Tervis

Nokk kinni saba lahti ... Eestis elava steroidikasutaja pihtimus

Arvan, et järgnev kirjutis on fitness.ee portaalis esimene julge katsetus rääkida steroididest läbi kellegi otseste kogemuste.

Tervis  |   |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  9 kommentaari


Eksikombel süstisin plaanitud 250 mg asemel 500 mg, kuna ei pööranud tähelepanu, et ampullil oli 1 ml = 250 mg, kuid ampull oli 2 ml ne. Mis edasi, tunne oli muidugi vägev, tõesti vägev. Ja kujundlikult kõneledes sai selle kuuri ajal mägesid liigutatud. Kuur kestis 2 kuud + teraapia HCG ga ja Nolvadexiga (ca. 1 kuu). Sellest kahest kuust 6 nädalat, süstisin nädalas korra 500 mg testosterone enanthate.

Niisiis trenn testosterone enanthate ajal oli midagi enneolematut. Ilmselt see oligi see tunne, millest paadunud kasutajad on palju rääkinud. Ka kehakaal ja jõunäitajad andsid sellest tunnistust. Kuna Eesti on ikkagi sedavõrd väike, siis jõunäitajatest me täpsemalt ei räägi, kuid kehakaal lendas 94 kg pealt 102 kg peale. Ütlen vaid niipalju, et kolmest baasnäitajast üks läks 200 kg alla, teised tublisti üle 200 kg.

Ütlen veelkord...kui vaid treenides oleks koguaeg selline tulemuste juurdekasv, selline tunne...ainult lammutaks.

Aga see on ainult asja üks pool järjest rohkem jõuame lähedale selleni, mida tahan teile tegelikult öelda.

Tõmmates kokku oma keemiku karjääri ütlen, et pärast testosterooni proovisin pärast 6 kuulist pausi veel ära Deca, samuti madala doosiga 100 mg nädalas, kuue nädala vältel, pluss kuurijärgne teraapia. See on kogu kuuritamise viimane kuur. Kokku olen teinud vist mingi 10 12 kuuri.

Niisiis, pärast väikest kronoloogilist jutukest olen jõudnud selleni, mida teile öelda tahan. Olen selle kõik omal nahal läbi elanud. Tegelikult on see keemia värk kõik jama SUUR JAMA, SUUUUR JAAAAMA!!!

Juhul kui teil on oma elu tõesti savi ja teil on võimalus, geneetika ja tahtmine IFBB profileeris tegutseda, siis tehke seda kui aga selliseid perspektiivid puuduvad, siis ärge üldse mõelgegi sellele. Ausalt, ärge isegi mitte kaalutlege, isegi mitte kerget kuurikest.

Ja kuigi...pthüi pthüi pthüi (ta sülitas praegu kolm korda üle vasaku õla)...minu steroidide kasutamise tulemusena ei ole mul praeguseks hetkeks mingeid tõsiseid kõrvalnähte esinenud, ei gynot, ei aknet jms. ütlen teile, et kogu see steroidivärk on NOKK KINNI SABA LAHTI.

Kui minna tagasi testosterooni kuuri juurde. Pärast sellelt, võib olla koguseliselt kõige arvestatavalt kuurilt mahatulekut tajusin, mida tähendab steroidipohmell. Hoolimata isegi asjaolust, et olin teinud korraliku PCT. Kaalu, pärast mõjude kadumist jäi alles 97 kg...arvan, et see ei ole seda väärt...jõunäitajad kukkusid, mitte küll väga drastiliselt, ent kukkusid...ja enesetunne...enesetunne on meeletult sant, sant just sellest langusest, mida sa näed ja tunned.

Kõik, kes väidavad, et kui kuurijärgne teraapia teha maksimaalselt õigesti, on võimalik enamus kuuril kasvatatu säilitada, TEATE NEED AJAVAD TEILE SUURT KÄOJAANI...JAA...TÄPSELT NII ONGI!!! See võib mingi hetk nii isegi tunduda, kuid juhul, kui uut kuuri enam mõne aja pärast ei tule, taandub pikas perspektiivis see supranaturaalne lihasmass ikkagi!!!

Tunne trennis pärast kuuri ja mõju kadumist on selline, nagu oleksid 50 aastane vanamees, kes on jõusaali midagi ära kaotanud. Iga seeria, iga korduse jaoks tuleb tõsist vaeva näha, selle kallal tõsiselt töötada, sest raskused ei lenda enam nii üles, nagu see on kuuri ajal. See kõik on üks paras psüühiline shokk.

Mis kõige hullem...vigastused...kuuril olles on see kõik justkui halvatud, ainult treenid ja lõhud suures furooris. Kuurilt mahatulles ja maasolles annavad liigesed meeletult tunda. See tuleb sellest, et kõik need lisakilod, mida tõstate ja mis on üle teie naturaalse potentsiaali, on liigestele, kõõlustele ja sidemetele tõsine katsumus. Kui ühelt poolt mõjuvad teadupärast ka mitmed steroidid liigestele positiivselt, siis teiselt poolt on liigeste valuretseptorid justkui halvatud. Talute suuri koormusi väga hästi, kuid karm reaalsus saabub siis kui kuuri mõjud kaovad.

Mis puutub müüti, et kulturistidel on väikesed nokud, siis see peab selliste karmide kuurilolevate kulturiste korral paika. Kuuri lõpufaasis, nii testosterooni korral, kui ka Deca puhul oli eriti hästi täheldatav see, kuidas need ained oma organismi testo produktsiooni kinni keerasid. Munad olid tõepoolest peaaegu, et pähklite suurused.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

7 soovitust, kuidas eakana aju treenida

Tervis | 

Elukvaliteeti määravad igapäevased valikud, millest kujunevad harjumused aastakümneteks. Kaua elada on tore, kui ka kõrges eas rikastavad elu…


Kollageeni müüdid ja tegelikkus

Tervis | 

Müüt nr 1: kollageen on hea ainult naha ja liigeste tervisele. Kollageeni roll naha ja liigeste tervises on vaid jäämäe tipp.…


Paremasse vormi pakase abiga

Tervis | 

BODY - http://www.bodylehti.fi Paremasse vormi pakase abiga Talv on taas kohal. Tuisk, paksud riided ja külmus. Tuleb tuttav…