Retseptid

FAT BURNER PROJEKT

Projektis osalejateks olid tavaliselt inimesed tänavalt. Inimesed kes käivad tööl ja kellel tihti peale ei leidu aega ega jaksu tööpäeva lõppedes spordisaali külastada. Meie eesmärk oligi tõestada, et FAT BURNER FITNESS DRINKi abil on võimalik mõõduka ja

Retseptid  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  7 kommentaari

Projektis osalejateks olid tavaliselt inimesed tänavalt. Inimesed kes käivad tööl ja kellel tihti peale ei leidu aega ega jaksu tööpäeva lõppedes spordisaali külastada. Meie eesmärk oligi tõestada, et FAT BURNER FITNESS DRINKi abil on võimalik mõõduka ja mõistliku treening koormusega saavutada ihaldatud tulemused ja vabaneda üleliigsetest kilodest.

Jälgisime 2 kuu jooksul kaheks jaotatud testgrupi kehalisi näitajaid. Grupp jagunes FAT BURNERi joojateks ja mitte joojateks, et võrrelda kas FAT BURNERi tarbijatel on eelis. Testgrupp koosnes nii meestest kui naistest vanuses 25-55 eluaastat. Meie eesmärk oli võrrelda osalejate kehalisi muutusi 2 kuu vältel, kui käidi vähemalt 3x nädalas trennis ning kokku 5x kaalumas/mõõtmas. Treeninguid ja mõõtmisi viis läbi personaaltreener Argo Ader.

LÜHIDALT JOOGIST FAT BURNER

FAT BURNER on salendav, südametegevust tugevdav ning organismi varusid taastav jook fitnessi või mõne muu sportliku tegevuse harrastajatele.
FAT BURNER efektiivsuse saladuseks on L-karnitiin, mis on tuntud kui üks kõige tervisesõbralikumaid rasva põletamist ja kehaenergia tootmist soodustavaid aineid.
FAT BURNER on valminud koostöös Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga. Koostisesse kuulub rohelise tee ekstrakt, päevane soovituslik B- ja C- vitamiinide kogus ja L-karnitiin.

TULEMUSED

2 kuu tulemusi kokkulüües oli kindel edumaa grupil kes jõi vahetult enne treeninguid ja treeningute ajal FAT BURNERit. Testgruppide tulemuste keskmine ja kogu summa on väljatoodud allpool olevas tabelis:
Fat Burner Grupp MAX

Fat Burner Grupp Keskmine

Tavaline Grupp MAX

Tavaline Grupp Keskmine


Kaotatud kilod


9,9kg

-5,84kg

5,1kg

-3,34kg


Rasva %


-8,2%

-4,5%

-4%

-2,82%


Rindkere ümbermõõt


-14cm

-8,4cm

-7cm

-3,8cm


Vöö ümbermõõt


-13cm

-10,6cm

-8cm

-6,1cm


Puusa ümbermõõt


-14cm

-8cm

-8cm

-6,6cm


Sääre ümbermõõt


-5cm

-3,2cm

-3

-2,4cm

Kiire eluviisiga inimesele on väga tähtis aeg. Näiteks võib tuua sarnaste algnäitajatega katse alused : FAT BURNERI jooja kes külastas treeningsaali 3x nädalas, ning mitte jooja kes treenis isegi 6x nädalas, suutsid näidata sarnaseid tulemusi.

FAT BURNERI jooja kes treenis nädalas 3x:
rasva % vähenes -4%, kehakaal -6kg, vöö ümbermõõt -14cm, reie ümbermõõt -7cm

Mitte jooja kes treenis 6x nädalas:
rasva % vähenes -3,2%, kehakaal -5,1kg, vöö ümbermõõt -9cm, reie ümbermõõt -6cm

Selle võrdluse põhjal võib väita, et L-Karnitiini sisaldav FAT BURNER FITNESS DRINK aitab saavutada soovitud tulemused vähema vaevaga.


Tervitused,
Eigo Siimu
Export - Import Manager
LIIWI HELIIS AS
Narva mnt. 7d
Phone: +372 612 9004
Fax: +372 612 9001
GSM: +372 55 44 871
eigo@liiwi.ee
www.liiwi.ee


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

PORGANDITOIDUD: Paleo ja toorvegan piparkoogid

Retseptid | 

Kogus: 1 päts Koostisained * 300 g kivideta datleid * 150 g indiapähklivõid * 2½ spl kookosjahu * 2 spl Rawsom…


PORGANDITOIDUD: Vegan piparkoogi proteiinipuder

Retseptid | 

Kahele Vaja läheb: * 100 g kaerahelbeid * kaerapiima * 5 spl kookoskoort (soovi korral) * 10 g…


PORGANDITOIDUD: NOT-ella (ehk vale-Nutella) hommikupuder

Retseptid | 

Kogus: Ühele Koostisained * 240 ml Alpro šokolaadimaitselist soja- või mandlipiima * 125 ml täisterakaerahelbeid * 30 g…