Fitness.ee  ›  Treenerid  ›  Webtreener  ›  Marek Morozov
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Treenerid

Meie andmebaasist leiad 189 treenerit. Vali sobiv!

Liitumine

Lp treener! Fitness.ee treenerite andmebaasiga liitumine on TASUTA. Võta ühendust »

Treenerid Webtreener

Treeningute ajad

Personaalne treener (toidu- ja treeningkavad)
Tööaeg: kokkuleppel
Tel: 50 76 358

Marek Morozov

Klubi: Spordiklubi Sparta (koduklubi)
Tase: EKFL IV kategooria
Eriala: Webtreener, Jõusaal
marek@kehavormi.ee

 1.  Väga hea treener,jätka samas vaimus.

  StenD  |  24.10.2003 12:41

Logi sisse

Kommentaari lisamiseks logi palun sisse. Unustasid parooli?

Pole veel kasutaja? Registreerumine võtab vaid hetke! Lisaks uudiste ja artiklite kommenteerimisele, saad Fitness.ee kasutajana osaleda foorumi aruteludes, hinnata treenereid ja klubisid ning tellida mugavalt kaupa veebipoest. Registreeru kohe »

Püsi teemas. Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte neid endid. Keelatud on reklaamlinkide ja -tekstide postitamine, samuti teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste halvustamine. Fitness.ee moderaatorid kustutavad sobimatud kommentaarid.
Kommenteerimist toetavad

Treenerid Webtreener

reklaam gasp 2013 uus Prisma

Klubid

 • Viimsi Sport

  ViimsiSport - on Eesti ainus spordiklubi, kus treenida saab ööpäevaringselt. ViimsiSport on Klubi, kus klubiliikmed treenivad ning juhivad oma tervist üheskoos professionaalsete treenerite nõu ja suuniste abil. Me usume, et kõige tähtsam on klubi liikmete soovide ning vajaduste sünergia. Meie slogan on ViimsiSport – minu moodi sport, mis tähendab, iga klubi liige saab panustada selle nimel, et sportimisvõimalused klubis on just tema enda moodi. Seetõttu loome klubis igapäevaselt võimalusi, et klubiliige saab: - olla teadlik iseendast ning sportimisvõimalustest - treenida mitmekesiselt, lähtuvalt isiklikest eesmärkidest ja ajakavast - saada professionaalsete treenerite tuge ja nõu - tõsta oma motivatsioon treenida regulaarselt ning järjepidevalt - sportida koos kogu oma pere ja sõpradega, olenemata vanusest ning treenimiskogemusest - toituda tervislikult ja kooskõlas oma toitumiskavaga - jagada oma kogemusi ja trennielamusi teiste klubiliikmetega. Oleme Sina peal spordiga– Viimsi Spordi katuse alla on kokku tulnud oma ala asjatundjad – kõik meie treenerid ja nõustajad on kogenud, valdavad oma ala ning täiendavad ennast regulaarselt. Oleme Sina peal sportlasega – oleme omavahelises suhtluses avatud ja vahetud, väärtustame igat klubiliiget kui isiksust ning soovime õppida teda tundma. Koos on lahe – väärtustame sportimises kõrget motiveeritust ja järjepidevust, seetõttu on meie treeningpaketid suunatud just sellistele tervisesportlastele, kes soovivad täiendavat välist motivatsiooni pikemaks ajaperioodiks, et treenimisest kujuneb elustiil. — Viimsi Sport spordiklubi asub Viimsi Spordihallis, aadressil Sõpruse tee 5. Spordiklubis on olemas jõusaal, kaks rühmatreeningute saali, spinningustuudio, kaks vaipkattega tenniseväljakut, 4 sulgpalliväljakut ja võimalus mängida erinevaid pallimänge nagu võrkpall, lauatennis, korvpall, saalihoki jmt. Klubi liikmetel on võimalus olenemata elukorraldusest ja päevakavast saada osa kvaliteetsest treeningust. Ööpäevaringselt on võimalik käia nii jõusaalis kui osaleda ka rühmatreeningutes: iga klubiliige saab valitud rühmatreeninguid planeerida virtuaaltreeneriga, kui treeningsaal on samal ajal vaba. Rühmatreeningute erinevaid stiile on Viimsi Spordis 15 ja valik täieneb hooaja jooksul. Klubis korraldatakse ka seltskonnatantsu kursuseid. Sobiva treeningu leiavad endale nii mehed kui naised, nii lapsed kui eakad. Viimsi Sport hinnad on soodsad ja paketid on paindlikud. Pakettide hinnad algavad 29 eurost kuus. Võimalik on treenida nii ilma siduva lepinguta kui ka soodsa tähtajalise lepinguga. Täiendavad soodustused on ette nähtud õpilastele, üliõpilastele ja õpetajatele. Viimsi Sport pakub ka toitumisnõustamist, personaaltreeninguid, lastehoidu ja massaaži. Parkimine on spordihalli ees tasuta ja Tallinna südalinnast jõuab spordiklubisse autoga ligi 20 minutiga. Uuri lähemalt: trenni@viimsisport.ee +372 555 16 116 +372 6080 272

  Kommenteeri esimesena!
 • Kommenteeri esimesena!
 • Teras

  Spordikeskus Teras on üks uuematest Tallinna spordiklubidest. Meie keskus pakub sportlikku ja aktiivset puhkuse võimalust, tagame suurepärase tuju ja positiivse emotsiooni! Spordikeskus Teras vastab kõrgetele standarditele fitnessi, võitluskunstide ja pallimängude valdkondades. Pakume oma saalides uusimat ja kvaliteetseimat varustust. Keskus asub Haabersti linnaosas ja on avatud varahommikust hilisõhtuni. Spordikeskuse ees on suur tasuta parkimisplats meie klientidele. Üks meie põhilistest soovidest on pakkuda klientidele laia teenuste valikut ja erinevaid võimalusi. Valida saab erinevate treeningpakettide, perioodikaartide ning ühekordse külastuse vahel.

  Kommenteeri esimesena!
reklaam Fitshop.ee
reklaam E-Fit Koolitused
reklaam Eesti Spordi Biograafiline Leksikon
reklaam King of Spades
reklaam Kalev Spa

UUDISKIRI


Vasta ja võida!


Mitmes erinevas maitsevalikus on CocoVi Supersnackid saadaval Fitshopi kauplustes?© 1999 - 2012 Fitness.ee  | Telliskivi 51, 10611 Tallinn  |  tel 6774 666  |  info@fitness.ee  |   Reklaam  |  Kontakt  |  Toimetus
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale