9. oktoober 2013

Innar Mardo Memoriaal ning EMV kulturismis ja fitnessis

Sel laupäeval, 12. oktoober, Salme Kultuurikeskuses peetavatel Eesti meistrivõistlustel astuvad üles Eesti hetke parimad kulturistid ja fitnessistid.

Vaata otseülekannet:
[url=http://www.ustream.tv/channel/fitnesstv-estonia]http://www.ustream.tv/channel/fitnesstv-estonia[/url]

Ühtekokku 53 sportlast võistlevad 14 erinevas kategoorias, kus valitakse ka Eesti parimad kulturistid, bikini-fitnessistid ja meeste physique võistlejad.

Osta pilet kohe! Piletid müügil [url=http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/kulturism_ja_fitness/?concert=132317]Piletilevis[/url] ja tund enne üritust kohapeal.

Päevakava:

13.00 Armlifting Cup 2013
15.00 45. Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis

Innar Mardo Memoriaali raames toimuvad Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Võistlustel astub üles teiste hulgas meeste kulturismis Eesti 14x absoluutne meister kulturismis, Ott Kiivikas, kes alustas enda hooaega mõõdunud nädalal PEPA Opava võistlustel Tšehhis, kus ta saavutas 5. koha. Kiivikase konkurent on ka 18. oktoobril 60 aastaseks saav Ain Paavo, kes võitis 1990. aastal kulturismi Euroopa meistritiitli.

Klassikalise kulturismis on taas laval 2005 ja 2010 aastate Euroopa pronksmedalist Imre Vähi. Hoolimata sportlase, treeneri ja kahe noore lapse isa rollist on Imre kohal, et näidata endiselt head vormi.

Bikini-fitnessis on väljas Eesti edukaid bikini-fitnessist Egle Eller-Nabi, kelle jaoks on tegu hooaja kolmandate võistlustega. Mõõdunud nädalavahetusel tuli Egle Tšehhis toimunud PEPA Opava võistlustel võitjaks. Egle konkurent on ka Reet Reimets, kes PEPA Opaval võttis Egle järel teise koha. Reeda jaoks on Eesti meistrivõistlused samuti hooaja kolmandad võistlused ning kokku 10. võistlejaga tõotab tulla põnev vastasseis.

[pilt=9589]

Fitnessis võistleb tiitli nimel 2013. aasta maailmameistrivõistluste hõbemedalist ja 2013. a Euroopa meister Kristina Koroljak. Kristina on Eesti meistrivõistlustel samuti põhifavoriit. Naisjuunioride fitnessis võistleb ka Endla Vaher, kes samuti Euroopa meister. Fitnessi maailmameistrivõistlustel saavutas Endal kõrge viienda koha.

Kõikide võistlejatega saad tutvuda [url=http://www.fitness.ee/uudis/5402/tutvu-innar-mardo-ja-eesti-meistrivoistluste-voistlejatega]siin[/url].

Eesti meistrivõistlusi korraldab Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit ja üritust vaatama ja sportlastele kaasa elama on oodatud kõik. Pealtvaatajatele üllatused!

45. Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis toimuvad 12. oktoobril 2013 Salme Kultuurikeskuses algusega kell 15.00. Piletid müügil [url=http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/kulturism_ja_fitness/?concert=132317]Piletilevis[/url] ja tund enne üritust kohapeal. Vaata lisaks: [url=http://www.fitness.ee/uudis/5287/45-eesti-meistrivoistlused-kulturismis-ja-fitnessis-voistlustele-registreerimine-kuni-28-september]45. Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis[/url]

Autor: Toimetus