Kuum

Les Mills uueneb

Viimase aasta jooksul on Les Millsi toodete -ja teenuste osas toimunud palju muudatusi, mis on tekitanud vajaduse üle vaadata ja kohandada reegleid, seoses uute kavade lansseerimise ning kvartaalkoolitustel osalemisega.

Kuum  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Erinevalt varasemast on nüüdsest instruktoritel/klubidel õigus uued Les Millsi kavad lansseerida kohe, kui need on Les Millsi poolt instruktoritele välja saadetud.Varasemalt oli lubatud uued kavad lansseerida alles peale Eestis toimuvaid kvartaalkoolitusi.

Muudatus on tingitud sellest, et nüüdsest saadetakse uued kavad kõikides Les Mills Nordicu alla kuuluvates riikides välja üheaegselt. Lisaks on instruktoritel avanenud võimalus osaleda veebiseminari vormis läbiviidavatel kvartaalkoolitustel, milles osalemist arvestatakse võrdväärselt nö. tavalisel kvartaalkoolitusel osalemisega. Inglise keelsed (lisaks ka soome -ja rootsi keelsed) veebiseminarid toimuvad kõikidele Les Mills Nordicu instruktoritele samuti üheaegselt.

Tuletame veel meelde, et aktiivse litsentsiga instruktorid peaksid igal aastal osalema vähemalt kahel kvartaalkoolitusel/kvartaalkoolituse veebiseminaril ühe programmi kohta. Samuti peaks kõikidel aktiivse litsentsiga instruktoritel olema aktiveeritud uute kavade tellimus (auto ship) Les Millsi instruktorite portaalis. Kui kavade eest tasub klubi, peaks seda tegema klubi läbi Les Millsi klubide portaali.

Aktiivne litsents ning aktiveeritud kavade tellimus on ka eelduseks kvartaalkoolitustel /veebiseminaridel osalemiseks.

Kui tekib reeglite või muudatuste osas täiendavaid küsimusi, võtke julgelt ühendust.

Tuletame ühtlasti meelde, et veel on võimalik end registreerida Tallinnas, 22.-23. septembrini toimuvatele kvartaalkoolitustele.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Kevad Battles 2021

Kuum | 

Kevad Battles on kuuendat korda toimuv rahvusvaheline Street Workout võistlus. Sel aastal korraldame üritust 21. Mai, Pärnus Nooruse…


Mis on LeiaTreener?

Kuum | 

Mida pakume registreerinud klientidele? Tasuta reklaamimise võimalust treeneritele, klubidele ja muudele spordiga seotud…


Talveülikool 2021

Kuum | 

Juba uue aasta algul on võimalik oma teadmisi värskendada ülikooli koolitustel. Palun tutvuge 2021. aasta…