Arnold Tokko

  • CEO
  • arnold@fitness.ee

Kristina Rozanova

  • Raamatupidaja
  • kristina.rozanova@fitness.ee

Andrus Teearu

  • Müügijuht
  • andrus@fitness.ee

Carina Helene Lindsalu

  • Turundusjuht
  • carina@fitness.ee

Liina Maria Mikumets

  • E-poe juht
  • liinamaria@fitness.ee

Karl Saare

  • Sotsiaalmeedia, reklaam
  • karl@fitness.ee

Marin Tiganik

  • Sotsiaalmeedia
  • marin@fitness.ee

Joel Liit

  • IT
  • joel@fitness.ee


Telefon: (+372) 6 774 666
Poetelefon: (+372) 672 1213
Aadress: Pärnu mnt 139c/2, 11317 Tallinn, Kesklinna linnaosa, Harju maakond
E-post: info@fitness.ee
Webmaster: E-post: webmaster@fitness.ee
Telli reklaami: E-post: reklaam@fitness.ee


Teie privaatsus on meile oluline. Meie veebisaidil, http://www.fitness.ee ja muudel meie opereeritavatel lehekülgedel kasutame privaatsuseeskirju, mis aitab meil Teie privaatsust austada.

Me küsime Teie isikuandmeid ainult siis, kui me neid tõesti vajame, et pakkuda teile head ja kiiret teenust. Me kogume seda õiglastel ja seaduslikel viisidel teie teadmiste ja nõusolekutega. Samuti teavitame teid, miks me kogume seda ja kuidas neid andmeid kasutatakse.

Me säilitame kogutud teavet ainult nii kaua, kui see on vajalik Teile soovitud teenuse pakkumiseks. Säilitatavaid andmeid kaitseme kasutades erinevaid turvameetmeid, et vältida andmete kaotusi ja vargusi, samuti volitamata juurdepääsu, andmete avalikustamist, kopeerimist, kasutamist või muutmist.

Me ei jaga ühtegi isikut tuvastavat teavet avalikult ega kolmandate isikutega/osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on seadusega ette nähtud.

Meie veebisait võib linkida teistele lehekülgedele, mida me ei halda. Pidage meeles, et me ei kontrolli nende lehekülgede sisu ega tavasid ega võta endale vastutust ega vastutust nende lehekülgede privaatsuseeskirjade eest.

Teil on õigus keelduda oma isikliku teabe nõudmisest, mõistes, et me ei pruugi sellisel juhul Teile pakkuda soovitud teenuseid.

Meie lehekülje jätkuvat kasutamist Teie poolt arvestame, et olete nõus ja aksepteerite meie privaatsuseeskirju. Kui teil on küsimusi kasutajate andmete ja isikuandmete töötlemise kohta, võtke meiega ühendust - webmaster@fitness.ee.

Kehtib alates: 31. oktoober 2018.