27. juuni 2012

Tule täna Pärnu randa heategevuslikule Zumbapeole!

Pärnu rannahoone ees 7. juulil toimuv Eesti suurim heategevuslik Zumbapidu toetab kohalikke liikumispuudega inimesi.

Pealinnas senini viis korda ELIL (Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liit) abistamiseks toimunud populaarne heategevuslik Zumbapidu liigub Tallinnast Pärnusse laupäeval 7. juulil.
Ka sel korral vabatahtlikelt kogutud annetustega aidatakse üks tore Pärnu noormees liikuma.
16 Eesti populaarsemat Zumba treenerit annavad pea pooletestkümne tunni pikkuse Zumba trenni tasuta ning kohale oodatakse kuni 300 osalejat.
Tallinnas senini toimunud üritustele on inimesed sõitnud kohale üle terve Eesti ja isegi välismaalt ning viimati tantsiti juuni algul pealinnas, Vabaduse väljakul.

Zumbapidu toimub laupäeval, 7. juulil algusega kell 13.00 Pärnu rannahoone ees ning kestab koos joogipausidega pea 2 tundi. Osavõtt on tasuta ning osalejad saavad näha 16 erineva treeneri huvitavaid Zumba-tantse. Esinejate seas on Jorge Hinojosa (Equador), Marek Tihhonov, Mariann Kilg, Elke Roosileht, Laura Orav, Triin Feofanov ja paljud teised. Üritusel on annetuskast, millesse panustamine on soojalt soovituslik. Senini on Zumbapidu aidanud muretseda kahele inimesele trepi-kaldteed, insuliinipumba jne.

Zumba on lõbus ning väga populaarne ladina-ameerika muusika järgi tehtav tantsuline fitnessprogramm, mida harrastab üle 10 miljoni inimese ligi 110 riigis. Osalejad on põhiliselt naised.
Zumbapeost osavõtjatele jagavad paljud firmad kingitusi ning kõik osavõtjad (üle 18 a.) saavad TASUTA pääsme õhtusele “SalZumba Sunset” peole klubisse Sunset, kus lisaks Zumbale võimalik tantsida eksootilisi salsa-, bachata- ja kizomba-tantse. Õhtusel afterpartyl toimub ka salsa õpetus ning show ja lisaks eelmainitud treeneritele esineb Sunsetis Mehhiko päritolu instruktor ja DJ Luis IzzO ning Salsa DJ Marko Nemberg.

Teeme Zumbatades head!

Autor: Toimetus