Jõusaal

Tere tulemast Gym.ee eksklusiivsesse butiikjõusaali Tallinnas!

Pakume luksuslikku ja privaatset keskkonda, kus saad keskenduda oma tervise ja keha eest hoolitsemisele. Naudi treeninguid professionaalsete personaaltreenerite ja tipptasemel varustusega jõusaalis pealinna südames!

Privaatjõusaal Tallinna kesklinnas

Unusta järjekorrad leti ees, treeningseadmetel ja riietusruumis. Meie butiikjõusaal tagab Sulle rahuliku ja inspireeriva õhkkonna, kus saad täielikult nautida treeningute võlu. Pargi kohe maja kõrvale või tee väike jalutuskäik ning peagi võtab Sind vastu meie hubane kesklinna treeningstuudio.

Meie eesmärk on aidata sul saavutada oma eesmärke nauditavalt. Meil saad treenida elegantse disaini ja mõnusa atmosfääriga jõusaalis, täielikus privaatsuses üksi või koos personaaltreeneriga. Sinu valduses on eraldi duširuum ja riietusruum ning pärast treeningut saad lõõgastuda meie Soome saunas.

Privaatne jõusaal

Parimad personaaltreenerid

Gym.ee butiikjõusaali asutajad on olnud Eesti treenerite koolitamise juures üle 20 aasta. Seetõttu teame hästi, mis teeb ühest treenerist pädeva eratreeneri. Meie juures saad olla kindel, et Su juhendaja on üks parimaid personaaltreenereid Tallinnas.

Meie professionaalsed treenerid aitavad leida just Sinu eelistustele ja elutempole sobiva lähenemise. Personaaltreeneri abiga hoiad kokku oma väärtuslikku aega ning saavutad oma eesmärgid kiiremini ja lihtsamalt. Lisaks oskavad meie kogenud personaaltreenerid hoida Sinu treeningud mitmekülgsed ja huvitavad!

Treeningstuudio

Tipptasemel treeningvahendid

Gym.ee butiikjõusaalis kasutame ainult tipptasemel varustust. Erinevalt tavalistest spordiklubidest pole me kokkuhoiu eesmärgil tellinud kogu sisustust ainult ühelt tootjalt. Kõik meie treeningseadmed on ükshaaval välja valitud, kasutades meie pea 20 aastast kogemust treeningvarustuse müügis.

Iga meie ruutmeeter on sisustatud kvaliteetsete treeningvahenditega, mis on mugavad, efektiivsed ja ohutud. Mitmed neist Tallinnas ainulaadsed! Esindatud on pika ajalooga Euroopa ja USA tootjad nagu Tunturi, Gym80, Hoist, Real Leader jpt.

Jõusaali varustus

Gym.ee butiikjõusaal Tallinnas

Meie privaatne kehakultuuri tempel asub Tallinna südames, aadressil Väike-Ameerika 19. Treeningsaali on võimalik kasutada E-P ainult eelneval kokkuleppel. Broneeri enda isiklik jõusaali kasutusaeg või personaaltreening telefonil 5629 9200 või meili teel info@gym.ee!

Liitu kohe ja vii oma treeningud uuele tasemele. Meie juures kohtub mõjus treening mõnusa keskkonnaga ning Sinu heaolu on alati esmatähtis. Võta ühendust ja avasta meie butiikjõusaali võlu!

Gym in Tallinn