Rühmfitness

Eestlane rahvusvahelistel CrossFiti võistlustel Helsingis teine

Rühmfitness  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

10. oktoobril Soomes toimunud 30.000 eurose auhinnafondiga rahvusvahelisel crossfit võistlustel Helsinki Showdown saavutas CrossFit Tartu esindaja Kevin Jurs teise koha, alistudes vaid soomlasele Jonne Koskile.

Terve päeva väldanud raskel võistlustel pidid skandinaaviamaade paremikku kuuluvad osavõtjad end proovile panema kõige erinevamatel jõudu ja vastupidavust nõudvatel aladel, alustades kätelkõnnist lõpetades raskete kangiharjutustega.

Kevin Jursi (21) sõnul oli tegemist väga hästi korraldatud tugevatasemelise võistlusega. CrossFitis maailma eliiti kuuluv Jonne Koski jäi oma taseme poolest konkurentidele siiski kättesaamatuks. Hommikust õhtusse väldanud võistlus mõjus äärmiselt kurnavalt ja järgmisel päeval ei olnud kehal ühtegi kohta, mis ei oleks kuidagi valulikul moel end tunda andnud, nentis Jurs.

Helsinki Showdown oli Kevin Jursile esimeseks tõsisemaks rahvusvaheliseks jõuprooviks ning on ka oluliseks sammuks ettevalmistustel 2016 aasta kevadel toimuvateks Euroopa Meistrivõistlusteks.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Les Mills Baaskoolitused – suvi/sügis 2018.

Rühmfitness | 

LES MILLS BARRE, 11-12 august. BODYPUMP, 25-26 august. BODYATTACK, 15-16 september. BODYBALANCE, 29-30…


Uutele instruktoritele mõeldud Les Mills baaskoolituste ajad

Rühmfitness | 

Registreerimine ja lisainfo: baltic@lesmills.com Registreerimine koolitustele lõpeb 30 päeva enne…


Eesti meistrivõistlused Fitness 5's

Rühmfitness | 

Võisteldi kokku kolmes kategoorias. Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Piret Lauk, teise koha võitis Kristle Tamm ning kolmandale…