Fitness.ee  ›  Uudised  ›  Kulturism  ›  EM 2010 kultursmis - eestlased näitasid kõrget taset..
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Kulturism

Uudised

EM 2010 kultursmis - eestlased näitasid kõrget taset..

Eestlased platseerusid vastavalt: Taavi Koovit 2. koht, Imre Vähi 4. koht, Ott Kiivikas 5.koht, Janar Ryckenberg 7.koht!

Kulturism  |  20.05.10  |  tekst:  |  fotod: K.S.  |  1 kommentaar

Euroopa meistrivõistlustel kulturismis, Hollandis Maastrichtis, 14.-17.05.10 näitasid Eesti sportlased kõrget taset.

Parima tulemuse saavutas Taavi Koovit, kes klassikalise kulturismi pikkuskategoorias +180cm võitis hõbemedali!

Kahjuks ei õnnestunud Taavil oma eelmisel aastal võidetud euroopa meistritiitlit kaitsta, olles sellele küll väga lähedal, esimesel võistluspäeval hindasid kohtunikud Taavi kindlalt esimeseks, aga päevad pole vennad.

Hästi esinesid ka teised meie mehed - Imre Vähi, kes tuli kolmandat korda järjest euroopa meistrivõistlustel 4. kohale. Esimesel päeva järel oli ka Imre medalikursil, kindlalt kinni pronksis.

Ott Kiivikas, kes võistles kulturismi kategoorias -90 kg saavutas 5. koha, samade punktide arvuga, mis 4. koha mees Bosniast.
Esimese võistluspäeva lõpetas ka Ott 3.dana, teisel päeval pidi ta kaks konkurenti mööda laskma. Sama kategooria võitja Stefan Havlik krooniti hiljem ka võistluste absoluutseks meistriks.

Oma suurvõistluse debüüdi tegi Janar Rückenberg klassikalise kulturismi kategoorias +180cm olles kahjuks esimene, kes finalist ehk 6 parema seast välja pidi jääma. Lõppkohaks märgitigi protokolli 7.koht, kuid arvestades sellega, et see oli mehe esimene suurvõistlus, siis võib Janari esinemist igati kordaläinuks lugeda.

Kokkuvõttes saab koondise esinemisega igati rahul olla, 4 sportlasest 3 finaalis, 6 parema seas - pole paha!

Sellega ei ole kulturistid ja fitnessistide hooaeg veel lõppenud - mai viimasel nädalavahetusel on euroopa meistrivõistlustel Serbias võistlustules meie parimad fitnessistid: Liisa Otsus, Natalia Nazarenko-Kiivikas ja Oleg Anissimov.

Protokoll siin

------------------

12.05.2010

Eesti kulturismikoondis osaleb sellel nädalavahetusel 14.-17.05.10 Hollandis, Maastrichtis toimuvatel amatööride Euroopa meistrivõistlustel kulturismis.

Eesti koondist esindavad klassikalise kulturismis: pikkuskategoorias -175cm Imre Vähi, +180cm Taavi Koovit ja Janar Rückenberg.

Meeste kulturismi kaalukategoorias –90 kg asub võistlustulle 11 x Eesti absoluutne meister Ott Kiivikas.

Suurimad ootused on seotud Taavi Koovitiga, kes asub kaitsma oma 2009 a. võidetud Euroopa meistritiitlit. Taavi näitas juba aprillis head vormi tulles nii Eesti absoluutseks karikavõitjaks kui ka Balti Matši klassikalise kulturismi kategooria võitjaks.

Samas on kindlasti ka medalinõudlejate seas nii Kiivikas kui Vähi, kellel varasematelt EM'idelt ette näidata vastavalt hõbe ja pronks medal ning mullu saavutasid mõlemad 4. koha.

Finaali ehk kuue parema sekka on võimalus jõuda kõigil neljal koondislasel.

Koondist saadab delegaadina ja osaleb kohtunikuna alaliidu president Arnold Tokko.
Eesti koondis alustab reisi Hollandisse reedel, 14.05.10 varahommikul Helsinki lennukiga.
Tagasi Tallinna "Lennujaamas" ollaks teisipäeval 18.05.10 kell 00:20.

Otsereportaaz võistluspaigast koos värske infoga jõuab kodusteni www.fitness.ee vahendusel.


Lisainfo:
EKFL peasekretär
Indrek Otsus
indrek.otsus@fitness.ee

Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee
Prindi Arutle foorumis
  1. Hoiame kõik kõvasti pöialt!!!!! Tooge mehed medalid koju!!!!!!

    Muzzka  |  12.5.2010 13:52

Logi sisse

Kommentaari lisamiseks logi palun sisse. Unustasid parooli?

Pole veel kasutaja? Registreerumine võtab vaid hetke! Lisaks uudiste ja artiklite kommenteerimisele, saad Fitness.ee kasutajana osaleda foorumi aruteludes, hinnata treenereid ja klubisid ning tellida mugavalt kaupa veebipoest. Registreeru kohe »

Püsi teemas. Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte neid endid. Keelatud on reklaamlinkide ja -tekstide postitamine, samuti teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste halvustamine. Fitness.ee moderaatorid kustutavad sobimatud kommentaarid.
Kommenteerimist toetavad
reklaam
reklaam Sportland
reklaam Fitshop.ee
reklaam Sportland

Artiklid

reklaam bb 2013 uus
© 1999 - 2012 Fitness.ee  | Telliskivi 51, 10611 Tallinn  |  tel 6774 666  |  info@fitness.ee  |   Reklaam  |  Kontakt  |  Toimetus
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale