Fitness.ee

5.fitness.ee - kogu kleebiseid ja võida tasuta toode!

Fitness.ee  |   |  tekst:  |  fotod: Fitness.ee  |  Kommenteeri

Otsi kampaaniakleebiseid FitShopist ja FitShop edasimüüjate juurest!

Kogu kokku 5 kleepsu ja võida 1 toode tasuta!

5 kleepsu eest võidad hetkel aktiivse 100€ kampaaniatoote. Mida võid võita hetkel: vaata siit. Kui võit jõuab Sinuni postiga, siis on Sinu võiduks posti väljasaatmise hetkel 100€ kampaanias olev toode.

Kuidas võita?


Variant 1: Kogu kokku 5 kleepsu, kirjuta ühe kleepsu peale enda kontaktid ja saada kleebised FitShop peakontorisse.

Aadress:
FitShop Robocop
Telliskivi 51, Tallinn
10611, Eesti

Variant 2: Kogu kokku 5 kleepsu, kirjuta ühe kleepsu peale enda kontaktid ja too kleepsud ise kohale ning saa võit koheselt kätte.

Kuidas võidutoode Sinuni jõuab?


Variant 1: Kui saadad kampaaniakleepsud meile posti teel, siis võidutoode jõuab Sinuni SmartPost või Post24 pakiautomaadi kaudu (või mõne muu ELS postisaatmise teel), kas järgmise tellimusega või eraldi. Võidu eraldi saatmisel katab postikulud saatja.

Variant 2: kui tood kleepsud ise FitShopi, saad võidu koheselt kätte.

Kampaania kehtib kuni viimase kampaaniakleepsu realiseerimiseni. Auhinda rahas ei väljastata. Kampaania läbiviijal on õigus võitu mitte väljastata või tagasi nõuda, kui võidu saamiseks on kasutatud ebaausaid võtteid.

Kampaaniatooteid väljastavad järgmised FitShopid: FitShop Robocop, FitShop Sparta, FitShop Eeden, FitShop Pärnu. Kontaktid.

Lisainformatsioon:
info@fitness.ee
Tel: 672 1213


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Fitshop.ee: Iga ostuga kaasa RED šokolaad!

Fitness.ee | 

Fitshopis iga osuga kaasa RED šokolaad! Pakkumine kehtib nii tava-, kui ka veebipoes. Olete oodatud! [b]FitShop Sparta avatud E-R 9:00-18.00 L…


Pildimängu nr 1652 võitja on välja loositud!

Fitness.ee | 

Pildimäng nr 1652 võitja on Carmen Kaljula. Õige vastus: pildil on Karl Songisepp [b]Soovime palju õnne pildimängu…


Uus e-kursus - Muutustega kohanemine 11.05-22.06.20

Fitness.ee | 

1. Muutused ja elus ettetulevad kriisid. Teema raames vaadeldakse erinevaid muutusi elus ja põhjuseid, miks mõned muutused toovad inimeses esile…