30. oktoober 2017

Eesti meistrivõistlused kulturismis & fitnessis – Tulemused

Päeva alustasid laste fitnessi kategooriad.

Kõige nooremas, kuni 7 – aastaste laste seas võitis 1. koha Heidi Voor-Voort (Kimberi Klubi) ning 8 – 9 aastate seas 1. koha Lyneth Hirvela (Kimberi Klubi).

Kõige suurem konkurents oli 10 – 11 aastaste vanuseklassis, kus 1. kohale tuli Anastassia Ussova (Kristina Koroljak Spordiklubi), 2. koha karika võttis Annika Absalon (Kimberi Klubi) ning 3. kohale Marleen Ruusmaa (Kimberi Klubi).

12 – 13 aastaste laste seas sai 1. koha Eva-Lotta Akermann (Kristina Koroljak Spordiklubi), 2. koht läks Sofia Zapalovale(Kristina Koroljak Spordiklubi) ning 3. kohale tuli Liset Antsmaa(Kimberi Klubi).

Kõige vanemas laste fitnessi vanusegrupis, 14 – 15 aastaste seas võttis 1. koha Agnes Suvorov (Kimberi Klubi).

Juunioride fitnessi kategoorias sai 1. koha Angela Absalon (Kimberi Klubi).

Fitnessi naiste kategoorias võitis 1. koha Kristina Koroljak (Spordiklubi Reval-Sport) ja 2. kohale tuli Endla Vaher (Spordiklubi Reval-Sport)

Kulturismis võisteldi nii noorte, juunioride, seenioride kui ka mastersite arvestuses.

Noortes võitis 1. koha Janno Talumaa (Kimberi Klubi), 2. kohale tuli Christopher Lembra (Sparta Spordiselts) ning 3. kohale Simo Kree (HC Gym).

Juunioride kulturismis võitis 1.koha Mikk Jürisson (Sparta Spordiselts), 2. koha Martin Kõiv (Sisekaitseakadeemia Spordiklubi) ning 3. koha Stenver-Kris Pungas (Spordiklubi Reval-Sport).

Masters kulturismikategooria 1. koht läks Harri Indusele (Arctic Sport Club).

Meeste kulturismi arvestuses sai 1. koha Ott Kiivikas (Sparta Spordiselts) , 2. koha saavutas Michael Peterson (Spordiklubi Reval-Sport) ning 3. koha Rauno Raud (FitLife)

Klassikalises kulturismis sai 1. koha Tanel Tamme (Sparta Spordiselts), 2. kohale tuli Oleg Anissimov (Sparta Spordiselts) ning 3. kohale Ramil Lipp (Spa&Sport Spordiklubi)

Wellness fitnessi kategoorias võitis 1. koha Õnnela Raudsepp (TÜASK)

Bodyfitnessi naiste kategoorias võitis 1. koha Tatiyana Pudovkina (HC Gym), 2. koha Anastasia Jevdokimova (MyFitness) ning 3. koha Gea Taalvelt (Spa&Sport Spordiklubi).

Juunioride bodyfitnessis 1. kohale tuli Alice Mikk(Sparta Spordiselts) ning 2. kohale Kaisa Valm (Kimberi Klubi).

Masters bodyfitnessi 1. koha võttis Esta Pilt (TÜASK), tema järel tuli 2. kohale Anneli Volkov (Arigato Spordiklubi) ning 3. kohale Liina Lapteyko (Sparta Spordiselts)

Rannafitnessi juunioride kategoorias 1. koha võitjaks tuli Karl Songisepp (Sparta Spordiselts), 2. kohale tuli Frederik Mihkel Välja (TÜASK) ning 3. kohale Karel – Ken Kooskora (TÜASK).

Rannafitnessi masters kategooria võttis 1. koha Marko Sildoja (Audentes Fitness)

Meeste rannafitnessi kategoorias -176cm võitis 1. koha Stanislav Jakutkin (Sparta Spordiselts), 2. koha Egert Oiov ( Arigato Spordiklubi) ja 3. koha Diego Coelho (Spordiklubi Reval-Sport).

Rannafitnessi kategoorias +176cm võitis 1. koha Ats Lahi (Arctic Sport Club), 2. koha Kuido Jõgisalu (Spa&Sport Spordiklubi) ning 3. koha Ats Loot (TÜASK).

Aboluutselt parimaks rannafitnessis valisid kohtunikud Ats Lahi

Enim võistlejaid oli bikiinifitnessi erinevates kategooriates:

Noorte bikiinfitnessi 1. koht Brenda Brigitta Vettik (HC Gym) ja 2. koht Madlenne Timofejev (Spa&Sport Spordiklubi)

Juunioride kategooria 1. koht Arida Muru (Arctic Sport Club), 2. koht Julia Tšižova (HC Gym), 3. koht Ksenja Jegorova (HC Gym).

Mastersite arvestuses võitis 1.koha Jana Teder (Sparta Spordiselts), 2. koha Tiina Puzõrjova (HC Gym), 3. koha Olesja Saue (Tallink Fitness)

Bikiinifitnessi kategooria – 160cm 1. koht Regina Krukovskaja (MyFitness), 2. koht Liis Rosenthal (MyFitness), 3. koht Kristiina Viira (MyFitness).

Bikiinifitnessi kategoorias – 162cm 1. koht Mariliis Mia Topp (Arigato Spordiklubi), 2. koht Alice Heinmets (MyFitness) ning 3. koht Jevgenia Salak (HC Gym)

Bikiinifitnessi – 166cm 1. koht läks Helena Mangile (Sparta Spordiklubi), 2. koht Julia Korotõts (MyFitness), 3. koht Kristiina Sile (Arctic Sport Club)

Bikiinifitnessi – 172cm 1. koht Reet Reimets (TÜASK), 2. koht Anastasia Gavris(HC Gym), 3. koht Annika Leok (Tallink Fitness).

Bikiinifitnessi pikkuskategoorias + 172cm võitis 1. koha Jane Tammearu (Spordiklubi Reval-Sport), 2. koha Kirke Kirt (TÜASK), 3. koha Marlee Kruusimäe (HC Gym).

Absoluutselt parimaks bikiinifitnessis kuulutati Reet Reimets.