3. mai 2013

Siim Kelner tuli Euroopa meistrivõistlustel 7-ndale kohale

Sel nädalal toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel tuli Eestit esindav Siim Kelner juunioride klassikalise kulturismi kategoorias 7-ndale kohale.

Siimu võistlus toimus neljapäeval, 2. mail, kus tugevas konkurentsis oli võistlemas 10 klassikalist kulturisti. Siim Kelner platseerus 7. kohale, mis tähendab ühe kohaga finaalist välja jäämist. Juunioride kulturismi finaalid toimuvad täna, reedel, 3. mail.

Siim esindab ja treenib spordiklubis Reval-Sport. Siimu sponsoriteks on Reval-Sport, FitShop.ee ja FAST Sports Nutrition.

Siim Kelneri tiitlid:
Euroopa meistrivõistlustel 7. koht juunioride klassikalises kulturismis 2013
Eesti karikavõistluste võitja juunioride kulturismis 2013
Tallinna meister kulturismis 2012
Eesti meister juunioride kulturismis 2011 ja 2012

[pilt=9036]

Neljapäeval toimusid ka athletic-fitnessi eelfinaalid, kust pääses finaalidesse edasi Esta Pilt, samuti sai Esta pilt edasi body-fitnessi finaalidesse. Kristo Kauder athletic-fitnessis kahjuks finaalidesse ei pääsenud.

IFBB Euroopa meistrivõistlused fitnessis, Euroopa juunioride ja veteranide meistrivõistlused ja Euroopa meistrivõistlused ratastoolikulturismis toimuvad sel nädalal Santa Susannas Hispaanias, kus pea nädalasele üritusele on kohale sõitnud sportlased ühtekokku 35. erinevast riigist. Eesti sai riikide arvestuses kõrge 10. ja 13. koha vastavalt täiskasvanute ja juunioride, veteranide arvestuses.

Võistlustel toimunut kajastatakse Fitness.ee foorumis: [url=http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/36886-ifbb-womens-european-cc-kristina-koroljak-endla-vaher-kuld-ja-hobe/page__st__120]IFBB Women’s, juniors and masters European CC[/url]

Samal teemal:
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5136/egle-ellernabi-jai-euroopa-meistrivoistlustel-napilt-finaalist-valja-ning-sai-7-koha]Egle Eller-Nabi jäi Euroopa meistrivõistlustel napilt finaalist välja ning sai 7. koha[/url]
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5130/kristina-koroljak-krooniti-euroopa-juunioride-absoluutseks-meistriks-fitnessis-koroljak-voitis-ka-naistearvestuses-pikkuskategooria-163cm]Kristina Koroljak krooniti Euroopa juunioride absoluutseks meistriks fitnessis. Koroljak võitis ka naistearvestuses pikkuskategooria -163cm![/url]
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5131/endla-vaher-krooniti-163cm-fitnessi-kategoorias-juunioride-euroopa-meistriks] Endla Vaher krooniti +163cm fitnessi kategoorias juunioride Euroopa meistriks ja naistearvestuses võitis Endla hõbeda[/url]

Autor: Toimetus