Klubid

SÜGISHOOAEG STARDIB KÕIGI AEGADE RIKKALIKUIMA RÜHMATRENNIVALIKUGA

Esmaspäeval, 4. septembril stardib täiesti uus rühmatreeningute tunniplaan, mis pakub avastamisrõõmu nii algajatele kui ka kogenud trennihuvilistele.

Klubid  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Meie peatreeneri Janika Koch-Mäe sõnul saavad trennigurmaanid nädalas valida lausa 119 treeningu vahel.

"Uue hooaja plaanis on ka kaks uut hommikust treeningut, mida sooviti meie kliendiküsitluses," selgitab Janika. Teisipäeviti kell 9:00 katab TBA-võtmes trennilaua Kristel Tamm ja neljapäeviti kell 9:00 avab BallFit-i laeka Riina Suhotskaja.
Uue hooaja plaanist leiab rohkem ka paljude lemmiku Rainer Rebase tunde – lisaks neljapäevaõhtusele Step&Abs treeningule (kl 18:00), saab Rebase-showd nautida ka Step&Abs tunnis kolmapäeviti kell 11 ja DanceMix treeningul reedeti kl 17:30.
Uue tulijana on tunniplaanis Strong by ZUMBA K kl 19:00. Samuti on neljapäevaõhtuti kõigil võimalik tantsida ZUMBA tunnis.

Teisipäevaõhtute üheks naelaks on tunniplaanis kell 17:00 kaloripõletustalguid korraldav vana hea Spinn&Pump, mida on korduvalt klientide poolt soovitud.

Head ja mõnusat sügisese trennihooaja algust!

Sparta peatreener Janika Koch-Mäe on oma tiimiga sügishooajaks valmis. Kuidas on lood Sinuga?
Sparta peatreener Janika Koch-Mäe on oma tiimiga sügishooajaks valmis. Kuidas on lood Sinuga?


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Morning Fatburn – Sellest saab Sinu parim suvi!

Klubid | 

Sellest saab Sinu parim suvi! Alates 6.juunist stardib Egle Eller-Nabi ja Roman Gritsanjuki juhendamisel Arigato spordiklubis suvegrupp…


SAAVUTA PÜSIV BIKIINIVORM EGLE-ELLER NABI FITNESSTREENINGUTEGA

Klubid | 

Egle Eller-Nabi Fitnesspakett on uus pakett, kus eesmärgiks on saavutada naiselik treenitud bikiinivorm, mis püsiks aastaringselt. Treeningud…


Pildimängu nr 1578 võitja on välja loositud

Klubid | 

Pildimäng nr 1578 võitja on Kristiina Aasamäe. Õige vastus: pildil on Liis-Marian Toomse [b]Soovime palju õnne…