24. juuli 2007

I Euro Elite Champions Camp Võsu 2007 (galerii täiend 25.07 kell 01:30)

[p]22.07.07

Viimane laagripäev, peale hommikusööki toimus laagrilipu langetamine ja hüüti välja ka järgmise suvelaagri toimumise aeg 13-20.07. 2008. Enne lõunasööki veel viimane ühistreening ja peale sööki läksid juba laagrilised igaüks oma teed. EKFL tänab omaltpoolt kõiki laagrilisi ja loomulikult kõiki sponsoreid, tänu kellele laager teoks sai.
Kohtumiseni järgmisel aastal!

21.07.07
Peale hommikusööki toimus Arnold Tokko loeng teemal kulturism, fitness ja bodyfitness- reeglid, hindamine, võistluste ülesehitus, tüüpvead võistlemisel. Korrati üle poseerimise põhitõed ja esitati elavaid näiteid rohke pildimaterjali kaasabil. Küsimusi tekkis palju ja aruteu kujunes elavaks.

Õhtul toimusid Võsu spordihoones meeskondadevahelised teatevõistlused ja viktoriin, parimatele loomulikult auhinnad CNP -lt ja Fastilt. Õhtu lõpetati ühise saunaõhtu ja grillimisega.

20.07.07
Täna varahommikul lahkusid kaugemad külalised: tshehh Lukas Osladil ja austerlane Roland Ullram. Kindlasti kohtume nendega peatselt uuesti![/p]

[p]Hommikuse loengu teemaks oli kulturismi, bodyfitnessi ja fitnessi ajalugu- tutvustajaks Arnold Tokko. Käsitleti nende erinevusi aastakümnete jooksul ja kujunemist selliseks, nagu me neid hetkel tunneme/teame.

Pealelõunal käidi Rakvere linnaga tutvumas. Külastati linnust ja külastati muid kohalikke vaatamisväärsusi. Ilm oli mõnus ja tunne super.

18.07.07
Järjekordne päikseline laagripäev Võsul. Kell 10.00 pidas spetsialist Moskvast Valentina Zabiyaka ülevaatliku loengu eelkõige laagri õrnemale soole so naistele- teemaks bodyfitness. Valja käsitles kehtestatud reegleid, tutvustas võistluste ülesehitust ja norme, samuti jagas nõuandeid, millised soengud, ehted ja võistlusriiete värvid millistele tüdrukutele enim sobivad. Ta oli kaasa toonud ka mitu paari võistluskingi, trikoosid ja bikiine, mida hiljem kõik huvilised lähemalt vaadata/katsuda said. Samuti jagas ta elavalt nõuandeid, mismoodi arendada oma näitlejameisterlikkust, et laval ja ka eelnevalt lava taga konkuretidele ja kohtunikele muljet avaldada. Peale loengut kogus Valentina tüdrukud kokku ja vaatas üle kõigi poseerimisoskuse.

Päeva jooksul käisid kõik kordamööda oma tavapärasel treeningul. Kuna õhtuks oli enamusel veel energiat küllalt, otsustati tekkinud vaba aega väikese korvpallimänguga sisustada. Võistlust siiski ei toimunud, lihviti pigem söötmise ja korviviskamise oskusi. Lõbus oli kõigil. Õhtu jooksul õnnestus kaela saada ka kerge vihmasadu, kuid see ei heidutanud kedagi- pärast võis ju imeilusat vikerkaart taevas nautida…

19.07.07
Esimene veidi jahedam ja tuulise laagriilm. Hommik algas Indrek Otsuse loenguga kulturismi treeningu põhitõdede kohta. Ennelõunal suundus osa seltskonnast juba jõusaali. Viisime läbi järjekordse Tegijate Treeningu, sedakorda austerlase Roland Ullramiga. Õlgadele anti nii korralikult valu, et osa treenijaist unustas oma harjutused sootuks ja hakkas jälgima suure mehe tegemisi. Rolandi treeningut tuli jälgima/pildistama ka mitu meediaväljaannete esindajat- selliste mastaapidega mehi ei kohta siinsetes saalides ju mitte eriti tihti. Pärast trenni sai nii Rolandi, tema treeneri kui ka Lukasega maha istutud ja veidi põhjalikumalt nende treeningmeetodeid käsitletud. Mõne aja pärast ilmuvad kokkuvõtted koos videoklippide ja põhjalikumate galeriidega ka Fitness.ee-s, nii et jälgige meid!

Õhtupoolikul kogus Indrek Otsus kokku laagrilised, kes olid seni usinalt oma toitumise kohta märkmeid teinud, ja asus asja analüüsima. Kellele rohkem valku? Kes sööb liiga vähe? Kõik kuulasid suure huviga ja tegid oma järeldused.

17.07.07
Järjekordne ideaalne suveilm Võsul! Päev algas siiski veidi tubasema tegevusega- Indrek Otsuse toitumisloenguga nimelt. Hommikusöögi ajal olid kõik laagrilised juba usinalt isiklikke toidukoguseid kaalunud ja üles märkinud, nii et loengus sai teha mõningaid järeldusi oma toitumise õigsuse kohta.

Pärastlõunal toimus ühine rannamõnude nautimine, julgemad said osaleda ka väikesel fotosessioonil keset merelaineid. Vesi oli soe ja nii mõnedki läksid pärast pildistamist ujuma.

Peale õhtusööki võeti taas ette väike automatk ümbruskonnas. Osalejaid oli rohkelt ja kõigil oli huvitav. Hilised minutid enne ööund möödusid taas vaadates videosid meeldejäävamatest võistlustest.

16.07.07
Täna äratas laagrilisi äärmiselt soe ja särav päike, mis rõõmustas meid terve päev. Lõunaks oli saabunud Võsule juba üle poole laagrilistest, kaasaarvatud kaugemad külalised Austriast. Kõik saabunud said kätte ellujäämispakid CNP-lt ja laagrisärgid. Seejärel suundus suurem seltskond trenni tegema, et hiljem end kosutavale lõunasöögile taastama jõuda.

Kell 16.00 viidi läbi Euro Elite Champions Camp 2007 ametlik avamine koos lipuheiskamise ja ühispildi tegemisega Rannaliiva hotelli ees. Samuti saadi üksteisega lähemalt tuttavaks. Laagrilisi oli kohale tulnud kõikjalt Eestist.

Enne õhtusööki hõivasid jõusaali suured mehed: Ott Kiivikas ja Roland Ullram koos treeneriga Austriast. Tehti tublisti trenni ja poseeriti meelsasti ka fotograafile.

Peale õhtusööki jagas Indrek Otsus siinviibijatele kätte koduse ülesande- igaühel tuleb 2 päeva jooksul märkida üles söödud toiduained, samuti teha kokkuvõte selle kohta, millest kui palju mida päeva lõikes saadi. Sealjuures käsitleti ka Fitness.ee kalorikalkulaatori kasutamist- kuidas millegi sisaldust õigesti arvutada.

15.07.07
Kolmas päev Võsul algas peene vihmasajuga, mis päevapeale siiski järele andis. See loomulikult meie sportlikku seltskonda ei heidutanud.

Kohe, kui avati kohaliku jõusaali uksed, suundus suurem seltskond treeningule. Mehed tegid jalga ning paralleelselt viidi läbi järjekordne äärmiselt huvitav Tegijate Treening, sedakorda mitmekordse Venemaa meistri ja Euroopa 3. koha omaniku Valentina Zabiakaga. Lisaks huvitavatele kommentaaridele harjutuste ja treeningtehnika kohta tegi ta kiire ülevaate ka erinetavest võistlusgrimmidest, soengutest ja meigist- mis sobib võistluste jaoks, mis pigem fotosessiooniks.

Ilma paranedes võttis väiksem seltskond taas ette väljasõidu loodusesse. Väsinumad tutvusid meie väliskülalistel kaasasoleva äärmiselt põneva pildimaterjaliga. Õhtu lõppedes vaadati aga taas võistlusvideosid.

14.07.07
Tänane päev algas 8.30 korraliku hommikusöögiga. Osad aktiivsemad olid selleks ajaks juba hommikujooksugi teha jõudnud. Kõhud täis, said kohalolijad kätte laagrisärgid ning kotikese CNP ja Fasti toodetega.

Ennelõunal toimus selleaastase laagri esimene Tegijate Treenig- Lukas Osladiliga. Tehti selga, triitsepsit, jala tagaosa ja tuharat. Treening oli kurnav ja meie jaoks tavapärasest treeningust üsnagi erinev. Videomaterjal ja täielik galerii selle kohta saabub üsna pea, seni vaadake olemasolevat galeriid, kus on tema treeningu mõningaid pilte samuti näha.

Päev möödus üsnagi rahulikus meeleolus. Kes nautis treeningvaba päeva mõnusid, kes tegi oma tavapärase jõusaalirutiini, aga oli ka neid, kes võtsid ette pikema jalgrattasõidu vabas looduses. Peale õhtusööki lisaks väike lõõgastav saun ning ühine võistlusvideote vaatamine koos sellekohase vestlusringiga.

13.07.07
I EECC korraldajad ja esimesed külastajad saabusid täna sündmuspaika Võsul, hotelli Rannaliiv

Ettevalmistusi tehti laagri töökorralduse osas, toitlustamine treeningud jne.

Õhtul võeti ette jalgratastega retk, et kontrollida kohalike vaatamisväärsuste olemasolu nt. 7-s Taevas, Lobi neem, Käsmu, Kuradi saar jne.

Esimese väliskülalisena saabus täna ka Lukas Osladil, T¨ehhist ( Euroopa absoluunte meister 2005, MM hõbe 2006)

Ametlikult avatakse laager esmaspäeval, mil osalised saavad selga kohustuslikud EECC T- särgid ja ellujäämispaki.

Jälgi sündmuste arengut siit, hoiame teid sõna ja pildiga kursis I EECC Võsu 2007 tegemistega

[url=http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=160548]GALERII[/url]

[/p]

Autor: Fitness.ee