6. september 2007

Nädala uudised

Nädala uudised:

Lõpuks ometi on saanud valmis kauaoodatud Indrek Otsuse poolt koostatud õpik, mis on osa Eesti Olümpiakomitee projektist “1.-3.taseme treenerite kutsekvalifikatsioonisüsteemi ja sellele vastava koolitussüsteemi väljaarendamine”.
Tegemist on Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Kulturimis ja Fitnessi Liidu väljaandega. Õpik on mõeldud kasutamiseks kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitusel ning on vastavuses Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu ning Eesti Olümpiakomitee kinnitatud õppekavadega.500 eksemplaari jagatakse välja atesteeritud treeneritele ning liikmesklubidele.
Raamat kajastab põhimõtteid treeningu ja toitumise kohta, mis aitavad huvilistel vältida erinevaid valdkonnaga seonduvaid vigu. Autor (Indrek Otsus) peab väärtuslikumaks peatükiks just toitumise oma, kuna selles valdkonnas on levinud väärinformatsiooni eriti palju.

13. märtsist 2007 hakkas ilmuma IFBB nädalaleht weebis.
Iga reedene IFBB NewsLetter sisaldab viimaseid kulturismi ja fitnessi uudised, tutuvstab lähenevaid ja möödunud üritusi, räägib tegijatest üle maailma jne.
Vaata ja tutvu, leiad põnevat ja adekvaatset infot.
[url=http://www.ifbb-news.com/index.php]Selle nädala uudised leiad siit.[/url]

Eesti XIV meistrivõistlused lamades surumises toimuvad 03.11.2007 Sauel, Nurmesalu 9, Saue Gümnaasiumi spordikompleks, algusega kell 10.00. Võistlustel toimub võistlejate eelregistreerimine, mis algab 05.09.2007 ja lõpeb 14.10.2007.a. kella 23:00.
[url=main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=3934]Täpsema info leiad siit.[/url]

Nädala pakkumine:
Sellel nädalal on võimalik osta soodsalt tootja ABB batoone SteelBar. [url=http://shop.fitness.ee/product_info.php?cPath=39&products_id=459]Info leiad meie netipoest.[/url]

Nädala retsept:
Greipfruuti-jõhvikajook (allikas: Smuutid)

1 kooritud ja neljaks lõigatud greipfruut
75g värskeid või külmutatud jõhvikaid
1 neljaks lõigatud südamikuta õun
jääd- serveerimiseks kuubikutena või purustatult

Pressi greipfruut ja jõhvikad koos mahlaks, lisa õunatükid ning mikserda. Vala klaasi jääle ning serveeri kohe.

Fitness.ee

Autor: Fitness.ee