28. august 2008

Nädala uudised

Nädala uudised

Nüüdsest on kõigil registreerunud kasutajatel võimalus hoida ennast kursis Fitness.ee netipoest saadavate brändidega.

Võimalus on tellida endale automatiseeritud teavitused brändide kohta, mis just Sulle huvi pakub.
Ava Fitness.ee vasakust ülevalt nurgast SEADED ning sealt alt TEAVITUSED. Seejärel märgistada ära kõik brändid, mille vastu tunned huvi.

Igakord, kui Fitness.ee poe varud täienevad Sulle huvipakkuva brändiga, saadetakse Sinu e-mailile automaatselt teatis selle kohta.
Veendu, et e-mail on õige – vastasel juhul ei pruugi teavitused õigesse kohta jõuda!

Rõõm on teatada, et saabusid müüki Better Bodies sarja vabaaja- ja treeningriided nii meestele kui ka naistele.
Hetkel on riided saadaval Fitness.ee poes Telliskivi tn.51 kuid kohe-kohe saadaval ka netiportalis.
Lisaks riietele saabusid ka treeningrihmad, erinevadkindad, käekonksud, käesidemeid, põlvesidemeid jne. Tulge kaema!

Treeninghooaeg algab ja avalöök antakse 1.septembril Tallinnas Spordiklubis Reval – Sport. Spordiklubi asub aadressil Aia 20.
Kella 17.00 – 19.00 ni toimub Eesti kulturismitippude Marek Kalmuse ja Ott Kiivika ühistreening (seda saab uudistada ja ka meestele küsimusi esitada) ning vahetult peale treeningut teevad samad mehed ka toidulisandite presentatsiooni kella 19.00 – 20.00 ni.
Degusteerimisele tulevad Fasti tooted, kohapeal võimalus mõõta rasvaprotsenti ja saada õpetust, milliseid toidulisasid ja kuidas kasutada.

2.septembril toimub samasugune ühistreening Tallinnas spordiklubis Arctic Sport kella 17.00 – 19.00 ja samas ka toidulisandite degustatsioon kella 19.00 – 20.00 ni.
Degusteerimisele tulevad Fasti tooted, kohapeal võimalus mõõta rasvaprotsenti ja saada õpetust, milliseid toidulisasid ja kuidas kasutada.
Spordiklubi asub aadressil Ehitajate tee 114b.

Edaspidi on plaanis iganädalaselt teha presentatsioone erinevates spordiklubides üle Eesti.

13. märtsist 2007 hakkas ilmuma IFBB nädalaleht weebis. Selle nädala [url=http://www.ifbb.com/newsletter/index.php” target=_blank>uudised leiad siit.

20.08.2008 toimus Suur Mulgi rammumees 2008.Tulemusi vaata [url=main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=4687]SIIT[/url]!

Järgmisel lähevad taas nii väikesed kui suured koolijutsid tarkust omandama. Soovime kõigile õppuritele tubli ja edukat kooliaastat! Sportijatele, kes vahepeal puhkasid, soovime jõudu ja jaksu treeningutel.

Algamas on ka uus hooaeg Revali spordiklubis, kus alustasid noorterühmad. Eriti oodatud oleksid mõned poisid, kes võistleda soovikisid ja kes arvavad, et taseme poolest võiksid juba lavale minna.
Puudus on just noorteklassi võistlejatest ehk vanus 14,15,16,17. Kui on mõni harjutaja, kes kahtleb, kas võistleda, siis võtke ühendust

  • Fitness.ee
  • Leave your thoughts