Kulturism

Bikiinifitnessi võitja jagab muljeid

Kulturism  |   |  tekst:  |  fotod: Kroonika  |  1 kommentaar

Egle Eller-Nabi, kes võitis eile toimunud Eesti karikavõistlused bikiinifitnessis jagab enda muljeid enda blogis- Egle treeningute blogi.

Eesti KV kulturismis ja fitnessis - Bikiinifitness

Eesti Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis edukalt seljataga- bikiinifitnessis I koht tugevas konkurentsis! Ma võistlen oma esimest hooaega ja see oli 3 võistlus- kaks I kohta ja üks III Läti Lahtistel meistrivõistlustel. Olen väga õnnelik ja ikkagi imestan, kuidas mul on õnnestunud selline tulemus teha. Eilselt võistluselt sain edasipääsu Balti Matšile järgmiseks nädalavahetuseks.

Tänan oma võidu eest kõiki, kes mulle kaasa elasid ja toetasid. Teid on niii palju! Iga asi loeb! Iga hea sõna on minu jaoks motiveeriv edasi võistelda ja treenida.

Kõik tüdrukud, kes minu kategoorias võistlevad on võrdselt ilusad ja panustavad palju oma tegevusse. Meie kategooria on võrreldes teistega kõige subjektiivsem. Loeb iga pisidetail- jumestus, grimm, soeng, bikiinid, vorm, lavaline liikumine jne. Minu jumestuse ja meigi eest vastutab mu sõbranna Kairit Tuhkanen. Olen talle üli tänulik kauni meigi ja kannatlikkuse eest. Kuna enne võistlusi alati ikka pabistan, siis ka meigiga hakkan õpetama ja vaidlema. Peaksin lihtsalt istuma silmad kinni seal toolis ja siis lahti tegema kui valmis on. Tean, et Kairiti lavameik super! Hea on, et ta mind ei kuula ja teeb omamoodi!.

Teiste tüdrukute kohta nii palju, et isegi kui te ei usu, siis lava taga oleme sõbrannad. Aitame grimmi panna ja toetame üksteist. Konkurendid oleme vaid laval. Tundub uskumatu, aga nii see on. Eks kõik meist teavad, et väärivad tegelikult võrdselt võitu. Lihtsalt üks kord võidab üks ja teisel võistusel jälle teine. Kuigi oleme kõik kaunid, ei saa kõik korraga võita. Ma ise tunnen, et ma olen oma üllatavalt headest tulemustest isegi veidi stressis. Kairit ütleb mulle ka, et ma pole päris terve. "Mille üle sa stressad?! Selle üle, et esikoha said?! Tegelikult on sellega nii, et lihtsalt niivõrd uus asi minu jaoks, et ma ei oska kuidagi suhtuda. Oleks vist palju nõuda, et rahulikult külma närviga võtaksin järjekordse karika vastu- samamoodi nagu ostaks poest jogurtit näiteks. Olen lihtsalt emotsionaalne!

Niisiis minu unistus, et tänast hommikut alustan pannkookidega ja nii nädal aega järjest läks luhta. Siiski, olen tegelikult õnnelik, et järgmistele suurvõistlustele edasi sain. Peale võistlust sain oma süsivesikutedoosi täis pastast ja jäätisest ja olen uuesti valmis vastavalt oma toitumiskavale toituma.

Kuna mul jälle vaid nädal uute võistlusteni, siis pean kiiresti maha koorima grimmi ja nädala esimeses pooles tugevad trennid ära tegema. Täna kavatsen veeta pea kogu päeva lapsega õues päikese käes ja nautida kaunist kevadilma.

Palju päikest kõigile!

Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis toimusid 21. aprillil 2012 Salme Kultuurikeskuses. Bikiinifitnessis jaotati kohad järgmiselt:


I - Egle Eller-Nabi (keskel)
II - Kristiine Pai (vasakul)
III - Tatjana Kudrjavtseva (paremal)
IV - Julia Dunik
V - Aleksandra Laer
VI - Olga Jakovleva
VII - Annika Sirel
VIII - Jekaterina Zabluda


Samal teemal:
28.Eesti KV kulturismis ja fitnessis 2012 tulemused!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

EESTI FITNESSI- JA KULTURISMI SPORTLASED OLID NÄDALAVAHETUSEL EDUKAD

Kulturism | 

Diamond Cup Romania’l 11. – 12. septembril olid võistlemas Ivan Šarapov, kes sai meeste classic physique kategoorias 6. koha ning…


NÄDALAVAHETUS OLI FITNESSIS EDUKAS

Kulturism | 

Laupäeval, 28. augustil toimus Rootsis, Halmstadis West Coast Trophy võistlus, kus Eestit olid men’s physique kategoorias esindamas [b]Egert…


NÄDALAVAHETUS TÕI FITNESSIS JÄRJEKORDSED MEDALID

Kulturism | 

Eestlased tulid tagasi lausa kolme medaliga: Agne Kiviselg võttis kulla bikinifitness – 169cm pikkuskategoorias ning lisaks võitis ka…