9. mai 2013

Nädala uudised 19/13 – ela kaasa eestlastele kulturismi Euroopa meistrivõistlustel

Veel sel nädalal

Euroopa meistrivõistlused kulturismis

Sel neljapäeval startis Moldovasse kulturismimeeskond, et võistleda 2013. aasta meeste Euroopa meistrivõistlustel. Eestit esindavad Ott Kiivikas, Rain Kuusnõmm, Raigo Kuusnõmm ja Janar Rückenberg. Lisainfo ja ajakava [url=http://www.fitness.ee/uudis/5141/eesti-kulturismi-meeskond-euroopa-meistrivoistlustel-moldaavias]siin[/url].
[url=http://om.md/bodybuilding/#.UYyB4yuSDok]Vaata otseülekannet[/url]

Spordiklubi Teras kutsub avatud uste päevale

11. mai 2013 kella 11.00 – 15.00 toimub Spordikeskuses Teras (Rannamõisa tee 4h) avatud uste päev. Rühmatreeninguid juhib üks kogenumaid aeroobikatreenereid Riina Suhotskaja. Jõusaalis jagab oma teadmisi Taavi Koovit, vastab huviliste küsimustele ning viib läbi näidistreeningu. Lisaks üllatused.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5142/11-mai-toimub-spordiklubi-teras-avatud-uste-paev-lisatud-ajakava]Vaata lisaks[/url]

V Pärnumaa lahtised meistrivõistlused lamades surumises

Võistlused toimuvad 11. mail 2013, algusega kell 12.00, Kilingi-Nõmme suveaias (halva ilma korral Kilingi-Nõmme Spordihoones, Pargi 3). Osaleda võivad kõik Pärnumaa ja mujalt saabunud võistlejad, kes on vähemalt 14 aastat vanad. Iga võistleja vastutab oma tervisliku seisukorra eest ise.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5122/v-parnumaa-lahtised-meistrivoistlused-lamades-surumises]Võistlusjuhend[/url]

Tulevad üritused

Lõuna-Eesti vägilane 2013

18. mai toimub Elvas järjekordne Lõuna-Eesti vägilaste mõõduvõtt. Eelvoorus rehvi kantimine ja kohvri kandmine.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5153/lounaeesti-vagilane-2013-voistlusjuhend]Võistlusjuhend[/url]

Koolitus “Tervislik toitumine ja taastumine spordis”

Ootame osalema treenereid, kehalise kasvatuse õpetajaid ja kõiki tervislikku eluviisi armastavaid inimesi täiendkoolitusele „Tervislik toitumine ja taastumine spordis“, mis toimub laupäeval 25. mail Tallinnas, aadressil Tondi 84 Audentese koolimaja aulas 1. korrusel. Koolitus annab võimaluse saada 8 täiendkoolitustundi, mis on vajalikud kutsekvalifikatsiooni säilitamiseks.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5148/koolitus-tervislik-toitumine-ja-taastumine-spordis]Registreeru koolitusele[/url]

Rocca al Mare Kooli kevadised lahtised võistlused lamades surumises

6. juunil toimuvad Tallinnas, Rocca al Mare Kooli lahtised võistlused lamades surumises. Võistlema on oodatud nii kooli õpilased ja õpetajad kui ka kõik teised võistlushimulised. Võistlustele registreerumine toimub kuni 03.06.2013.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5154/rocca-al-mare-kooli-kevadised-lahtised-voistlused-lamades-surumises]Võistlusjuhend[/url]

Järelkaja

Kullasadu Santa Susannas fitnessi Euroopa meistrivõistlustel

2. – 5. mai toimusid Santa Susannas fitnessi Euroopa meistrivõistlused. Eesti sportlased tõis EM’lt koju 3 kulda, 2 hõbedat ja ühe absoluutkarika. Kes võitis keda, vaata lähemalt fitnessi Euroopa meistrivõistluste kokkuvõttest.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5138/kullasadu-santa-susannas-fitnessi-euroopa-meistrivoistlustel-taielik-ulevaade]Täielik ülevaade[/url]

Tantsuvõistlus Attitude võitjaks sai Sofia Ketova

Attitude oli ainulaadne, sest võistlesid mitte trupid ega tantsud, vaid tantsijad individuaalselt pannes end proovile kolmes eri tantsustiilis: tänavatants, show ballet ja contemporary jazz. Võistluse võitjaks tuli Sofia Ketova, II koht – Eliise Põldma ja III koht – Kätlin Raja.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5147/tantsuvoistlus-attitude-voitjaks-sai-sofia-ketova]Vaata lisaks[/url]

EKV peakohtunik Indrek Otsus kommenteerib 29. Eesti karikavõistlusi

Kommenteerib EKV peakohtunik, EOK V taseme kulturismi ja fitnessi ning jõusaalitreener, Indrek Otsus. Kulturism. Pikemate meeste kategooria (3 võistlejat) oli ühe mehe show. Raske öelda, kas olen Janar Rückenbergi paremas seisus näinud!? Sellel tasemel ei toimu teadagi suuri muutusi aga tundus, et Janari vorm oli piisavalt terav ja lihas mitte ära närtsinud.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5149/ekv-peakohtunik-indrek-otsus-kommenteerib-29-eesti-karikavoistlusi]Loe edasi[/url]

FitShop uudised

Endugen ja Alkagen saadaval FitShopis

Olimp uus vastupidavusaladesari nüüd saadaval FitShopis. Endugen. Toode koosneb hoolikalt valitud taimeekstraktidest nagu guarana ja panaxi ženženn, mida on rikastatud rohke koguse beeta-alaniini ja naatrimbikarbonaadiga, mida on kasutatud läbi aastate mitmetes toodetes lisamaks jõudu ja aeroobset võimekust. ENDUGEN TM sisaldab ka vitamiine ja mineraale, mis aitavad kaasa paljudele loomulikele protsessidele organismis. Magneesium ja Vitamiin B6, mis aitavad kaasa väsimuse edasi lükkamisele ning ainevahetuse normaalsele talitusele.

Võida Beta-Alannine Xplode powder Olimpilt

Fitness.ee Facebooki fännilehel jagatakse välja uus toode Olimpilt: [url=http://fitshop.fitness.ee/uksikud/0/readmore/952/]Beta-Alanine Xplode powder[/url].
[url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151196042494567&set=a.367888324566.142783.342294584566&type=1&theater]Jaga ja võida![/url]

Fitness.ee – tervis, jõud, ilu

Autor: Fitness.ee