Kuum

Les Mills uueneb

Viimase aasta jooksul on Les Millsi toodete -ja teenuste osas toimunud palju muudatusi, mis on tekitanud vajaduse üle vaadata ja kohandada reegleid, seoses uute kavade lansseerimise ning kvartaalkoolitustel osalemisega.

Kuum  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Erinevalt varasemast on nüüdsest instruktoritel/klubidel õigus uued Les Millsi kavad lansseerida kohe, kui need on Les Millsi poolt instruktoritele välja saadetud.Varasemalt oli lubatud uued kavad lansseerida alles peale Eestis toimuvaid kvartaalkoolitusi.

Muudatus on tingitud sellest, et nüüdsest saadetakse uued kavad kõikides Les Mills Nordicu alla kuuluvates riikides välja üheaegselt. Lisaks on instruktoritel avanenud võimalus osaleda veebiseminari vormis läbiviidavatel kvartaalkoolitustel, milles osalemist arvestatakse võrdväärselt nö. tavalisel kvartaalkoolitusel osalemisega. Inglise keelsed (lisaks ka soome -ja rootsi keelsed) veebiseminarid toimuvad kõikidele Les Mills Nordicu instruktoritele samuti üheaegselt.

Tuletame veel meelde, et aktiivse litsentsiga instruktorid peaksid igal aastal osalema vähemalt kahel kvartaalkoolitusel/kvartaalkoolituse veebiseminaril ühe programmi kohta. Samuti peaks kõikidel aktiivse litsentsiga instruktoritel olema aktiveeritud uute kavade tellimus (auto ship) Les Millsi instruktorite portaalis. Kui kavade eest tasub klubi, peaks seda tegema klubi läbi Les Millsi klubide portaali.

Aktiivne litsents ning aktiveeritud kavade tellimus on ka eelduseks kvartaalkoolitustel /veebiseminaridel osalemiseks.

Kui tekib reeglite või muudatuste osas täiendavaid küsimusi, võtke julgelt ühendust.

Tuletame ühtlasti meelde, et veel on võimalik end registreerida Tallinnas, 22.-23. septembrini toimuvatele kvartaalkoolitustele.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Kaunist Taasiseseisvumispäeva!

Kuum | 

Fitness.ee soovib kõigile kaunist Taasiseseisvumispäeva!!!! Eesti taasiseseisvumine on üks osa suurematest ajaloolistest sündmustest 20.saj…


FitCamp 2019 – Fitnessi treeninglaager Marguse Spordibaasis

Kuum | 

FitCamp 2019

15.-21. juuli Marguse Spordibaasis

Ott Kiivikas, koostöös Spordiklubi Spartaga, kutsuvad kõiki…


Spartakiaad — võistlusjuhend

Kuum | 

Eesmärk: Tõsta uuesti ellu sõna „Sport” tähendus, selle otsesemas mõttes. Selgitada välja sportlikuim viieliikmeline võistkond või…