25. juuni 2010

Nädala uudised 25/10

Meil on hea meel rõõmustada oma kliente hinnasajuga. Eesti kulturistide ja fitnessistide poolt järjekordselt esile kutsutud MEDALISADU põhjustas HINNASAJU FITSHOPIDES! FitShopis jätkub üritus: MEDALISADU = HINNASADU -20% klubikaardiga kõikidele toodetele, kestab kuni 27.juuni südaööni.

Samuti selle nädala lõpuni kuni 27. juunini on FitShop.ee veebipoes allahindlus koodiks klubikaardi omanikele ….. (Koodi vaata oma mailist), millega saab veebist -20% soodsamalt.
Link [url=http://fitshop.fitness.ee/]FITSHOP’i [/url]
Juba esmaspäeval 28. juunil võid aga tulla FitShopi, sest anname iga ostuga kaasa sheikeri “Sheiker ostuga kaasa” kampaania kestab kuni 4.juulini! Mine suvele vastu uue ja puhta sheikeriga.

On alanud registreerimine FitCamp 2010 Kääriku vabadele kohtadele!
Toimumis aeg: 19. – 25. juuli 2010
Paketi hinnad: 4900.- EEK kõigile; 3900.- EEK laagri veteranidele; 2900.- EEK aktiivsetele EKFL sportlastele; 0.- EEK EM 2010 medalistidele
Info ja registreerine:
Direktor: Ott Kiivikas ott@fitness.ee
Assistendid: Laura”Rosin”Reisalu rosin@fitness.ee
Meelika Tammeveski meelika@fitness.ee
Päevakava on üleval foorumi teemas, mille leiad [url=http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=21096&pid=267666&st=400&#entry267666]siit[/url]
Samal ajal on laagris Haremi tantsutüdrukud, Kai Ilp’i tantsutüdrukud ning Janika Möldri iluvõimlejad.

Kevin Renno ja Mirkko Moisar osalevad 21.-27. juuni 2010 Kreekas toimuvatel WPKA (World Pan Amateur Kickboxing Association) poolt korraldavatel maailmameistrivõistlustel, kus osaleb 40 riiki ligi 700 võistlejaga. Kevin võistleb kehakaalus kuni -75 kg. Osaleb kahes erinevas stiilis Oriental (K-1 reeglid) ja Low-Kick style. Mirkko võistleb kehakaalus kuni -70 kg. Osaleb kahes erinevas stiilis Oriental (K-1 reeglid) ja Low-Kick style Mõlemad meie parimad fighterid on väga heas vormis ja võitlustahe on ülisuur. Hoidke eestlastele pöidlaid!

Kõrveküla Rammumees 2010 toimub 3.juulil Kõrveküla Põhikooli staadionil. Võistlused algavad kell 14:00 Loe võistluste juhendi ja info [url=http://www.fitness.ee/?act=news&newsID=3290&lang=1]kohta siit[/url]

IFBB nädalaleht weebis. Selle nädala uudis [url=http://www.ifbb.com/newsletter] vaata siit[/url]

Nädala retsept:
Pistaatsiapähkli – ürditäidisega pidulik ahjukana(allikas Tallegg)
1 keskmine jahutatud Tallegg´i broiler
Täidis:
200 g jahutatud Tallegg´i kanafileetükke
50 g pistaatsiapähkleid
100 g toorjuustu
tüümiani, peterselli, soola, pipart
Maitsevõi:
150 g toasooja võid
2 laimi mahl
rosmariini, soola, pipart
Valmistamine:
Pese broiler jooksva jaheda vee all ja seejärel kuivata köögipaberiga. Puhasta broiler seest luudest. Aseta broiler seljaga lõikelauale ja alusta lõikamist rinnakondist, puhasta mõlemalt poolt mööda roideid liha kondi küljest lahti. Koiva ja tiiva kondid murra ettevaatlikult liigeste kohalt eelnevalt lahti ja lõika noaga läbi nii, et kana ise jääb terveks. Kanale jäta tiivad ja koivad külge. Maitsevõi tegemiseks sega toasooja või hulka peeneks hakitud rosmariin, laimimahl ning maitsesta seejärel soola ja pipraga. Pane maitsevõi pritskotti ja pritsi see kananaha alla laiali, aidates samas näppudega avada nahka, kus see on liha küljes kinni. Täidise tegemiseks sega kanafileetükkide hulka toorjuust, hakitud tüümian, petersell ja pähklid ning maitsesta soola-pipraga. Aseta täidis luudest puhastatud kana sisemusse. Õmble kana lahtilõigatud kohast nööriga kinni või kinnita puutikkudega. Küpseta ahjus 180C juures 1 tund kuni kana on pealt ilus pruun. Jätka küpsetamist veel umbes 1 tund 120C kraadi juures, kuni valmimiseni. Söök on valmis kui puutikuga kana sisse torgatud august ei eraldu enam roosakat vedelikku. Juhul kui kasutate termomeetrit, siis kanaliha sisetemperatuuriks peab olema saavutatud vähemalt 71 C.

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee