Kulturism

Eesti Fitnessi triumf

Kulturism  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  1 kommentaar

18.mail Moskvas toimunud W.F.F.´i Euroopa MV -st ja NABBA Venema lahtisest MV-st võttis osa Eesti Fitnessi Föderatsiooni meeskond koosseisus: Argo Tõruke Võrust, Inna Terasmaa Tartust, Marko Terasmaa assistendina Tartust, Marek Kalmus Tartust,Signessa Kalmus Tartust, Tauno Suits Tartust, Pavel Kossenko võistlejana ja E.F.F.´i presidendina Tallinnast, Galina Belikova assistendina ja fotograafina Tallinnast, Nikolai Kornõšev Tallinnast, Tarmo Tiits Tallinnast, Piret Jaigmaa assistendina Tallinnast ja Irene Mikk E.F.F.`i peasekretärina Pärnust. Võistlejaid oli kokku 196 12-st riigist.Esindatud olid järgmised maad:Austraalia, Itaalia, Ungari, Israel, Poola, Leedu, Läti, Eesti, Venemaa, Valgevene, Ukraina ja Armeenia.Kohtunikke oli kokku 9,kes hindasid võistlejate vormi ja esinemisoskust.Seekord kuulus rahvusvahelisse kohtunikekogusse ka Eesti (Eesti poolseks kohtunikuks oli Irene Mikk). Võistlustulemustega võime rahule jääda,sest esikümnesse jõudsid kõik. Argo Tõruke juunioride arvestuses kuni 21 aastased fitnessi kategoorias I koht; Tarmo Tiits kategoorias performance III koht; Nikolai Kornõšev + 30 athletic kategoorias I koht; Pavel Kossenko + 50 kategoorias II koht; Marek Kalmusel õnnestus saavutada nii W.F.F.`i kui NABBA arvestuses II koht (kokku kaks teist kohta).

WORLD FITNESS FEDERATION
2002 EUROPEAN FITNESS CHAMPIONSHIPS
(2002 05 18, Moscow, Russian Republic; 198 athletes from 13 countries)
FINAL RESULTS


JUNIORS 16 YEARS
WOMEN
NO ATHLETES NAME COUNTRY POINTS TOTAL PLACE
1 GRINIOVA NATALIJA RUSSIA 5 1
MEN
1 TAMULAITIS JULIUS LITHUANIA 5 1
2 VLASOV ALEXANDER BELORUSSIA 10 2
JUNIORS 18 YEARS
MISS AEROBIC FITNESS
1 MILERIUTE JOLANTA LITHUANIA 5 1
2 KUKRESH ALEKSANDRA HUNGARY 10 2
3 MOROZOVA MARINA LITHUANIA 15 3
JUNIORS 21 YEARS
MISS AEROBIC FITNESS
1 MILERIUTE JOLANTA LITHUANIA 5 1
2 KUKRESH ALEKSANDRA HUNGARY 10 2
3 MOROZOVA MARINA LITHUANIA 15 3
MR. CLASSIC FITNESS
1 TYRUKS ARGO ESTONIA 5 1
2 GORSHKOLEPOVAS ANDREJUS LITHUANIA 10 2
3 BOLOTOV PAVEL RUSSIA 15 3
4 TAMULAITIS JULIUS LITHUANIA 18 4
5 TROFIMOV IVAN RUSSIA 20 5
6 BOCHKAREV ALEXANDER RUSSIA 23 6
7 STEPNOV PAVEL RUSSIA 26 7
8 BUKCHOV OLEG RUSSIA
MR.PERFORMANCE
1 PETUNOV JURIJ LATVIA 5 1
2 DIUKAREV ALEXANDER RUSSIA 10 2
3 VLASOV ALEXANDER BELORUSSIA 15 3
4 SUITS TAUNO ESTONIA 16 4
5 SVERCHKOV ALEKSEJ ISRAEL 18 5
6 CHESNAKOV ANDREJ RUSSIA 20 6
7 BALANDIN ALEXANDER RUSSIA 23 7
8 SHILIN SERGEJ RUSSIA
9 MICHAILOV NIKOLAJ RUSSIA
10 USACHIOV ANDREJ RUSSIA

WOMEN
MISS. AEROBIC FITNESS
1 MILERIUTE JOLANTA LITHUANIA 5 1
2 BUCHAROVA MARINA BELORUSSIA 10 2
3 KUKRESH ALEXANDRA HUNGARY 15 3
4 OMELCHENKO JULIJA RUSSIA 20 4
5 MOROZOVA MARINA LITHUANIA 25 5
MISS AEROBIC PERFORMANCE
1 JUDINA VALERIJA RUSSIA 5 1
2 JAKOVLEVA OLGA RUSSIA 6 2
3 KUKINE JULIA GERMANY 8 3
4 SACHNO JEVGENIA RUSSIA 19 4
5 JAKUBOVA IRINA RUSSIA 27 5
6 NECHANKINA IRINA RUSSIA 32 6
MISS CLASSIC FITNESS
1 BUCHAROVA MARINA BELORUSSIA 8 1
2 MILERIUTE JOLANTA LITHUANIA 9 2
3 KUKRESH ALEXANDRA HUNGARY 15 3
4 GRINIOVA NATALIJA RUSSIA 20 4
5 MOROZOVA MARINA LITHUANIA 25 5
MISS. CLASSIC FITNESS OVER 30 YEARS
1 SOLOMENCEVA ALLA RUSSIA 5 1
2 KUKINE JULIA GERMANY 10 2
3 GLAGOLEVA VIKTORIA RUSSIA 11 3
4 VASINA OLGA RUSSIA 14 4
5 KIRIUCHINA ANNA RUSSIA 19 5
6 DEGUTIENE LILIJA LITHUANIA 26 6
7 KALMUS SIGNESSA ESTONIA
8 MAESTRI DAMIANA ITALY
9 NECHANKINA IRINA ISRAEL
MISS PERFORMANCE
1 STOJANOVA NATALIJA LITHUANIA 5 1
2 ZAMIATINA NATALIJA LATVIA 9 2
3 DEGUTIENE LILIJA LITHUANIA 11 3
4 KOMISAROVA ANNA RUSSIA 12 4
5 VASHKEVICH TATJANA UKRAINE 25 5
6 DRAZHINA JULIJA BELORUSSIA 30 6
MISS ATHLETIC
1 ZINCHENKO IRINA RUSSIA 5 1
2 KUKINE JULIA GERMANY 8 2
3 JAKUBOVA IRINA RUSSIA 10 3
4 CHUREJEVA SVETLANA RUSSIA 20 4
5 MAESTRI DOMIANA ITALY 25 5
6 KOSTIUK JELENA UKRAINE
7 GONCHAROVA JELENA RUSSIA
8 VASINA OLGA RUSSIA
9 OMELCHENKO JULIJA RUSSIA
MISS SUPER ATHLETIC
1 SOLOMENCEVA ALLA RUSSIA 6 1
2 GLAGOLEVA VIKTORIJA RUSSIA 7 2
3 JUDINA VALERIJA BELORUSSIA 15 3
4 KIRIUCHINA ANNA RUSSIA 20 4
5 NECHANKINA IRINA ISRAEL 25 5
7 TERASMAA INNA ESTONIA

MEN
MR. CLASSIC FITNESS
1 CHERDYNCEV ALEXANDER RUSSIA 5 1
2 TOKAREV ANDZHEJ POLAND 10 2
3 KOLMAKOVAS ARETAS LITHUANIA 15 3
4 ZEBERGS EDGARS LATVIA 23 4
5 FREDERICO DE LORA ITALY 27 5
6 MARTINKENAS GINTARAS LITHUANIA
7 FEDIACHIN VLADIMIR RUSSIA
8 VLASOV ALEXANDER BELORUSSIA
9 ISAKOV IVAN RUSSIA
10 GORSHKOLEPOVAS ANDREJUS LITHUANIA
11 CHESNAKOV ANDREJ RUSSIA
12 BUCHNOV OLEG RUSSIA
13 TAMULAITIS JULIUS LITHUANIA
14 SAVELJEV SERGEJ RUSSIA
15 BOCHKAREV ALEXANDER RUSSIA
16 BOLOTOV PAVEL RUSSIA
17 TROFIMOV IVAN LATVIA
18 SHLEPNIOV PAVEL RUSSIA
19 KUZNECOV VIKTOR RUSSIA
20 USACHIOV ANDREJ RUSSIA
MR. CLASSIC FITNESS OVER 30
1 KOZLOV ALEXANDER BELORUSSIA 5 1
2 ZINKO PAVEL UKRAINE 9 2
3 ZEBERGS EDGARS LATVIA 11 3
4 FEDIACHIN VLADIMIR RUSSIA 16 4
5 MARTINKENAS GINTARAS LITHUANIA 21 5
6 SAVELJEV SERGEJ RUSSIA
7 ZINOVJEV ALEXANDER RUSSIA

MR. PERFORMANCE
1 SHELEST GERMAN RUSSIA 5 1
2 GONCHAROV LEV RUSSIA 10 2
3 TIITS TARMO ESTONIA 15 3
4 TYRUKS ARGO ESTONIA 21 4
5 ZINOVJEV ALEXANDER RUSSIA 23 5
6 LEVITIN SERGEJ ISRAEL 28 6
7 KOZLOV ALEXANDER BELORUSSIA
8 SKRIPNIK DMITRIJ RUSSIA
9 KOSENKO PAVEL ESTONIA
10 BALANDIN ALEXANDER RUSSIA
11 STACHKO ALEXEJ ISRAEL
12 MEDVEDEV DMITRIJ BELORUSSIA
13 SHILIN SERGEJ RUSSIA
14 KUCHARCHIUK ANDREJ UKRAINE
MR. PERFORMANCE OVER 30
1 SHELEST GERMAN RUSSIA 5 4
2 SERGEJEV SERGEJ ISRAEL 10 2
3 NEGRETTI ALDO ITALY 15 3
4 BELANOV ANDREJ RUSSIA 20 4

MR. ATHLETIC
1 SERGOVSKIJ DENIS RUSSIA 5 1
2 MANAFOVAS RADIKAS LITHUANIA 10 2
3 WENZL THOMAS AUSTRIA 15 3
4 KORNYSHEV NIKOLAJ ESTONIA 20 4
5 SERGEJEV SERGEJ ISRAEL 26 5
6 VERGIANI ANTONIO ITALY 29 6
7 BOCHKARIOV BOLESLAV BELORUSSIA
8 MISHCHENKO SERGEJ ISRAEL
9 PETUNOV JURIJ LATVIA
10 ZINKO PAVEL UKRAINE
11 CHAKIMOV MARAT RUSSIA
12 GORIUNOV VLADIMIR RUSSIA
13 DIUKAREV ALEXANDER RUSSIA
MR. ATHLETIC OVER 30
1 KORNYSHEV NIKOLAJ ESTONIA 5 1
2 MANAFOVAS RADIKAS LITHUANIA 10 2
3 ZHILIAJEV ALEXANDER RUSSIA 15 3
4 CHERNOV VIKTOR RUSSIA 20 4
5 FREDERICO DE LORA ITALY 25 5

MR. SUPER ATHLETIC
1 OVSOJAN ARTIOM ARMENIA 5 1
2 NEGRETI ALDO ITALY 10 2
3 AGAMALOV SERGEJ RUSSIA 15 3
4 KIRIUCHIN SERGEJ RUSSIA 20 4
5 MICHAILOV NIKOLAJ RUSSIA 25 5
MR.SUPER ATHLETIC FITNESS OVER 30
1 KARSETJAN JURIJ ARMENIA 5 1
2 KALMUS MAREK ESTONIA 10 2
3 KALMYKOV MICHAIL RUSSIA 15 3
4 SIKACH SERGEJ UKRAINE 20 4
5 AGAMALOV SERGEJ RUSSIA 25 5
MR. FITNESS OVER 40
1 VERGIANI ANTONIO ITALY 5 1
2 MISCHENKO SERGEJ ISRAEL 10 2
3 PLIGIN PAVEL RUSSIA 15 3
4 KNIAZEV VLADIMIR RUSSIA 20 4
5 GORIUNOV VLADIMIR RUSSIA 25 5
MR.FITNESS OVER 50
1 VERNATI ASCANIO ITALY 5 1
2 KOSENKO PAVEL ESTONIA 10 3
3 FILIZOLA BIAGIO ITALY 15 3
MR.FITNESS OVER 60
1 VERNATI ASCANIO ITALY 5 1
2 FILIZOLA BIAGIO ITALY 10 2


MR. EXTREME BODY CLASS 1
1 KUZNECOV JEVGENIJ RISSIA 5 1
2 GRIGORJEV VALERIJ RUSSIA 10 2
3 KALMYKOV MICHAIL RUSSIA 17 3
4 SIKACH SERGEJ UKRAINE 22 4
5 KNIAZEV VLADIMIR RUSSIA 25 5
MR. EXTREME BODY CLASS 2
1 DMITRIJEV DMITRIJ RUSSIA 5 1
2 PLIGIN PAVEL RUSSIA 10 2
3 ZHILIAJEV ALEXANDER RUSSIA 15 3
4 CHERNOV VIKTOR RUSSIA 20 4
MR. EXTREME BODY CLASS 3
1 KARSETIAN JURIJ ARMENIA 7 1
2 KALMUS MAREK ESTONIA 8 2
3 LARIONOV OLEG RUSSIA 19 3
4 LOSCHIONOV ARKADIJ RUSSIA 23 4
5 SHARICKIJ VIACHESLAV RUSSIA 28 5
6 PLETNIOV OLEG RUSSIA 32 6

PAIRS
1 ZAMIATINA NATALIJA
TOKAREV ANDZHEJ LATVIA –
POLAND 5 1
2 BUCHAROVA MARINA
BUCHAROV BOLESLAV BELORUSSIA 10 2
3 KUKRESH ALEXANDRA
KOLMAKOVAS ARETAS HUNGARY – LITHUANIA 15 3
4 KUKINE JULIA
ZINKO PAVEL GERMANY – UKRAINE 20 4

OVER ALL WINNER MISS EUROPE JUDINA VALERIJA
OVER ALL WINNER MR. EUROPE KARSETJAN JURIJ


INTERNATIONAL JUDGES:
No NAME COUNTRY
1 BURINSKIJ OLEG LATVIA
2 KOVALKO TATJANA BELORUSSIA
3 MIKK IRENE ESTONIA
4 DAUBARAS EDMUNDAS LITHUANIA
5 SCHLEGER MARCUS AUSTRIA
6 BURINSKAJA MARINA LATVIA
7 MURNIKOVIENE NATALIJA LITHUANIA
8 CHIZOV DMITRIJ RUSSIA
9 MILIUKOV SERGEJ RUSSIA
10 NIKULIN NIKOLAJ RUSSIA
11 ARUSHANIAN JURIJ ARMENIA
12 DEMICHENKO MARINA RUSSIA
13 LUNIN OLEG RUSSIA
14 PURCHA JELENA UKRAINE
15 RYBAKOV ALEXANDER RUSSIA

COMPETITION SECRETARY GALINA BELIKOVA (ESTONIA)
COMPETITION CHEF JUDGE BASOV ANDREJ (RUSSIA)

VICE PRESIDENT
WFF-INTERNATIONAL EDMUNDAS DAUBA

NB! vaata pildiseeriat


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 
     Fitnessi protokoll on olemas ja kõigile nähtav! Vahe esialgsete andmetega võistlejate arvu ja osa võtnud maade suhtes tuli sellest,et ametlikud andmed jõudsid natuke hiljem Eestisse,kui meie. Esindatud maadest on lisaks veel loetletutele Saksamaa ning võistlejate lõplik arv on 198. Vabandan ebakorrektsuse pärast,aga minu meelest tulemused olid väga head,millega tagasi tulime,et need apsakad on andestatavd.

NÄDALAVAHETUS TÕI FITNESSIS JÄRJEKORDSED MEDALID

Kulturism | 

Eestlased tulid tagasi lausa kolme medaliga: Agne Kiviselg võttis kulla bikinifitness – 169cm pikkuskategoorias ning lisaks võitis ka…


EESTLASED OLID LÄTIS VÕIDUKAD

Kulturism | 

Läti lahtistel meistrivõistlustel olid naiste bodyfitnessis võistlemas Natalja Fetissova, kes sai I koha ja Aleksandra Nevski, kes…


LAUPÄEVAL SELGITATI PÄRNUS VÄLJA EESTI KARIKAVÕITJAD KULTURISMIS JA FITNESSIS

Kulturism | 

Vaatamata keerulisele ajale oli mõõtu katsumas 58 kulturismi ja fitnessi sportlast, kellest 31 võistlejale oli see esimene hooaeg. Juunioride…