Persoon

Titus-Ryani mõrvasüüdistuse uurimine laieneb

Craig Tituse ja Kelly Ryani mõrvasaaga jätkub. Mõned päevad enne selle artikli trükki minemist asetasid uued ületunnistused Tituse tellimusmõrva sündmustiku keskpunkti. Olulist rolli seejuures mängisid kolm tähtsaimat uurimisse kaasatud tunnistajat.

Persoon  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  Kommenteeri

Craig Tituse ja Kelly Ryani mõrvasaaga jätkub. Mõned päevad enne selle artikli trükki minemist asetasid uued ületunnistused Tituse tellimusmõrva sündmustiku keskpunkti. Olulist rolli seejuures mängisid kolm tähtsaimat uurimisse kaasatud tunnistajat.

Politsei teatel vahistati 2006. aasta oktoobris Nelson Ronald Brady juunior, kelle ülesandeks oli sooritada kolm mõrva- väidetavalt Craig Tituse käsul. Politsei tegi sihtmärkidena kindlaks Anthony Grossi, Megan Pierson-Foley ja tema abikaasa Jeremy Foley. Grossi süüdistati Tituse ja Ryani aitamises, kui nad hävitasid oma ohvri, paarikese endise assistendi Melissa Jamesi surnukeha ning toimepandud mõrva jälgi. Foleyd on nimetatud peatunnistajateks eelseisvas kohtulahingus.

Clarki maakonna prokuröri Robert Taskase sõnul istusid Titus ja Brady koos Clarki maakonnavanglas. Daskas, tsiteerides Bradyt, sõnas, et mehed pidasid omavahel telefoniühendust pärast Brady vanglast vabanemist. Allikate väidete kohaselt kohtus Brady kaks korda seni kindlakstegemata detektiiviga, tutvustades end kui vahendajat ja makstes talle kokku 1500 dollarit Grossi ja Foleyde tapmise eest. Esimene kohtumine oli maikuus, mil Brady andis detektiivile 2 ümbrikku, kumbki sisaldas endas 500 dollarit. Politsei andmetel oli ühes ümbrikutest lisaks Grossi foto ja isiklikud andmed nii Grossi kui Foleyde kohta. Järgmisel kohtumisel andis Brady väidetavalt üle viimased 500 dollarit ning teatas aadressi, kuhu kõigi kolme surnukehade fotod tuleb toimetada.

Nii Titus kui Ryan vahetasid advokaate enne oma uute ütluste andmist. Titus loobus oma kahest kaitsjast Steven Boozangist ja Richard Schonfieldist ning palkas Las Vegase vandeadvokaadi Mark Saggese. Ryan ütles koha üles oma advokaadile Thomas Pitarole ja hakkas kasutama Greg Denue teenuseid.

Titust ja Ryanit süüdistatakse kolmanda astme mõrvas, röövimises ja kolmanda astme süütamises seoses Melissa Jamesi surmaga. Jamesi surnukeha leiti 2005. aasta detsembris Las Vegase lähistelt Ryanile kuulunud põlenud Jaguari pagasiruumist.


Allikas: Allan Donnelly/Flex


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tunne Eesti tegijat- Marlen Heldemeel

Persoon | 

Nimi: Marlen Heldemeel Pikkus: 173cm Kaal: 65kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Jõudsin treeneri ameti juurde läbi sõprade…


Tunne Eesti tegijat- Olga Savelieva

Persoon | 

Nimi: Olga Savelieva Pikkus: 160 Kaal: 53 Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Hakkasin 5a.tagasi treenima Thai poksis, hobiks oli ka…


Tunne Eesti tegijat- Kregor Hermet

Persoon | 

Nimi: Kregor Hermet Pikkus: 205 cm Kaal: 109 kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Esimeses klassis toodi kooli palju trennikutseid…