26. oktoober 2015

Medalisadu kulturismi- ja fitnessikoondisele Lätis

25. oktoobril toimus Riias mainekas fitnessivõistlus Riga Pearl. Eestlased tõid kokku 7 medalit – 4 hõbedat ja 3 pronksi.

Bodyfitnessi kategoorias võitis hõbedmedali Tatiyana Pudovkina ja pronksmedali Gea Taalvelt. Rannafitnessis läks teine koht Kuido Jõgisalule, kolmas Kaspar Tõnissonile ning neljandale kohale tuli Marko Sildoja.

Bikiinifitnessi kõige lühemas kategoorias läks hõbemedal alles juunioride vanuseklassis võistlevale Karina Polovnikovale. Jekaterina Remets saavutas neljanda ning Tatjana Kurilova viienda koha.

Bikiinifitnessi pikkuskategoorias -169cm tuli hõbemedalile Agne Kiviselg ning pronksile Jevgenia Aaskivi.

[pilt=12420]

31. oktoobril toimub Salme Kultuurikeskuses Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, kus astuvad üles Eesti hetke parimad kulturismi- ja fitnessisportlased. Võistlus toimub Innar Mardo Memoriaali-nimelise ürituse raames. Loe lähemalt [url=http://www.fitness.ee/uudis/6629/x-innar-mardo-memoriaal–voistluste-juhendid-ajakava?_ga=1.120909768.1104482102.1392384150]siit[/url].