Fitness.ee

FIT. Mis see on ja kuidas neid teenida?

Fitness.ee  |   |  tekst:  |  fotod: FitShop.ee  |  Kommenteeri

Fitness.ee kasutajatel on võimalus koguda FIT.e, mida saab hiljem kasutada Fitshop.ee veebipoes kaupade ostmisel.

Mis on FIT.

Fit. on veebiraha, mida saab kasutada nii Fitshop.ee's kui ka Fitshopis kohapeal maksevahendina.

1 FIT = 0.02€

Kuidas FIT.e teenida

FIT.-de omamiseks peab sul olema Fitness.ee konto. Kui oled end sisse loginud näed kohe pealehel, kui suur on sinu FIT.-de saldo.

FIT.e saad sa automaatselt postitades Fitness.ee foorumis. Iga postitus on 1 FIT. Küll aga lähevad arvesse vaid asjalikud postitused, FIT-de teenimise eesmärgil postitatud kirjutised lähevad kustutamisele. FIT.e ei anta kommertsfoorumis tehtud postituste eest.

Pildimäng. Tervelt 500 FIT.i on sul võimalik võita osaledes Pildimängus. Vasta, kes on sel korral Pildimängu nägu ja loodetavasti naeratab õnn just sulle.

Fitness.ee Rate. Kõik uued lisatud pildid osalevad Fitness.ee Rate auhinnamängus, kus nädala parima pildi omanikule laekub samuti 500 FIT.i.

Samuti saab FIT.e soetada Fitshop veebipoes, siin. Ning FIT.e saab ka kinkida. Seda saad teha pealehel, klikkides enda kasutajanimel ning järgides seal antud juhiseid.

Hoia ka silm peal foorumis toimuvatel ennustusvõistlustel, kuna sealgi auhinnaks Fitshop virtuaalraha- FIT.id.

FIT.de saldo uueneb kesköö paiku.

Kuidas FIT.e kasutada

FIT-e saab kasutada veebipoes Fitshop.ee. Kauba eest ostes sisesta FIT.de kasti see arv, kui palju soovid FIT.e ära kasutada. Pea meeles, et 1 FIT.=0.02€. Näiteks, kui sul on kontol 1000 FIT.i, siis saad selle eest BCAA Mega Caps 1100 ja 5 FIT.i jääb veel ülegi.

Kui soovid FIT.e kasutada Fitshopi poes kohapeal, siis logi sisse Fitness.ee kontole ja klikkides enda kasutajanime peal, ja siis "Pood", leiad koha, kust tellida turvakoodi. Poodi minnes esita kasutajanimi ja turvakood ja saadki vajalikud ostud tehtud. Kui kaupa rohkem aga FIT.e jääb puudu, saab ülejäänud vahe tasuda kohapeal sularahas või kaardiga.

Kui palju on FIT.e sinu kontol?


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Parimat uut aastat!

Fitness.ee | 

Soovime kõigile spotrlikku ja võittude rohket uut…


Pildimängu nr 1652 võitja on välja loositud!

Fitness.ee | 

Pildimäng nr 1652 võitja on Carmen Kaljula. Õige vastus: pildil on Karl Songisepp [b]Soovime palju õnne pildimängu…


Uus e-kursus - Muutustega kohanemine 11.05-22.06.20

Fitness.ee | 

1. Muutused ja elus ettetulevad kriisid. Teema raames vaadeldakse erinevaid muutusi elus ja põhjuseid, miks mõned muutused toovad inimeses esile…