Fitstar Attack uue kava koolitus

Fitstar | 09.04.2010, 10:51

FitStar Attack Vol.3 kontsepttreeningu koolitus toimub 17. aprillil 2010.a. algusega kell 14:00 spordiklubis Sparta. Koolituse läbiviijad on Gea Simson, Sven Idarand ja Egle Eller.

FitStar kontsept-treeningute maksumus on 950.- krooni ühe treeningprogrammi eest. Hind sisaldab CD, kirjaliku tunnikonspekti, tunnistust koolitusel osalemise kohta ning videomaterjali. Koolituse eest tasuda üleandega FitStar OÜ aa.221046784224 või sularahas kohapeal.

Registreerides koolitusele enne 5. aprilli on koolituse maksumus 800 krooni.

FitStarAttack on intervalltreening, mis keskendub aeroobsele treeningule, kuid suur osa tunnist on pühendatud ka jõu, tasakaalu ja liikuvuse arendamisele. Erinevates programmides on kasutusel erinevad harjutused ning lisavahendid, kuid tunni põhieesmärk ja sisu jäävad alati samaks& - arendada vastupidavust. FitStarAttack sobib kõige paremini inimestele, kes armastavad intervall-treeningu energilisust, bootcamp-stiilis tunni intensiivsust, sportlikkust ja liikumise mitmekülgsust ning rühmas tekkivat sünergiat. Toimub programmi esitlus praktilise tunnina, kaasa võtta treeningriided!

Registreerimine koolitusele siin klikka ja täida (main.php?main=registreeru/fitstar)

NB! koolitusel osaleja peab omama EEVL aeroobika treeneri kutsetunnistust või on kutsetunnistus omandamisel.

Info koolituse kohta: e-maili aadressil: egle@fitstar.ee (mailto:egle@fitstar.ee) või telefonil +372 5512369