Fitness.ee  ›  Kontaktandmed

Agne Kiviselg võistleb 1. aprillil Oslo Grand Prix võistlusel

Kulturism 31.03.17, 19:35 EKFL

1. aprillil toimub Oslos suurejooneline kulturismi ja fitnessi võistlus Oslo Grand Prix. Eestit esindab võistlusel Agne Kiviselg.

Agne Kiviselg võistleb Oslo Grand Prix võistlusel bikiinifitnessi pikkuskategoorias -169cm. Kui eelmisel nädalavahetusel tõi Pärnu sportlane, Spa&Sport spordiklubi esindaja, Agne, Rootsist koju kuldmedali, siis ka selleks võistluseks on…

Pudix valgupudingu degusteerimised aprillis MyFitnessi klubides

Klubid 03.04.17, 14:01

Aprillikuus toimuvad Pudix valgupudingute degusteerimised MyFitnessi klubides üle Eesti.…

EOK kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreeneri tasemeeksamile registreerumie kuni 8. aprillini!

Kulturism 03.04.17, 01:09

Eesti Olümpiakomitee kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri kutsekvalifikatsiooni tasemeeksam…

Algas kogu aprilli kestev fitnessikuu

Kulturism 03.04.17, 10:56

Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee liige, liikumisharrastuse komisjoni esimees Helir-Valdor Seederi sõnul on teemakuud nagu fitnessikuu üks osa…

Fitmodeli projekti lõppvõistlus toimub 2. aprillil Butterfly Lounges

Kulturism 31.03.17, 21:19

2. aprillil algusega kell 15.00 toimub Butterfly Lounges projekti "Fitmodel" lõppvõistlus. Jaanuari lõpus startis Eesti suurim…

articles content main
small articles grid
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Kontaktandmed


» Telefon: (+372) 6 774 666
» Faks: (+372) 6 774 888
» Poetelefon: (+372) 672 1213
» Aadress: Telliskivi 51, Tallinn, 10611
» E-post: info@fitness.ee
» Webmaster: E-post: webmaster@fitness.ee
» Telli reklaami: Telefon: 53 939 468
E-post: reklaam@fitness.ee

© 1999 - 2010 Fitness.ee

reklaam better b 2013 uus Sportland

Privaatsuseeskiri


Teie privaatsus on meile oluline. Meie veebisaidil, http://www.fitness.ee ja muudel meie opereeritavatel lehekülgedel kasutame privaatsuseeskirju, mis aitab meil Teie privaatsust austada.

Me küsime Teie isikuandmeid ainult siis, kui me neid tõesti vajame, et pakkuda teile head ja kiiret teenust. Me kogume seda õiglastel ja seaduslikel viisidel teie teadmiste ja nõusolekutega. Samuti teavitame teid, miks me kogume seda ja kuidas neid andmeid kasutatakse.

Me säilitame kogutud teavet ainult nii kaua, kui see on vajalik Teile soovitud teenuse pakkumiseks. Säilitatavaid andmeid kaitseme kasutades erinevaid turvameetmeid, et vältida andmete kaotusi ja vargusi, samuti volitamata juurdepääsu, andmete avalikustamist, kopeerimist, kasutamist või muutmist.

Me ei jaga ühtegi isikut tuvastavat teavet avalikult ega kolmandate isikutega/osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on seadusega ette nähtud.

Meie veebisait võib linkida teistele lehekülgedele, mida me ei halda. Pidage meeles, et me ei kontrolli nende lehekülgede sisu ega tavasid ega võta endale vastutust ega vastutust nende lehekülgede privaatsuseeskirjade eest.

Teil on õigus keelduda oma isikliku teabe nõudmisest, mõistes, et me ei pruugi sellisel juhul Teile pakkuda soovitud teenuseid.

Meie lehekülje jätkuvat kasutamist Teie poolt arvestame, et olete nõus ja aksepteerite meie privaatsuseeskirju. Kui teil on küsimusi kasutajate andmete ja isikuandmete töötlemise kohta, võtke meiega ühendust - webmaster@fitness.ee.

Kehtib alates: 31. oktoober 2018.

Meeskond


Arnold Tokko
Juhatuse liige
E-mail: arnold@fitness.ee
Ott Kiivikas
Juhatuse liige
E-mail: ott@fitness.ee
Eleri Reinart
Tegevjuht
E-mail: eleri@fitness.ee
Helena Mang
Müügi- ja turundusjuht
E-mail: helena@fitness.ee
Elen Nurk
Raamatupidaja
E-mail: elen@fitness.ee
Peep Reinart
Peatoimetaja
E-mail: peep@fitness.ee
Kaisa Abner
Poodide juhataja
E-mail: kaisa@fitness.ee
Karl Saare
Sotsiaalmeedia
E-mail: karl@fitness.ee
Silja Rämson
Müügispetsialist
E-mail: silja@fitness.ee
Christin-Amani Kiivikas
Müügispetsialist

Riivo Rebane
IT
E-mail: rebane@fitness.ee
reklaam Olimp better b 2013 uus
© 1999 - 2012 Fitness.ee  | Telliskivi 51, 10611 Tallinn  |  tel 6774 666  |  info@fitness.ee  |   Reklaam  |  Kontakt  |  Toimetus
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale