Võitluskunstid

Keilas teeb comeback-i rahvusvaheline võitlusspordiüritus Fightland!

23. veebruaril toob Moisar Promotions võitlusspordi fännide ette tagasi kõrgetasemelise Fightland võitlusspordiürituse, kui Keila Tervisekeskuse vallutavad Eesti parimad võitlussportlased.

Võitluskunstid  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Seekordne üritus on äärmiselt eriline, sest tegemist on Fightland ürituse comeback'iga - näha saab nii K-1 kui ka profipoksi reeglite järgi toimuvaid matše.

ÕHTU TÕMBENUMBRID:
RAIN KARLSON vs PAVEL BATURA [PRO BOXING – 4x3min]
Esmakordselt tuleb väikelinna üritusele suur profipoksi matš, kus Rain Karlson astub üles Pavel Batura vastu kaalukategoorias kuni 91 kg.

HENDRIK THEMAS vs VAIDAS VALANCIUS [K1 – 3x3min]
Teiseks saame näha Eesti tõusvat tähte Hendrik Themast mõõtu võtmas Vaidas Valanciususega K-1 reeglite järgi toimuvas matsiš kaalukategoorias kuni 77kg. Themas on kõik viimased matšid lõpetanud enneaegselt, siiani pole suutnud meest keegi takistada. Tema vastaseks on Leedu sportlane Valancius, kes on pärjatud mitme Leedu amatöörtiitliga. Vaidasel on kogemused ka suurel areenil, nimelt on mees pidanud mitmeid matše KING OF KINGS (KOK) võitlusspordi organisatsioonis.

MIRKKO MOISAR vs CRISTIAN DOREL [K1 – 3x3min]
Õhtu peamatšina saab võitlemas näha Mirkko Moisari kolmekordse KOK meistri Cristian Doreli vastu. Matš toimub K-1 reeglite järgi kaalukategoorias kuni 73 kg. Ehkki Moisar vs Dorel matš peaks aset leidma suuremal areenil, on Keila rahval hea meel kõrgetasemelist üritust oma linnas näha. Mõlemad mehed on väga hea kogemusega ning tugeva ja jõulise tehnikaga.

Oma tantsude ja trikkidega vürtsitavad õhtut kaunid TTÜ Tantsutüdrukud, kes on mitmekordsed Eesti ja Baltimaade meistrid.

Vaata videost, kuidas sportlased valmistuvad eelseisvaks võitlusõhtuks: https://www.youtube.com/watch?v=vLerKn3sveo


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

🥊 Tasuta poksi proovitreening Tondil!

Võitluskunstid | 

Poksitrenn on universaalne spordiala, mis on sobilik igas vanuses ja erinevate oskustega inimestele. Poks arendab koordinatsiooni, kardiot,…


Warrior Fight 4

Võitluskunstid | 

Mis sel õhtul aset leiab? Esimest korda Eesti võitlusspordiajaloos toimub sel õhtul profipoksi tiitlimatš, kus astub ringi meie oma profipoksija…


Xplosioni juubeliüritus toimub siiski Eestis!

Võitluskunstid | 

Juba 10. korda toimuv Xplosion Fight Series leiab aset 15. apriilil TTÜ Spordihoones tuues publiku ette tänase Eesti võitlusspordimaailma…