30. september 2020

EESTI KULTURISMI JA FITNESSI HOOAEG SAI 26. SEPTEMBRIL TOIMUNUD VALIO PROFEEL CUPIL AVALÖÖGI

Laupäeval, 26. septembril Sparta spordiklubis toimunud Valio Profeel Cup fitnessi ja kulturismi võistlusel oli võistlemas Eesti kulturismi ja fitnessi paremik.

Päeva esimeses pooles toimunud algajate võistlusel oli kavas 12 võistluskategooriat – päeva juhatas sisse fitmodel, kus oli ainsana võistlemas Elvi Ossipov Sparta spordiklubist ja teenis sellega esikoha karika.

Bikinifitness juuniorid 2000 – 2004. sünniaastaga kategoorias oli võistlejaid 4: Carmen Kaljula saavutas III koha, Lilija Utenko II ning Elisabeth Atamanski I koha. Kõik kolm võistlejat esindasid Sparta spordiklubi.

Bikinifitness juuniorid 1997 – 1999 vanusekategoorias oli võistlejaid 3 ning tulemused jagunesid järgnevalt: Ulrike Velling III koht, Marii Hermet II ja Marleen Talivätsing I koht. Kõik kolm jällegi Sparta spordiklubist

Rannafitnessi juunioride kategoorias sai ainsa osalejana esikoha Andri Prii Siris Gym’ist , kulturismi kategoorias ja juunioride vanuseklassis sai esikoha Ivan Šarapov HC Gym’ist ning wellness fitnessi võistluskategoorias oli esikoha omanik Monika Sööt TÜASKist.

Rannafitnessis oli algajate võistlusel võistlejaid 2 ning kohad jagunesid järgnevalt: Siim Allmann Arigato spordiklubist teenis välja II koha ning Andrei Koval HC Gym’ist tuli esikohale.

Bikinifitness masters vanuseklassis tuli kolmandale kohale Triin Saareots TÜASKist, teise koha saavutas Elly Kaste Sparta spordiklubist ning kategooria võidu võttis Evelyn Raig samuti Sparta spordiklubist.

Bikinifitness – 162 pikkuskategoorias teenis kolmanda koha Mari-Liis Nõmmiste, II koha karika võttis Carmen Kaljula ning esikoha võitis Elisabeth Atamanski. Kõik kolm esindasid jällegi Sparta spordiklubi.

Bikinifitness – 169 kategoorias tuli kolmandale kohale Eeva-Lotta Herem, II koha võttis Marleen Talivätsing ja pikkuskategooria võidu teenis välja Lilija Utenko. Kõik kolm võistlejat esindavad Sparta spordiklubi.

Bikinifitnessi pikimas, 169+ kategoorias saavutas kolmanda koha Eliise Saarsalu, Evelyn Raig tuli teisele ja Marii Hermet esimesele kohale.

Bikinifitnessi juuniorite vanuseklasside parimate seast selgitati ka absoluutvõitja, kelleks osutus Elisabeth Atamanski. Algajate bikinifitnessi absoluutvõitjaks sai seekord Lilija Utenko.

Päeva teises pooles jätkus võistlus edasijõudnud võistlejatele.

Naiste fitnessi täiskasvanute ja juunioride vanuseklassis oli võistlemas Sofia Zapalova Kristina Koroljak Spordiklubist ja sai mõlemas kategoorias ka esikohakarikad.

Edasijõudnute fitmodeli kategoorias oli võistlejaid 5 ning esikolmik jagunes järgnevalt: III koht läks Jana Riks-Kull’ile Tiim Go Fit spordiklubist, II koha saavutas Arina Vassiljeva Tallink Fitnessist ning võitjaks osutus Olga Sibanova MyFitnessist.

Bikinifitness juuniorid 2000 – 2004 vanuseklassis tuli edasijõudnute võistlusel kolmandale kohale Eeva-Lotta Herem, II koha saavutas Carmen Kaljula ning esikoha võttis Elisabeth Atamanski. Kõik kolm võistlejat esindasid Sparta spordiklubi.

Bikinifitness juuniorid 1997 – 1999 vanuseklassis võidutses Marleen Talivätsing, II kohale tuli Marii Hermet ning III kohale platseerus Ulrike Velling Sparta spordiklubist.

Kulturism juunioride vanuseklassis võistlesid 2 võistlejat: Janis Krupinš Sparta spordiklubist saavutas II koha ning Andres Reitsnik Via Fitnessist I koha. Meeste kulturismis oli võistlemas Harri Indus Impuls spordiklubist, kes sai kategooria esikohakarika.

Bodyfitness masters kategoorias oli väljas Esta Pilt TÜASKist, kes sai samuti esikohakarika.

Bikinifitness juuniorite kahes vanuseklassis selgitati välja ka juunioride absoluutkarika võitja, kelleks osutus Marleen Talivätsing.

Wellness fitnessis sai kolmanda koha Jekaterina Vassiljeva HC Gym’ist, II koha teenis välja Ketlin Kuuskne Tallink Fitnessist ning esimese koha võttis Galija Sattarova Tallink Fitnessist.

Kõige rohkem meesvõistlejaid oli seekord rannafitnessi kategoorias, kus kolmanda koha saavutas Karl Songisepp Sparta spordiklubist, II koha sai Jevgeni Lyapin HC Gym’ist ja võidu viis koju Ats Lahi samuti HC Gym’ist.

[pilt=15223]

Klassikalises kulturismis jäi kolmandale kohale Daniel Agu TÜASKist, II koha sai Simo Stahlman Sparta spordiklubist ning võidu võttis Siim Veri Audentese spordiklubist.

Bikinifitness masters vanuseklassis sai kolmanda koha Relika Merilai Via Fitnessist, teise koha Liis Rosenthal MyFitnessist ning esikoha saavutas Irina Belonina MyFitnessist.

Bikinifitness – 162 pikkuskategoorias jagati karikad järgnevalt: Relika Merilai Via Fitnessist III koht, Liis Rosenthal MyFitnessist II ja võidu saavutas Irina Belonina My Fitnessist.

Bikinifitness – 169 kategoorias jäi kolmandale kohale Marleen Talivätsing Sparta spordiklubist, II koha saavutas Kady Pärnaku Impuls spordiklubist ning võidu võttis Agne Kiviselg Tiim Go Fit spordiklubist.

Bikinifitness 169+ pikkuskategooria parimaks tunnistasid kohtunikud Liis Marian Toomse HC Gym’ist, II koha saavutas Kadri Tammoja Sparta spordiklubist ning III kohale platseerus Maris Malm Sparta spordiklubist.

Bikinifitnessi absoluutkarika võitjaks sai seekord Agne Kiviselg.