Tervis

Nokk kinni saba lahti ... Eestis elava steroidikasutaja pihtimus

Arvan, et järgnev kirjutis on fitness.ee portaalis esimene julge katsetus rääkida steroididest läbi kellegi otseste kogemuste.

Tervis  |   |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  9 kommentaari


Erektsioon on kuuri ajal olemas, kuid see see ei ole see, samuti ei ole seks see, mis ta on naturaalselt, ka orgasm ei ole sinna lähedalegi, mis naturaalselt. Ka täheldasin nii deca, kui testo kuuride lõpuosas peenise enda suuruse vähenemist. Ja pärast deca kuuri oli muidugi selgelt erektsioon mõnda aega mittetäielik. Asjad saab aetud, kuid asi ei ole see, mis ta on naturaalselt.

Mingit mõnu sel perioodil seks küll ei paku ja uskuge mind, see on väga häiriv, isegi väga häiriv, sest organism ise justkui tahaks, kuid on miski, mis ei luba seda täiel määral nautida ja teostada. Kusjuures...ma süstisin vaid 100 mg decat...ja seda vaid proovimise mõttes, et mida see aine endast kujutab...nii palju kiidetud. Ma ei taha teadagi, mis toimub nende meeste püksis, kes süstivad 500 mg ja enamgi Decat nädalas.

Niisiis kogu see steroididega treenimine on üks suur illusioon. Sa oled suur ja vägev ainult senikaua kui sul see aine, kogu see kama sees on. See ongi nii lihtne. Ja juhul, kui te ei istu kuuril aastaringselt, on see kõik üks mõttetus ning nokk kinni saba lahti!

Keskmise mehe oma organism toodab 2.5 10 mg testosterooi päevas. See teeb nädalas 17.5 50 mg heal juhul. Nii, mõelge nüüd nende dooside peale, mida kasutatakse. Tavaline kuur, mida keskmine steroidifoorum soovitab koosneb vähemalt 500 mg süstitavast ainest + juurde tabletit, keskmiselt 6 tbl päevas. See teeb kokku 500 mg + 210 mg = 710 mg nädalas.

Ja nüüd võrrelge seda kogust 700 mg nädalas ja 42.5 mg nädalas (keskmine naturaalne organismi poolt produtseeritud testosteroon). Meie organismi naturaalne nädalane testo kogus ei jää eluseeski toetama seda lihasmassi, mis on kasvatatud ja saavutatud 700 mg sünteetilise testosterooni kaasabil. Seega, juhul kui te olete suur riskeerija, veelkord, teile on teie tervis ükskõik ja te plaanite kogu elu olla sellisel kõrgenenud doosil, siis palun väga vastasel korral on tulemus ette teada. Selleks on see, et te kaotate praktiliselt...sisuliselt kõik, mis te kasvatasite steroidide abiga nii jõu kui lihased!!!

Fakt on ka see, et kui te olete juba kord alustanud ja tahate ka kuuridega edasi minna, siis jätkuva mõju tundmiseks peate doose koguaeg tõstma ja aineid vahetama. Mulle see mõte ei meeldinud, ei meeldi praegugi...see on minu arust isegi hullumeelne, kuhu ma nii välja jõuan...millised saavad olema doosid lõpuks ja siis omakorda tagasilöögid pärast suuri kuure...hullumeelsus.

Minu jõunäitajad on üldiselt head, arvan, et kuuridelt mahatulek mõjutab jõunäitajaid võib olla ehk pisut leebemalt, kaal on endiselt 97 kg ja kui see sinna 95 kg juurde pidama jääks oleks hea...arvan, et ka jääb, kuna hetkel on igasugused ainete mõjud kadunud ja on hea olla tagasi naturaalsel rajal. Minu õnn, mis õnn, ütleks siis nii, et minu ratsionaalsuse tulemusena on läbivalt kõik need aastad doosid olnud madalad. Olen enne mõelnud, lugenud ja siis tegutsenud, mitte vastupidi.

Kui küsida, mitu kilogrammi lihast ma kõigi nende aastatega ja ainetega saavutasin, siis ausalt ma ei viitsi isegi sellega oma pead vaevata täitsa umbes, väga kiirete kalkulatsionide tulemusena - ehk mingi 12 ehk 15 kg? Tõesti ei tea olen olnud tõsine treenija koguaeg, pingutan kõvasti ja annan endast sageli viimase, ka on olnud pikad pausid kuurides, on ilmne, et ka naturaalselt on saavutatud omajagu. Küll olen ma miskipärast väga kindel, et võib olla küll, et suurema aja kuluga, kuid enam vähem sama kehakaalu ja lihased oleksin ma saavutanud ka naturaalsel teel. Ehk on see naiivne, kuid tõesti arvan nii.

Kuigi olen küll üht teist proovinud, pean end siiski kokkuvõttes väikeseks tegijaks, tean ja suhtlen ju paljude inimestega, kellega infot vahetame, tean, mis tegelikult (suurte tegijate mängumaal) tehakse. See ei ole muidugi lohutus ja vabandus minu tegudele leian, et ma muidugi ei peagi ennast kellegi ees õigustama.

[b]Olen jõudnud seisukohale, et loobun edaspidi igasuguste ainete kasutamisest. Ainsaks, mis minu kappi jäävad, on pott valku ja purk kreatiini...


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

7 soovitust, kuidas eakana aju treenida

Tervis | 

Elukvaliteeti määravad igapäevased valikud, millest kujunevad harjumused aastakümneteks. Kaua elada on tore, kui ka kõrges eas rikastavad elu…


Kollageeni müüdid ja tegelikkus

Tervis | 

Müüt nr 1: kollageen on hea ainult naha ja liigeste tervisele. Kollageeni roll naha ja liigeste tervises on vaid jäämäe tipp.…


Paremasse vormi pakase abiga

Tervis | 

BODY - http://www.bodylehti.fi Paremasse vormi pakase abiga Talv on taas kohal. Tuisk, paksud riided ja külmus. Tuleb tuttav…