Rühmfitness

Aeroobikakuninganna 2011 - vaata videot!

Rühmfitness  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Pildimaterjal
Protokoll

9. oktoobril Eesti Näituste Spordihallis toimunud Aeroobikakuninganna 2011 võistlusel pälvis kuninganna tiitli Maris Tamm (Tartu, TÜ ASK Fitnessklubi). Teise koha saavutas Krista Majak (Tartu, TÜ ASK Fitnessklubi) ja kolmandaks tuli Tatjana Golub (Viljandi, HOPE SK).

18. korda toimunud võistlus viidi läbi messi ”Ilu Sõnum 2011” raames. Kuninganna tiitlile pürgis 45 võistlejat, kellest žürii valis kolme vooru järel kaheksa finalisti. Võistlejaid juhendasid tunnustatud treenerid: Kadri Kõiva, Elke Roosileht ja Mariann Kilg Eestist ning Ilan Dedemoglu Saksamaalt.

“Žürii hindas parimat sportlikku vormi, harjutuste tehnilist täitmist ning lisaks esinemisoskust ja väljenduslikkust, oma osa mängis ka visuaalne väljanägemine", põhjendas žürii esinaine, Eesti Võimlemisliidu peasekretär Kadri Liivak, tehtud valikut.

Žürii koosseisu kuulusid Eesti Kultuuriministeeriumi asekantsler Tõnu Seil, moekunstnik Arne Niit, Natalia Nazarenko-Kiivikas, kes on käesoleva aasta Euroopa absoluutne meister fitnessis ning rahvusvahelise kategooria kohtunik, Aeroobikakuninganna võistluse algataja Kai Ilp, tuntud teleajakirjanik ja tervislike eluviiside propageerija Tiina Park, tunnustatud aeroobikatreener Riina Suhotskaja-Kajari, Fitness.ee esindaja ning Eesti karikavõitja klassikalises kulturismis Indrek Viska, Viimsi Tervis SPA Spordiklubi juht Kersti Ojalill, Replay maaletooja Eestis Hele-Ry Vikkisk ning Aeroobikakuninganna 2010 Sandra Raju.

Üritusel viibis ka Eesti Võimlemisliidu president, riigikogu esimene aseesimees, Laine Randjärv, kes andis võitjale üle hinnalised auhinnad.
Peaauhindadeks olid Arne Niidu disainkleit, Status Club QuickFit treeningpakett ning Cherry.ee kinkekaart. Kingitused panid välja ka Grand Rose SPA Hotel ja Viimsi Tervis SPA Spordiklubi, samuti Better Bodies. Ürituse toetajateks olid Expressions, ALPRO Soya, Kadarbiku, ArtDeco, TERE, Fitness.ee ja Fatburner, Buduaar, Alfred Vogel, Dietmix, Replay, Triinu Kodumasinad, Fitshop, Interflora, HAMLET, DEJA VU lounge ja NELJAS. „Aeroobikakuninganna 2011“ peasponsor oli Hartwall Novelle.
Toetajatest valisid välja oma lemmikud Buduaar ja Reply (nr 45, Maris Tamm), ALPRO Soya (nr 42, Krista Majak) ning Expressions (nr 76, Kaisa Edenberg). Samas valiti ka Fitness.ee ja Fatburner “FITSTAR 2011“, kelleks osutus nr 45, Maris Tamm.

Palju õnne Maris, kõikide Fitness.ee fännide poolt!!!

03.10.11

18-ndat korda toimuv Aeroobikakuninganna võistlus viiakse läbi messi "Ilu Sõnum 2011" raames. Võistlus toimub 9.oktoobril k.a. algusega kell 14.00 Tallinnas Eesti Näituste Spordihallis (Pirita tee 28).

Võistlus tiitlile toimub neljas voorus ning osalema on oodatud kõik aeroobikahuvilised, kes soovivad oma oskusi proovile panna ja võrrelda oma võimeid teistega. Võistlusvoorusid juhendavad rahvus-vaheliselt tuntud treenerid.

Ihaldatud tiitlile pürgijatel on heaks eeskujuks olnud eelmisel aastal kuningannaks kroonitud Sandra Raju, kes tänavu kuulub võistluse žüriisse. Lisaks temale aitavad uut kuningannat välja selgitada meie tuntumad aeroobikatreenerid, käesoleva aasta Euroopa absoluutne meister fitnessis Natalia Nazarenko-Kiivikas, Eesti Kultuuriministeeriumi asekantsler Tõnu Seil, rõivadisainer Arne Niit, teleajakirjanik Tiina Park jt. Žürii võtab hindamisel aluseks liikumiste sooritamise puhtust ja täpsust, koordinatsiooni ja rütmitunnet, esinemisoskust ja väljenduslikkust, aeroobset vastupidavust, treenitust ning väljanägemise esteetilisust ja atraktiivsust.

Parimad pälvivad hulgaliselt auhindu sponsoritelt ja toetajatelt.

Õhtut juhivad Uku Suviste ja Katrin Väli ning võistlusvoorude vahepeal hoiavad meeleolu Eesti tublimad ilu- ja sportaeroobika võimlejad, Eesti esibreikarid, showgrupp Harem jpt. "Maailmatasemel võistlusvoorude juhendajad ja mitmekesine programm peaksid igale aeroobikahuvilisele midagi põnevat pakkuma" kinnitas Eesti Võimlemisliidu peasekretär ja žürii esinaine Kadri Liivak.

"Aeroobikakuninganna 2011" peasponsor on Hartwall Novelle. Peaauhindadeks on Aarne Niidu disainkleit, Status Club QuickFit treeningpakett ning Cherry.ee kinkekaart. Kingitused võitjatele panevad välja Grand Rose SPA Hotel ja Viimsi Tervis SPA Spordiklubi ning Better Bodies.
Ürituse toetajateks on Expressions, ALPRO Soya, Kadarbiku, ArtDeco, TERE, Fitness.ee ja Fatburner, Buduaar, Alfred Vogel, Dietmix, Replay, Triinu Kodumasinad, Fitshop, DEJA VU lounge ja NELJAS.

Päev varem, 8.oktoobril toimub Eesti Tantsuakadeemias "FitConvention 2011", mis on aasta üks suurimaid fitness-üritusi ning toob Eestisse kuulsad treenerid kogu maailmast, olles kohtumispaigaks kõikidele Eestis tegutsevatele treeneritele.

Korraldajad: Eesti Võimlemisliit ja Fitness.ee.
Lisainfo: Eesti Võimlemisliit, tel. 6031555, www.eevl.ee
Projektijuht: Katrin Väli, tel. 56 900500 (Aeroobikakuninganna 2011 võistlus)

NB! Võistlejate registreerimine www.aeroobika.ee

Alates 1994.a. korraldatud sportlikku meelelahutusüritust “Aeroobikakuninganna”. Aastatega on kasvanud see mitmekesisemaks ning laiahaardelisemaks üleriigiliseks tervisespordi ürituseks ning on toimunud juba aastaid rahvusvahelise ilumessi “Ilu Sõnum ” raames. Sel aastal toimub võistlus juba 18ndat korda!

Üritust korraldavad Fitness.ee, Katrin Väli ja EEVL.

Peasponsor: Novelle!

Õhtujuhid Uku Suviste & Katrin Väli.( Õhtujuhte riietab Replay)

Aeroobikakuninganna 2011 võistlejaid juhendavad rahvusvaheliselt tunnustatud treenerid.
Võistlus toimub neljas voorus: soojendus, zumba, jõuvoor ning finaal.
Võitslejaid hindab proffessionaalne zürii, kes võtab hindamisel aluseks: 
- tehnilist täitmist - liikumiste sooritamise puhtust ja täpsust
- koordinatsiooni ja rütmitunnet
- esinemisoskust ja väljenduslikkust 
- aeroobset vastupidavust
- treenitust ning väljanägemise esteetilisust ja atraktiivsust

Aeroobikakuninganna 2011 võistluse raames on palju toredaid esinejaid: laulab kaunis ja särav Mari-Liis Aasmäe ja tantsulist silmailu pakuvad: Terminatorz, TTÜ tantsutüdrukud, Mature Movers, Beyond Dance, Maarika Susi koos Sergei Volodiniga- salsakava; Harem, kes lisaks tantsule demonstreerib ka Better Bodies uut treeningriiete kollektsiooni ja lisaks veel mitmed üllatusesinejad!

Kõik võistlejad saavad kaasa kingikotikese ja kõikidele finalistidele on auhinnad! Peaauhinnad :Cherry.ee kinkekaart; Arne Niidu disainkleit; Status Club- kolme kuuline QuickFit treeningpakett; Grand Rose Spa- spa pakett; Better Bodies treeningriided.
Üritust toetavad: REPLAY, Expressions, Viimsi Spa, ARTDECO, TERE, Dietmix, AlproSoya, Kadarbiku mahlad, Fitness.ee, Fitness TV, Hamlet, Fatburner, A.Vogel, FJ, Triinu kodumasinad, Buduaar.ee, neljas.ee
Toetajatel on võimalus valida ka oma lemmik, nii et võiduvõimalusi jätkub!

Oma lemmiku valivad: Fitness.ee- eriauhind FitStar 2011, persoonilugu, fotosessioon, jumestus, toitumis-ja treeningkava; Replay- üllatusauhind; Expressions- ehetekomplekt; Buduaar.ee- Buduaari aastatellimus ja üllatusauhind; Fatburner- blokid erivärvi fatburneritega; AlproSoya- Soya tooted.

Ennem võistust kell 12.00 on kõigil suurepärane võimalus osaleda Sparta Sporsiklubi Aeroobikamaratonil, kus toimuvad järgmised treeningud: GrooveFX, BlastFX, JumpFX
Tunde viivad läbi Sven Idarand ja Gina Bergmann
( osalemine kõigile tasuta, sissepääs ilusõnumi pääsmega)

Lõbus ja särtsakas after party toimub Lounge‘s DÉJÀ VU ( Vana-Viru 8 ) 9 okt. 19.00. Silmailu pakub sportlik Harem Show!

Juhend võistlejatele:

1. AEG JA KOHT:
Võistlus toimub pühapäeval 9. oktoobril 2011.a. Tallinnas Eesti Näituste Spordihallis (Pirita tee 28) rahvusvahelise messi "Ilu Sõnum" raames, algusega kell 14.00. Ürituse korraldajaks on portaal Fitness.ee koostöös Eesti Võimlemisliiduga.

2. OSAVÕTJAD:
Võistlusest lubatakse osa võtta kõiki aeroobikaharrastajaid alates 14. eluaastast, kes on võistlustele registreerunud ning ei ole varasematel aastatel võitnud aeroobikakuninganna tiitlit.

3. VÕISTLUSE KÄIK:
Võistlused toimuvad neljas voorus.
I voorus ( vooru pikkus kuni 12 min.) võistlevad kõik osalejad, kes sooritavad juhendaja poolt ettenäidatud liikumisi, kelle seast žürii valib 24 - 26 paremat järgmisesse vooru.
II voorus (vooru pikkus kuni 10 min) sooritavad osalejad treeneri juhendamisel tantsulisi sammukombinatsioone ning edasi pääseb zhürii otsuse kohaselt 16 paremat.
III voorus (pikkus kuni 10 min.) sooritatakse treeneri juhendamisel liikumiskombinatsioone vaheldumisi jõu- ja painduvuselementidega.
IV voorus – (finaali pikkus kuni 8 min.) selgitatakse võitja ning teine ja kolmas koht.

4. HINDAMINE JA TULEMUSTE ARVESTAMINE:
Võistlejaid hindab žürii, kelle tegevust juhib korraldajate poolt määratud esimees.
Žürii võtab hindamisel aluseks:
- tehnilist täitmist - liikumiste sooritamise puhtust ja täpsust
- koordinatsiooni ja rütmitunnet
- esinemisoskust ja väljenduslikkust
- aeroobset vastupidavust
- treenitust ning väljanägemise esteetilisust ja atraktiivsust

I, II ja III voorus iga žürii liikme antud hääl annab ühe punkti. Igasse järgmisesse vooru pääseb žüriilt enim punkte saanud võistlejad. Finaalis järjestab iga žürii liige võistlejad paremusjärjestusse. Paremusjärjestuse kohti hinnatakse järgmiselt: 1. koht – 10 punkti, 2. koht – 7 punkti, 3. koht – 5 punkti, 4. koht – 3 punkti, 5. – 2 punkti, 6. – 1 punkt, 7. – 0 punkti ja 8. – 0 punkti. Kõrgema koha saavutab rohkem punkte saanud võistleja. Punktide võrdsuse korral saab kõrgeima koha võistleja, kellele on antud rohkem esikohti.

5. AUTASUSTAMINE:
Autasustatakse võitjat, teisele ja kolmandale kohale tulnud võistlejaid ning kõiki finaliste sponsorite poolt väljapandud auhindadega.

6. REGISTREERIMINE:
Aeroobikakuninganna võistleja: osalemis õigus osta SIIT: kuni 2.10.2011.a. on osalemistasu 15.- €, alates 3.10.2011.a. registreerumisel hind 20.- €.

Igale Fitshop.ee kaudu registreerijale kohapeale tasuta Dietmix batoon.

NB! Pealtvaatjad Ilu Sõnum 2011 pääsmega!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Les Mills Baaskoolitused – suvi/sügis 2018.

Rühmfitness | 

LES MILLS BARRE, 11-12 august. BODYPUMP, 25-26 august. BODYATTACK, 15-16 september. BODYBALANCE, 29-30…


Uutele instruktoritele mõeldud Les Mills baaskoolituste ajad

Rühmfitness | 

Registreerimine ja lisainfo: baltic@lesmills.com Registreerimine koolitustele lõpeb 30 päeva enne…


Eesti meistrivõistlused Fitness 5's

Rühmfitness | 

Võisteldi kokku kolmes kategoorias. Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Piret Lauk, teise koha võitis Kristle Tamm ning kolmandale…