Toidulisandid

Mahedikud Natural Protein Smoothie

Toidulisandid  |   |  tekst:  |  fotod: FitShop.ee  |  1 kommentaar

Need on uued vadakuvalgu ja naturaalsete puuvilja ning marjakontsentraatidega tervislikud mahlajoogid.


Natural Protein Smoothied sisaldavad vaid looduslikke värvaineid- punapeedimahl, porgand, sidrun, safran. Mõeldud koheseks kasutamiseks, ei vaja enam piima vm segamist.Mugav kaasa võtta vahepalaks, trenni, matkale.

Vadakuvalk on üheks parimaks valguallikaks.See on kõrgeima kvaliteediga saadaolev proteiiniallikas.Vadakuvalgus on rikkalikult hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA), rohkem, kui üheski teises naturaalses toitaines. Vadakuvalk on üks kahest piimast saadavast proteiinist (lisaks kaseiinivalgule).Tema imendumine on kiire, vadakuvalk toetab keha täiusliku aminohapete kooslusega, et kasvatada massi ning suurendada jõudu ja taastumist.

Sobib nii harrastajatele kui ka sportlastele mõnusaks vahepalaks. 100 ml jooki sisaldab keskmiselt ainult 50 kcal, sellest valku 7,7g, süsivesikuid 2-4g ja rasva 0,7g.

Koostisosad


Apelsin-mango: Vesi, vadakuvalk*, apelsinimahl**, mangopüree**, õunamahl**, passionvilja **, viljaliha, stabilisaatorid (pektiin, guarkummi), looduslik värvaine (porgandi kontsentraat), magusained (sukraloos, asesulfaam K), happesuseregulaatorid (piimhape, naatriumtsitraat), aroomid. *Piimast. **Kontsentraadist. Sisaldab piima koostisosasid.

Kookos-ananass: Vesi, vadakuvalk*, ananassimahl**, õunamahl**, kookosevesi, stabilisaatorid (pektiin, guarkummi), looduslikud värvained (safran, sidrun), magusained (sukraloos, asesulfaam K), happesuseregulaatorid (piimhape, sidrunhape, askorbiinhape), aroomid. *Piimast. **Kontsentraadist. Sisaldab piima koostisosasid.

Maasikas: Vesi, vadakuvalk*, maasikapüree**, maasikamahl**, õunamahl**, stabilisaatorid (pektiin, guarkummi), looduslikud värvained (porgandi kontsentraat, punapeedi), magusained (sukraloos, asesulfaam K), happesuseregulaatorid (piimhape, sidrunhape, askorbiinhape, naatriumtsitraat), aroomid. *Piimast. **Kontsentraadist. Sisaldab piima koostisosasid.

Õun-jõhvikas: Vesi, vadakuvalk*, jõhvikamahl**, õunamahl**, stabilisaatorid (pektiin, guarkummi), looduslikud värvained (must porgand**, punapeedimahl**), magusained (sukraloos, asesulfaam K), happesuseregulaatorid (piimhape, sidrunhape, askorbiinhape, naatriumtsitraat), aroomid. *Piimast. **Kontsentraadist. Sisaldab piima koostisosasid.

Saadaval FitShopis: Natural Protein Smoothie


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Olev Annuse salarelv - Protein No1

Toidulisandid | 

Olev Annus on endine Eesti ja Soome kulturist, kes elab tänaseni Soomes. Olev Annus oli tuntud tõeliselt suure lihasmassi poolest, mis oli kuiv…


Kookosrasv ehk -õli annab tervise parandamiseks palju eeliseid

Toidulisandid | 

Kookosõli sisaldab väga palju küllastunud rasvu, kuid erinevalt loomsetest küllastunud rasvade allikatest on palju tõendeid selle taimse…


Kollageen – millised on eelised ja on see üldse vajalik?

Toidulisandid | 

Kollageen on kehas enimlevinud valk. Selle kiulist struktuuri kasutatakse sidekoe valmistamiseks. Nagu nimigi ütleb, ühendab see kude teisi…