Toidulisad

Taastusjoogi vajalikkusest

See mida tarbid koheselt peale treeninguid, mõjutab otseselt sinu taastumist. Õiges koguses ja õigel ajal tarbitud valgud ja süsivesikud alustavad sinu keha parandamist koheselt!

Toidulisad  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Milleks valida taastusjook?
1. Mugavus! Selle asemel, et peale trenni hakata riietusruumis kanarinda ja kartulit sööma on oluliselt lihtsam ära juua üks korralik šheik.

2. Vedelal kujul tarbitud kalorid imenduvad kordades kiiremini kui tahke toit. Lihaste taastumine hakkab toimuma koheselt.

3. Korralik taastusjook loob parimad lihasmassi kasvu tingimused!

4. Kvaliteetne taastusjook on disainitud selliselt, et toote kõik komponendid töötaksid teineteisega koos sünergeetiliselt, eesmärgiga saavutada maksimaalselt anaboolne keskkond lihaskonna taastamiseks.

5. Sa ei pea ise enam midagi mõtlema. Kõik koostisosad on Sinu eest välja valitud ja kokku segatud. Sega vaid veega ja naudi.

Taastusjookide valik on saadaval SIIN!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

"GoldenSand" — saamislugu ning kasutamine

Toidulisad | 

Enam kui kaks aastat tagasi, kui me hakkasime mõtlema kookosõli maaletoomisele, ei osanud me ette näha, kui keeruliseks selle õige valimine…


Frenzy ksülitoolpastillid — treenides ei tohi hambaid unarusse jätta

Toidulisad | 

Sportlased toituvad küll läbimõeldult, kuid paradoksaalsel kombel võib nende toitumisrežiim mõjuda hammastele kahjulikult.


King of Spades Flagship on saabunud

Toidulisad | 

Pea täielikult muutunud koostisega King of Spades Flagship on disainitud…