EOK I taseme treener on nüüdsest ERK 3, kutsenimetusega "Abitreener"

Toimetus | 02.12.2013, 09:27

Varasema EOK I taseme kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreeneri uus kutsenimetus on "Abitreener" ning II taseme treeneril "Nooremtreener". Kutsenimetust "Treener" kannab nüüdsest III taseme treener.

20. novembril 2013.a. kinnitas SA "Kutsekoda" Kultuuri kutsenõukogu uued treenerite kutsestandardid (http://www.eok.ee/treenerite-kutseandmise-alusdokumendid) ja kutse andmise korra (http://www.eok.ee/sites/default/files/treenerikutse/K%20-%20Ol%C3%BCmpiakomitee%20KA%20kord.pdf).

Kutsetasemete vastavusmaatriks:

Treenerikutse taotlejale ja taastaotlejale


* Kutse taotlemiseks või taastaotlemiseks pöördu oma spordiala kutsekomisjoni poole. Kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreenerite kutsekomisjoni kooseisu ja kontaktid leiad siit (http://www.eok.ee/eok-kulturismi-fitnessi-ja-j%C3%B5usaali-treenerite-kutsekomisjon).
* Nõuded treeneri kutsetasemetele leiad siit (http://www.eok.ee/sites/default/files/treenerikutse/K%20-%20Ol%C3%BCmpiakomitee%20KA%20kord.pdf).
* Kutse taotlemise ja taastaotlemise vormid - taotlus siit (http://www.ifbb.ee//ankeedid/kutsekvali.php) ja CV vorm siit (http://www.ifbb.ee//ankeedid/curriculum.php).
* EOK 3 - 5 (endine I – III) taseme treeneri spordi üldainete ja paljude spordialade õppekavad ja õppematerjalid leiad siit (http://treener.eok.ee/otsing.php?keel=1)

Kutse andmise tasu määrad


Abitreener EKR 3 (varasem I tase) - 32 eur
Nooremtreener EKR 4 (varasem II tase) - 38 eur
Treener EKR 5 (varasem III tase) - 45 eur
Vanemtreener EKR 6 (varasem IV tase) - 58 eur
Meistertreener EKR 7 (varasem V tase) - 64 eur
Eliittreener EKR 8 - 75 eur

Lisainfo www.ifbb.ee (http://www.ifbb.ee/?Page=0)


Samal teemal:
Alanud on registreerimine EKR III ja IV taseme kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreenerite erialasele koolitusele (http://www.fitness.ee/uudis/5545/kulturismi-ja-fitnessi-ning-jousaalitreenerite-erialakoolitusele-kuni-31-detsembrini-soodushind)
EOK kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreeneri kutsekvalifikatsiooni tasemeeksam (http://www.fitness.ee/uudis/5547/eok-kulturismi-ja-fitnessi-ning-jousaalitreeneri-kutsekvalifikatsiooni-tasemeeksam)