8. aprill 2008

Aprilli kuu klubi – My Fitness Viru

Linnasüdames Viru Keskuse 5. ja 6. Korrusel asuv MyFitness fitness-klubi avamist valmistati ette 2007. aasta juulist kuni 2008. aasta märtsini. Fitness-klubi kogupind on 1312 m². Klubi on avatud esmaspäevast reedeni 7-22 ning nädalavahetustel 9-21.

Klubis on kaks treeningstuudiot vastavalt suurusega 116 m² ja 125 m². MyFitness klubis asub Eesti suurim spinningustuudio, mis on varustatud 35 kvaliteetse bodybike ratta ja ainulaadse värvimuusikaga. Läbi kahe korruse ulatub jõusaal ja kardiopark, mille seadmed on valitud professionaalide poolt Technogym masinate hulgast.


Üheks MyFitness fitness-klubi eripäraks on kardiomasinate suur osakaal kõikidest treeningseadmetest. Jooksuradasid, jalgrattaid, sõudeergomeetreid, steppereid, ellipseid jm. on MyFitness klubis proportsionaalselt oluliselt rohkem kui teistes fitnessklubides. Kardiosuund on valitud tuginedes põhjamaade kogemusele ja üldisele trendile Euroopas, kus vabade raskuste ning jõumasinate osakaal väheneb ning inimesed kasutavad järjest enam aeroobse treeningu seadmeid ehk kardiomasinaid.

Sisekujunduse läbiv joon on avarus, avatus, valgus, kommunikatsioon. Kõik ruumid on avarad ja heledad. Klubis olijad näevad igast asukohast peaaegu kogu liikumist klubis, kasutatud on palju klaasi. Klubist avaneb kordumatu vaade Tallinna Cityle.

MyFitness fitness-klubi peatreener on Kristi Roosimägi ja ühtekokku töötab MF Virus ligi kolmkümmend treenerit, kellele lisaks käib klubis pidevalt mainekaid külalistreenereid.

Rühmatreeningud on jaotatud eesmärgipäraselt kolme gruppi Vastupidavus, Jõud , Keha & Meel. Erinevat stiili treeninguid on klubis pakkuda ligi 30 ja endale sobiva peaksid leidma nii algajad kui juba kogenenud treenijad. Aeroobikasaalides on olemas kogu vajalik valik tehnilisi vahendeid: cored, bosud, step pingid, hantlid, matid, erineva suurusega pallid, käeraskused, bodypump kangid jms.

Klubiga liitudes saavad kõik klubiliikmed esmakordse koormustesti tasuta. Koormustesti viib läbi selleks väljaõpetatud personaaltreener, kes annab esmased soovitused treeningutega alustamiseks või nendega jätkamiseks.

Kes soovib veelgi personaalsemat lähenemist ning täiesti individuaalset treeningkava, siis on võimalus kasutada personaaltreeneri teenust.

My Fitness Viru jõusaali vanemtreener on Argo Ader

MyFitnessi kui ettevõtte eesmärk on rajada 5 aasta jooksul 16 klubist koosnev fitnessklubide kett kogu Baltikumis ja lisaks Ukrainas. Eesmärgiks on pakkuda fitnessteenust just aktiivsetes kaubanduskeskustes.

„Minu elu uus energia! My Fitness

Autor: My Fitness