5. juuni 2012

Nädala uudised 23/12: Ühine meiega Athletic Fitness Fit.Camp 2012-l

Athletic Fitness Fit.Camp 2012: registreerimine avatud
Aastatepikkune traditsioon Fit.Camp 2012 tuleb taas, seekord toimub laager Orissaares Saaremaal ja laagri põhiteemaks on spordiala Athletic Fitness. Laagrisse on avatud registreerimine. Kui soovid veeta 1 suvise nädala looduskaunis kohas, treenida praeguste ja tulevaste meistritega, panna proovile oma jõud ja vastupidavus, ning kohtuda mõttekaaslastega, siis ootame sind osalema AF Fit.Camp 2012.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4423/athletic-fitness-fitcamp-2012-registreerimine-avatud]Tutvu laagrikavaga[/url]

Jaanipäeva Spartakiaad 2012: oled sa valmis?
Juba kahe nädala pärast kohtuvad spordilembelised jaanipäevalised Viljandis, Sammuli Puhkekülas, toimub Jaanipäeva Spartakiaad 2012. Üritusel toimub muuhulgas Aeroobikamaraton, mida viivad läbi oma ala spetsialistid. Ca 4 tundi kestev üritus ergutab nii vaimu kui ka keha, õhtu jätkub selliste artistide saatel nagu Justament, Üllar Jörberg, Marju Länik; üllatusesinejad: Retrodisko.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4409/jaanipaeva-spartakiaad-koik-on-kutsutud]Jaanipäeva Spartakiaad: kõik on kutsutud![/url]

Kaalulangetamine koos Chris Powelliga!
Kaalulangetamine ei pea olema raske ja sa ei pea tundma nälga. Chris Powell’i programm on nüüd Eestisse jõudmas. Euroopa testgrupis osales 60 inimest ja koos võeti 12 nädalaga alla 400kg. Üks osaleja oli ka Eestist, kes kaotas üle 7kg.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4432/kaalulangetamine-koos-chris-powelliga-]Uuri rohkem[/url]

Võrkpalli Rahvaliiga esimeeskond valas higi Arctic Sport rühmatreeningul
Rühmatreening oli meeleolukaks hooaja lõputrenniks ning ühtlasi sissejuhatuseks algavale rannahooajale. Lõbusast üritusest sai kuulda vaid positiivset järelkaja. Higi voolas ojadena, näod olid pingutusest punased ning lihased kiskusid krampi, kuid võrkpallurid olid kõik energilised, rahulolevad ja rõõmsad. Osalejad avastasid endas hulgaliselt lihasgruppe, mille olemasolust neil aimugi polnud ning lubasid tulevikus kindlasti veel rühmfitnessiga tegeleda. Ettevõtmisest võttis osa ka meeskonna mänedžer Neeme Kuuskmaa.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4429/vorkpalli-rahvaliiga-esimeeskond-valas-higi-arctic-sport-ruhmatreeningul]Samal teemal[/url]

Artikkel: Sirgjooneline, laineline ja mittelineaarne treeningu periodiseerimine: milline valida? I osa (Tõlkinud Janar Rückenberg)
Treeningplaani koostamisel on mitmeid erinevaid aspekte, mida silmas pidada. Üks oluline faktor on treeningute periodiseerimine. Valida on kolme variandi vahel, lineaarse (sirgjoonelise), lainelise või mittelineaarse periodiseerimise vahel. Millega täpsemalt tegemist ja kuidas otsustada, milline variant on parim?
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1384/sirgjooneline-laineline-ja-mittelineaarne-treeningu-periodiseerimine-milline-valida-i-osa]Loe artiklit[/url]

Tunne Eesti tegijat: Kristina Koroljak
22-aastane Eesti fitnessist, kes võitis Euroopa meistrivõistlustel absoluudikategooria juuniorite fitnessis, samuti 2011. aasta maailmakarikaetapi fitnessis, Kristina Koroljak räägib, mis teda fitnessi juurde viis, ning on see neiu jaoks pigem töö või hobi.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1387/tunne-eesti-tegijat-kristina-koroljak]Tunne Eesti tegijat[/url]

Nädala idee: Kombinaator (Fitness.ee tööriistad)
Täna FitShopis müügil 254 toodet. Nende toodetest saad Kombinaatori abil valida just Sinule sobivad tooted. Sobivaima valiku kombineerimiseks klikka esiteks sobivaimale pildile, mis iseloomustab Sinu spordiala kõige paremini.
[url=http://fitshop.fitness.ee/kombineeri-kombo/1/]Kombineeri endale sobilikuim kombo[/url]

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee