Persoon

Nädala treener - Kerstin Kurn

Persoon  |   |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  Kommenteeri

Sündisin 19.12.1981
Lõpetasin Tallinna Saksa Gümnaasiumi, kus ma ka esimest korda puutusin kokku treeneritööga, nimelt hakkasin juba 10 - ndas klassis andma trenne noorematele tüdrukutele ja need muutusid kohe väga populaarseteks.

Kohe kui keskkooli lõpetasin suundusin spordiklubisse Salongstuudio 99 kus ka ise tantsutrennides käisin ning tegin ettepaneku ,et tooks tunniplaani noorte treeningud mis sammuti suurel kiirusel populaarsust kogusid ja said nn hüppelauaks minu treeneri karjäärile. Arvan, et noortega tegelemine ja nende suunamine tervislikele eluviisidele on väga tähtis kuna tänapäeval domineerib neid rämstoit, arvutid, MTV, suitsetamine ja muud pahed ja kõige selle juures unustatakse ennast vähegi liigutada, et olla terve, hoida süda tugev ja selle juures ka hea välja näha.
Spordihuvi tekkis mul juba varakult, kooliajal sai käidud iluvõimlemises, ujumises, võrkpallis ja lõpuks showtantsus kus mul treenimise pisik külge jäi.

Taganjärgi naeran kuna noores eas lubasin endale, et ei kunagi hakka tööle kontoris lauataga, et minu töö saab olema liikuv ja vaheldusrikas.... Vist rohkem liikuvat tööd ei anna otsida või mis?:):):) Pidevalt tahaks veel midagi juurde õppida või proovida uusi spordialasid.
Eelmisel suvel proovisin põgusalt surffi ja selline hasart tekkis, et ei saa jätta jonni ,enne kui rahuldavalt välja tuleb.


Et vaim värske hoida ja klientidele pakkuda uusi ja toredaid lahendusi tundides, armastan käia conventionitel.
Hiljuti (1.5 kuud tagasi) käisin Roomas kus sai 3 päeva treenitud ,umbes 12 treeneri käe all ja tagasitulles kaiffisn oma tööd veelgi rohkem ja uued sõbrad sain ka veel pealekauba.
Järgmisena tuleb ette juunikuus Mallorca reis kus toimub convention Islanfit 2008, ootan juba suure põnevusega. Annan spinningu ja erinevaid aeroobika tunde spordiklubis My Fitness, suurimaks kireks on Step Dance tunnid. Mul on FAF litsents ja II taseme kutsetunnistus ning spinningu ja võimlemisliidu aeroobika kursused läbitud.
Armastan väga reisida, päikest, jäätist, kinoskäimist ning head sööki.
Viimasel ajal ongi saanud pidevaks naudinguks lihtsalt hea seltskonnaga koos kokkamine ja jutuõhtud.

Ma arvan, et aitab vist küll.......:)


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tunne Eesti tegijat- Marlen Heldemeel

Persoon | 

Nimi: Marlen Heldemeel Pikkus: 173cm Kaal: 65kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Jõudsin treeneri ameti juurde läbi sõprade…


Tunne Eesti tegijat- Olga Savelieva

Persoon | 

Nimi: Olga Savelieva Pikkus: 160 Kaal: 53 Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Hakkasin 5a.tagasi treenima Thai poksis, hobiks oli ka…


Tunne Eesti tegijat- Kregor Hermet

Persoon | 

Nimi: Kregor Hermet Pikkus: 205 cm Kaal: 109 kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Esimeses klassis toodi kooli palju trennikutseid…