2. november 2006

Nädala uudised

Nädala uudis:
Kaugel ei ole see päev kui toimuvad EMV 2006 ja Innar Mardo Memoriaal Euro Elite Tour. Võistlused toimuvad 24.-25. novembril Tallinnas Salme Kultuurikeskuses, aadressil Salme tn.12. Võistlejate registreerimine ja kaalumine on 24.novembril 18:00-20:00
Võistluste algus on 25.novembril kell 11:00. Messi algus on kell 10:00.

Pileteid on võimalik osta Piletilevis, Piletipunktis ja kohapeal 1h enne algust. Pileteid müüakse eraldi EMVle ja Euro Elite Tourile, piletihinnad vastavalt 100.- krooni ja 250.- krooni. Et vältida segadust, siis Eesti meistrivõistluste piletiga ei pääse õhtusele Euro Elite Tourile, selleks tuleb osta eraldi pilet. Saadaval on ka VIP piletid hinnaga 1000.- krooni, mis tagavad sissepääsu mõlemale üritusele ja lisaks ka võistlusjärgsele banketile koos sportlaste, delegaatide ja sponsoritega.

Innar Mardo Memoriaalile Euro Elite Tourile on hetkel oodata: Aleksei Shabunia (Valgevene); Rolandas Pocius (Leedu); Hristomir Hristov (Bulgaaria);Pierre Chamoun (Rootsi); Bogdan Kravtsenko (Ukraina).
Lisaks on oodata võistlejaid Venemaalt, Soomest, Taanist, Tsehhist, Poolast. Teiste võistlejate nimed selguvad ka varsti. Jälgige reklaami!

Kindlasti on üheks põnevamaks hetkeks Euro Elite Touri raames toimuv võistlus igipõliste rivaalide Marek Kalmuse ja Ott Kiivikas vahel. Euro Elite Touri võistlust hindavad 6 rahvusvahelist ja 1 Eesti kohtunik.

Täpsema info ja ajakava leiad [url=memoriaal/]siit[/url].

Nädala retsept:

Sheik- Kõik komponendid aseta blenderisse:

varikaid (soovi järgi)
60-70g lahja kohupiima
4 spl maitsestamata jogurtit
pool pudelit FatBurner jooki
võib lisada maitsestatud valgupulbrit (kui on soovi saada paksemat sheiki)
Võib kasutada ka teisi marju.

Fitness.ee

Autor: Fitness.ee