6. aprill 2015

SUUR GALERII: Lõuna-Eesti karikavõistluste absoluutselt parimateks valiti Tanel Tamme, Anton Kulikov ja Regina Krukovskaja!

4. aprillil Tartus Ülikooli spordihoones peetud seitsmendate Lõuna-Eesti karikavõistluste absoluutselt parimaks kulturistiks valiti uustulnuk Tanel Tamme, parima rannafitnessi tiitli sai endale Anton Kulikov ja parimatest parimaks bikiinifitnessistiks osutus Regina Krukovskaja!

4. aprillil toimusid Tartu Ülikooli spordihoones seitsmendad Lõuna-Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, kust võttis osa üle saja sportlase. Lõuna-Eesti karikavõistlustel võisteldi nii algajate kui ka edasijõudnute arvestuses.

[pilt=11818]Meeste kulturismi ja klassikalise kulturismi absoluutne võitja
Tanel Tamme (Oleg Anissimov eesseisjatest paremal pool, Tanel Tamme vasakul)

[pilt=11823]Bikiinifitnessi absoluutne võitja
Regina Krukovskaja (vasakul) tuli bikiinifitnessis absoluutseks võitjaks. Paremal Jaanika Jelagina, kes sai bikiinifitnessi algajate absoluudis esimese koha.

Parima vabakava eriauhinna algajatest sai endale Mart Lodi ja edasijõudnutest Oleg Anissimov.

Paljude sportlastega saab kohtuda ka 18. aprillil Salme Kultuurikeskuses, mil toimuvad [url=http://www.fitness.ee/uudis/6444/31-eesti-karikavoistlused-kulturismis-ja-fitnessis-18-aprillil-tallinnas]31. Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis.[/url]

Autor: Toimetus