Vasta ja Võida mängu kontseptsioon on väga lihtne: vasta küsimusele õigesti ja osale auhinna loosimises.

Vasta ja Võida mängus saavad osaleda kõik Fitness.ee's registreerunud kasutajad. Iga kuu esitatakse uus küsimus ja ühtlasi loositakse ka õigesti vastanute vahel välja mängu võitja. Võitja auhinnaks on pildil olev toode.

Vastata palume konkreetsele küsimusele ainult 1 korra. Mitu korda vastanute vastuseid loosimisel ei arvestata. Head nuputamist!
Mäng nr. 328 / 22.03.2020

Mitu % valku on EatPro proteiinipastas

Loe auhinna kohta lähemalt SIIT!

Vastamiseks pead olema sisse logitud!

Eelmised küsimused

Võrdse punktisumma korral athletic fitnessis saab määravaks:

vastupidavusvoor
kehavoor
jõuvoor
kehakaal
Vastuseid kokku: 51
Õigesti vastasid: 25 | Valesti vastasid: 26

Kas IFBB liikmesriikide arv on: Mis aastal jagati välja esimesed MM medalid klassikalises kulturismis? Mis on HIT? Kui suur on reaalne lihasmassi aastane juurdekasv "keskmisel" mehel normaalse treeningu ja toitumise korral: 1 tund tugevat kulturismitreeningut kulutab: Parim lihasmassi treeniv korduste arv on: Milline vitamiin kuulub rasvlahustuvate hulka? Vabakava pikkus klassikalises kulturismis on: Normaalne kestaine(kiudaine) tarbimine päevas on: Kui suur on normaalne rasvade osakaal menüüs (protsent kalorsusest) ? Kui suur on normaalne valkude osakaal menüüs (protsent kalorsusest) ? Keda peetakse kaasaaegse kulturismi rajajaks? Mitu võistluskategooriat on IFBB klassikalises kulturismis ? Mitu kilokalorit on 1g kiudainetes? Mis neist ei ole treeningu põhiparameeter? Mitu Mr. Olympia tiitlit on nelja peale kokku võitnud Arnold Schwarzenegger, Lee Haney, Dorian Yates ja Ronnie Coleman Millal alustati IFBB amatööride MM võistlustel dopingukontrolli? Milline aminohape ei kuulu külgahelaga aminohapete (BCAA) hulka? Vitamiin A varudest inimorganismis jätkub: Mis aastatel mindi IFBB amatööride MM-võistlustel pikkuskategooriatelt üle kaalukategooriatele? Milline hormoon ei kuulu steroidhormoonide hulka? Milline lihas ei kuulu jalalihaste hulka? Millise toiduaine valgusisaldus on kõige väiksem 100g kohta? Mr. Olympia tiitlile on võisteldud 42 korda ja erinevaid võitjaid on Taimne toit peaks sportlase menüüs moodustama (koguseliselt) IFBB amatööride kulturismis ei kuulu kohustuslike pooside hulka... Mis on lihasgrupi treeningplaani koostamisel kõige vähem oluline Milline mineraalainetest kuulub makroelementide hulka (ööpäevane vajadus üle 100mg)? Kui suur osa energeetilistest kulutustest ööpäevas võiks olla katmata võistluseelsel dieedil olles? Mille puudus põhjustab range taimetoitluse korral tõsise tervisehäire - aneemia? Kes nendest ei ole mitmekordne Eesti abs. kulturismimeister? Milline harjutus ei koorma tuharalihast? Millistel lihaskiududel on kõige suurem kasvupotentsiaal? Väsimuse korral südame maksimaalne löögisagedus Kas kõhu sirglihas... Millal kasutab organism energia tarbeks protsentuaalselt kõige rohkem rasva? Milline triitseptsi harjutus koormab rohkem pikka pead? Milline variant on metoodiliselt õige võistluseelseks nädalaks? Milline neist aladest on kõige noorem (MM-võistluste tasemel)? Kui palju on maksimaalselt võimalik ööpäevas depoorasva kasutada (rasva arvel kehakaalu vähendada)? Milline harjutus on turvaline kõhulihaste treenimiseks? Milline on soovitatav sportlase süsivesikute osakaal toidus (% kalorsusest) ? Millised 2 aminohapet ei kuulu asendamatute aminohapete hulka? Baasainevahetuseks kulub tunnis ligikaudu 1 kg. kohta: Suur ümarlihas liigutab... Mitu Kcal sisaldab 1g puhast alkoholi?