Persoon

Greg Keyes, PhD

Peagi külastab Eestit Greg Keyes Austraaliast.

Persoon  |   |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  Kommenteeri

Greg Keyes on filosoofiadoktor ning ärijuhtimise õppejõud. Ta on suurepärane suhtleja, hea esineja, kes suudab hiilgavalt köita kuulajate-vaatajate tähelepanu. Esinedes erinevatel konverentsidel kogu maailmas, on ta oma kaasahaarava esinemisstiili ja huumorisoone tõttu saanud hüüdnime “Mr. Entertainment of Fitness and Lifestyle Improvement“ (Hr. Meelelahutus ja Eluviisi Parandaja) maailmakuulsa Crowni kasiino järgi.

Tänu sõbralikele kontaktidele leiab Greg Keyes võimaluse külastada Eestimaad oma maailmaturnee keskel ning saabub siia otse konverentsilt Saksamaalt ja Hollandist, ning seejärel viib tööreis ta edasi Itaaliasse, Viini, Milaanosse ja Rooma. Pärast Euroopat oodatakse aga teda juba Ameerikas, kus ta osaleb Las Vegas IAFC (Rahvusvaheline Vesivõimlemise Konverents) peaesinejana ja VIP-esindajana ning IDEA konverentsil San Diegos.

Dr. Keyesi tööpõld on olnud laiahaardeline. Ta on töötanud meelelahutustööstuses üle 30 aasta nii näitleja, stsenaristi, lavastaja, produtsendi kui ka laulja ja tantsijana (steptants). Ta on esinenud televisioonis, filmis, kuid ka lavastustes draamast komöödiani, spetsialiseerudes kõige enam muusikalidele, ooperile. Lisaks on tal 20 aastane lavastaja- ja produtsenditöökogemus, alates laste pantomiimist kuni täismahuliste muusikalide ja draamadeni.

Kuigi on õnnistatud oskusega edukalt suhelda ükskõik kellega, on siin ka tähelepanuväärne osa kogemustel ja hiilgaval karjääril, millest 16 aastat politseijõududes ja samas 6 aastat avalike suhete lektorina. Kui ta pole just maailmas ringi tuuritamas ja oma kaasahaaravaid loenguid pidamas, ja talle omaseid show'likke vesiaeroobikastiile tutvustamas, on ta ametis Austraalia Valitsuse Advokatuuri üldosakonna teenistuses terrorismivastase võitluse üksuses, Melbourne'i rahvusvahelises lennujaamas koos APSiga (Austraalia kaitseteenistus).

Spordi- ja fitnessimaailmas on ta valitud viie parima tegija hulka omal alal. Eelmisel aastal IAFCs (Inernational Aquatic Exercise Association) sai ta kõrgeima hinnangu üle 1000 osaleja poolt ning tõsteti esile kui Esineja number 1 rohkem kui 80 instruktori seast.

Kuidas on Greg Keyes seotud fitnessimaailmaga ja vesivõimlemisega? Lifestyle/Fitnessi tuli Greg Keyes 40selt “kurnatud keskealisena”, tundes end 115 kg kaaludes täispuhutud pallina ringi veeremas ja suitsetades 40 sigaretti päevas. Pool aastat pärast osalemist oma elu esimeses aeroobikatunnis kahanes kaal 85 kiloni ning tänu treeningrežžiimile ei olnud suitsetamisest loobumine valuline. Jätkuva enesekontrolli ja režžiimist kinnipidamisega sooritas ta aeroobikainstruktori kvalifikatsiooni.

Aasta pärast oma kõige esimest aeroobikatundi osales Greg Keyes osariigi aeroobika tiitlivõistlusel ja saavutas pronksmedali 41 aastasena, edestades endast 20 aastat nooremaid konkurente. Täpselt samal aastal algas ka Greg Keyesi töö rahvusvahelise instruktorina.

Kasutades edukalt ära oma meelelahutusäri tausta, mille hulgas on ka Russell Crowe´ Näitlemiskool, on Greg Keyesi kohalolek fitnessimaailmas olnud mõjuv ning võimas. Oma esinemisoskusi sõpradele ja teadmistejanulistele edasi andes on temast saanud üks nõutuim esineja mitmetel aladel ja paljudes kohtates terves maailmas. Kolm aastat tagasi saadud tiitel Austraalia aasta tipptegija kõneleb enda eest.

Eestis esineb Greg Keyes loenguga:

KUIDAS ESINEDA EDUKALT
(18.05. kell 10 –- 13.00 ja 19.05. kell 10 –- 13.00)

See on loeng kõigile, kelle igapäevatööks on esinemine, olgu siis tööks intervjueerimine või siis reportaažž nii silmast silma kui ka suure, mitmetuhandelise auditooriumi või siis miljonite televaatajate ees.

Kui oled õpetaja, üliõpilane, näitleja, lavastaja, firmajuht, klienditeenindaja, instruktor, juhtivtöötaja, ajakirjanik, siis… see loeng on mõeldud sulle. Eelnevaks hoiatuseks on palutud lisada: võta kaasa tubli annus huumorimeelt ning ka paber–-pliiats, et säilitada selle päeva pärlid kogu eluks.

Greg Keyesile on abiks ja tõlgiks Tallinna Linnateatri näitleja Anu Lamp.

Hr. Keyes esineb samuti spordiklubi Reval Sport Vesiaeroobikapäeval kahe programmiga “Aqua Dreamland” ja “Aqua Around The World” (18.05.02 kell 14.00 -– 17.00 Rocca' al Mare kooli ujulas, Vabaõhumuuseumi tee 8).

Registrerimine ja osalemistasu

"Varajased linnukesed" - kuni 22.04.04 registreerunud ja osalemistasu ülekandnud.
* Hiljem kui 22.04 registreerunud ja osalemistasu ülekandnud kuni 13.05. Kui osaled loengul, maksad 300.- (* 350.-).
Kui sa osaled Vesiaeroobikapäeval, maksad 285.- (* 330.-)
Kui sa osaled nii loengul (18.05 või 19.05) kui ka Vesiaeroobikapäeval, maksad 550.- ( * 600.-).

Spordiklubi Reval Sport a/a 22 100 6113709 (viitena kindlasti märkida osalemise kuupäev ja milline üritus).

Registreeruda saad SIIN .

Registreeruda saab ka telefoni ja faksi teel.
Tel: 6449052
6412068
Gsm: 056655472
Fax: 6549540


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Tunne Eesti tegijat- Marlen Heldemeel

Persoon | 

Nimi: Marlen Heldemeel Pikkus: 173cm Kaal: 65kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Jõudsin treeneri ameti juurde läbi sõprade…


Tunne Eesti tegijat- Olga Savelieva

Persoon | 

Nimi: Olga Savelieva Pikkus: 160 Kaal: 53 Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Hakkasin 5a.tagasi treenima Thai poksis, hobiks oli ka…


Tunne Eesti tegijat- Kregor Hermet

Persoon | 

Nimi: Kregor Hermet Pikkus: 205 cm Kaal: 109 kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Esimeses klassis toodi kooli palju trennikutseid…