiski mina ... :-)
   nojah põhimass inimesi ongi ainult ratast sõtkuma võimelised, siis saab ju mõnusalt viilida. Aga miks siis sellisele klubile üüratut pappi maksta. Jookske ja võimelge õues ja ostke liikmelisuse asemel rohkem powerfoodi.
  Pean lisama, et tegin seal ka proovitrenni, ja enesetunne oli super, sest seal on suurepärane ventilatsioon ja õhu kvaliteet. Selle kõrval oli revalsport nagu hapnikuta mägionn.
  Jep, inimkond läheb hulluks, ehitatakse selliseid aeroobseid saale. Trend on hirmuäratav. Võiks öelda et:"Everybody wants to be in shape, but there is noone who wants to lift heavy-ass weights"

Atarashii Naginata - uus spordiala?

Varia | 

Atarashii Naginata - kas uus spordiala? Eestis on spordialaga tegeletud kõigest paar aastat, kuid spordiala ise on juba mitme sajandi…


Kas valida nutikell või nutivõru?

Varia | 

Nutivõru on kiiduväärt trennikaaslane! Nutivõrud on lihtsamad nii oma välimuselt kui kasutamisvõimalustelt. Erinevalt puutetundliku…