18. oktoober 2006

Uus tootesari Aktiv

Meil on hea meel teatada, et alates tänasest on saadaval nii netipoes kui ka Robocpi poes uus sari AKTIV. Pakume oma klientidele kahte toodet Aktiv Meal Replacement ja Aktiv Ingredient 365+ ([url=http://shop.fitness.ee/index.php?manufacturers_id=47&osCsid=b5f7056fab3ff2de1427f8039375a46c]tutvuda saad toodetega siit[/url])

Aktiv Meal Replacement on mõeldud tõhusaks, kuid tervislikuks kaalu alandamiseks ja kontrollimiseks. Alandab halba kolesteroolitaset ja hoiab veresuhkru ühtlasel tasemel!
Tõeliselt tõhus ja tervislik vahend kaalust alla võtmiseks, oma kaalu juhtimiseks ning selle säilitamiseks soovitud tasemel! Tegu on toidukorra asendajaga, millega võite asendada kuni 4 päevast toidukorda.
Aktiv MRP on valmis pulber, mille segamisel näiteks piima, mahla või joogijogurtiga saate suurepärase maitsega ning tervisliku tervisekokteili, millega võite asendada kuni 4 päevast toidukorda. Kuna tarbite seeläbi kaloreid oma tavapärasest kalorimäärast või vajaminevast kalorimäärast tunduvalt vähem, asub teie organism teie rasvavarude kallale ja tulemusena langeb kaal ja rasvaprotsent kehas. Võtab ka tõhusalt ära magusaisu, näljatunde ja väsimuse.

Aktiv Ingredient 365+ on kolesteroolitaseme kontrollimiseks ning alandamiseks ja veresuhkru tasakaalustamiseks, et ära hoida väsimuse ning näljatunnet.
Annab pikaajalise energialaengu, aitab organismil kiiresti taastuda suurest füüsilisest koormusest, stressist ja suurendab keha loomulikku vastupanuvõimet haigustele. Abivahend tervislikuks kaalu kontrollimiseks ilma väsimustundeta!
Aktiv 365+ Ingredienti kasutavad igapäevaselt ka maailmatasemel sportlased.
Aktiv Ingredient 365+ on valmis pulber, mille segamisel näiteks piima, mahla või joogijogurtiga saate suurepärase maitsega ning tervisliku tervisekokteili. Sisaldab looduslikke koostisosi õigesti tasakaalustatud suhtes vitamiinide, mineraalide, mikromineraalide, süsivesikute ja proteiinidega, sisaldades ka kõiki vajalikke aminohappeid. Toidu ja toitumise uuringud on näidanud, et keha jaoks parim energiaallikas on aeglaselt põlev kompleksne süsivesik, mis tagab hästi tasakaalus veresuhkru ja insuliini tasemed. AKTIV Barley Formula sisaldab ainult aeglaselt põlevaid süsivesikuid.

Autor: Fitness.ee