Persoon

Ronnie Coleman tuleb lavale tagasi juba 2009...

Sellest oli kuulda juba Pro Bodybuilding Weekly saates ja oleme sellest ka varem kuulnud.

Persoon  |   |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  Kommenteeri

Sellest oli kuulda juba Pro Bodybuilding Weekly saates ja oleme sellest ka varem kuulnud.

Pärast erinevaid kuulujutte, et kaheksakordne Mr. Olympia Ronnie Coleman kibeleb lavale tagasi, otsustas flexonline.com uurida mehelt eneselt, kuidas siis ikkagi on.

Jahh oli Colemanacutei vastus flexonline.com acuteile. Tulen tõepoolest tagasi ja teen kaasa Arnold Classicu ja võib olla veel mõne sarnase tasemega võistluse. Või mõne suure Euroopa show. Olen Euroopas armastatud ja fännid austavad ja ootavad mind seal väga. Kaalun ka Austraalias võistlemist (Austraalia Grand Prix), see on suur võimalus.

Märtsi algul kaalus Coleman 134 kg ja ütles, et ei ole pärast 2007 oktoobrit jõusaalis käinud. See on pikim paus raskustest, mida ta 20 aasta jooksul on pidanud. Taastun ja puhkan treeningutest hästi ja isegi naudin seda, kuid tunnen, et olen pisut vormist välja läinud. Võin teile öelda, et olen jõusaalis tagasi üsna pea.

Coleman, kes võidutses Mr. Olympia laval 1998 2005, lõpetas 2007 aastal Mr. Olympial neljandana. Pärast seda ütles ta, et see on tema viimane võistlus, ent tegelikult juba nädal enne 2007 Mr. Olympiat vihjas Coleman Pro Bodybuilding Weekly et on võimalus, et ta võistleb siiski ka pärast Mr. Olympiat edasi, kuid ainult mitte Mr. Olympia laval.

Selleks ajaks, kui Coleman eeldatavasti plaanib tagasi laval olla, on mees juba 44 aastane. See kehtib muidugi eeldusel, kui mees otsustab 2009 aasta IFBB Austraalia Grand Prix´il võistleda. Coleman ise on öelnud, et vanus ei mängi tema tagasi tulemise osas mingit rolli.

Coleman räägib: Minu jaoks on olnud tegelikult väga raske seda aastat vahele jätta. Olen võistlemisega ja laval olemisega väga harjutud. See on kõik, millega olen viimased 16, 17, 18 aastat tegelenud, millest mõelnud, mille nimel elanud. Ja uuesti võistlusteks valmis saamine ei nõua minult erilist pingutust ega eneseületust. See on esimest korda, kui ma olen terve aasta vabaks võtnud ja tean, et ei lähe sellepärast kuidagi halvemaks. Lähen ainult paremaks ja loodan tagasi olla oma 100% - lises hiilguses.


Artikel pärineb: http://insidebodybuilding.blogspot.com/2008/03/ronnie-coleman-eyeing-return-to-stage.html


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tunne Eesti tegijat- Marlen Heldemeel

Persoon | 

Nimi: Marlen Heldemeel Pikkus: 173cm Kaal: 65kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Jõudsin treeneri ameti juurde läbi sõprade…


Tunne Eesti tegijat- Olga Savelieva

Persoon | 

Nimi: Olga Savelieva Pikkus: 160 Kaal: 53 Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Hakkasin 5a.tagasi treenima Thai poksis, hobiks oli ka…


Tunne Eesti tegijat- Kregor Hermet

Persoon | 

Nimi: Kregor Hermet Pikkus: 205 cm Kaal: 109 kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Esimeses klassis toodi kooli palju trennikutseid…