Tervis

MedX-i jõusaaliseadmed – Arthur Jonesi ideed ja kogemused

Arthur Jones on Nautiluse legendaarne asutaja. 1986. aastal asutas ta MedX-i, et aidata inimestel arendada jõudu, vastupidavust ja liikuvust.

Tervis  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Arthur Jones on Nautiluse legendaarne asutaja. 1986. aastal asutas ta MedX-i, et aidata inimestel arendada jõudu, vastupidavust ja liikuvust. Pärast aastatepikkust arendust ja katsetamist Florida ülikooli sõltumatute uurimisrühmade kontrolli all täiendas MedX meditsiinilist nimmeosa venitusmasinat. S
See masin on tuhandetel inimestel üle maailma aidanud vähendada või kaotada seljavalu ning parandada elukvaliteeti.
Seejärel töötati välja MedX-i trenažöörid kaela venitamiseks, kaela ja ülakeha ning põlve- ja reielihaste liikuvuse parandamiseks.
Need meditsiiniringkondadele pakutud tööriistad võimaldavad sooritada spetsiifilisi ja täpseid harjutusi ning parimat taastusravi.
MedX rakendas meditsiiniseadmetelt saadud teavet paljudel jõusaalimasinatel. Neil on MedX-i patenteeritud süsteem, mis vähendab hõõrdumist ja võimaldab lisada väga väikese sammuga raskusi.
Esimest korda võimaldab see valida paraja raskuse, olenemata inimese treenitusest.
Meditsiiniseadmete baasil loodud trenažöörid koondas MedX kaubamärgi Core Spinal Fitness System™ alla.
Vähem kui 20 minutiga kaks korda nädalas võimaldavad need viis masinat keskenduda keha põhiliste lihasgruppide tugevuse, stabiilsuse, paindlikkuse ja vastupidavuse arendamisele.
Niimoodi harjutades on enamik kroonilise seljavaluga inimesi vabanenud vaevustest kahe kuu jooksul.
Iga MedX-i jõusaaliseade sisaldab aastakümnete pikkust kogemust ja miljoneid dollareid sõltumatut ülikoolipõhist uurimistööd.
MedX on tehnoloogiliselt kõige arenenum fitnessi-, spordi-, meditsiini- ja rehabilitatsiooniseade. MedX-i toodetel on väga madal hõõrdumistase ja raskusi saab lisada kilokaupa – et oleks piisavalt raske, aga samas mitte liiga kerge.
Core Spinal Fitness System tagab tugeva ja painduva lihaskonna.
MedX-i Core Spinal Fitness System pakub selgroo tervise jaoks nelja olulist tegurit: tugevust, stabiilsust, painduvust ja vastupidavust. Treeninguks kasutatakse viit biomehaanilise disainiga masinat, mis isoleerivad ja tugevdavad alaselja, kaela ja ülakeha lihaseid.
Kõik need seadmed on Teie käsutuses Tallinnas Tartu mnt 87d HC GYM jõusaalis.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Kehalist tervise hoidmisek piisab kolmest harjutusest

Tervis | 

Sa ei pea olema "jõusaali hunt", et olla kuulnud kätekõverdustest, plankudest või kükkidest. Ekspertide sõnul on need kolm parimat harjutust…


Harjumuste TOP 10

Tervis | 

Soovite parandada oma tervist ja üldist füüsilist vormi ning säilitada vananedes oma nooruslikkust [b]Siin väike nõuannete TOP 10, millele…


Koormustest aitab targalt treenida ja ennetada probleeme südamega

Tervis | 

Kardiaalne koormustest on diagnostiline meetod, mille käigus uuritakse organismi kohanemisreaktsiooni astmelisele füüsilise koormusele.…