Kulturism

Laupäeval toimunud Eesti karikavõistlusted lastefitnessis tõid lavale 28 last

Laupäeval, 6. aprillil toimusid Pärnus järjekordsed karikavõistlused lastefitnessis, kus võistles 28 last. Konkurents on läinud aasta-aastalt tihedamaks ja vabakavad keerukamaks. On rõõm tõdeda, et ka võistlustel osalejate arv liigub kasvavas suunas.

Kulturism  |  08.04.19  |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Laupäeval, 6. aprillil toimusid Pärnus järjekordsed karikavõistlused lastefitnessis, kus võistles 28 last. Konkurents on läinud aasta-aastalt tihedamaks ja vabakavad keerukamaks. On rõõm tõdeda, et ka võistlustel osalejate arv liigub kasvavas suunas.

Kuni 9- aastaste laste kategoorias võistles 4 last. Kolmanda koha võitis Lisett Isabel Villenthal HC Gym spordiklubist, teiseks jäi Lore-Andra Raud Happy Dancersi klubist ja kategooria võit tuli Iris Madleen Nõmperile Arigato spordiklubis (treeneriks Endla Vaher).

10- 11. aastaste laste kategoorias oli samuti võistlejaid 4. Kolmanda koha sai Milana Knoševa Kristina Koroljaki spordiklubist, teise koha Piia-Karlotta Rand Happy Dancersi klubist ning esikoha võitis Lyneth Hirvela Spa&Sport spordiklubist.

12.aastaste laste kategoorias oli seekord võistlejaid lausa 7. Kolmanda koha pälvis Marleen Ruusmaa Spa&Sport spordiklubist, Daria Druntsenko Kristina Koroljaki spordiklubist sai teise koha ning kategooria parim oli Anastassia Ussova Kristina Koroljaki spordiklubist.

13- aastaste laste klassis oli seekord 5 võistlejat – Annika Absalon Happy Dancersi klubist sai kolmanda koha, Loree Neerut Kristina Koroljaki spordiklubist teise koha ning vanusekategooria võitjaks osutus Anita Leilop Happy Dancersi klubist.

Kõige rohkem lapsi (8) võistles 14-15. aastaste laste kategoorias, kus kolmanda koha sai Johanna Kivimäe Spa&Sport spordiklubist, teise koha pälvis Lisett Antsmaa Happy Dancersi klubist ja kategooria võitjaks tuli Sofia Zapalova Kristina Koroljaki spordiklubist.

Õnnitleme kõiki võitjaid ja ootame pealtvaatajaid Kristina Koroljak Open Cup’ile lastefitnessis, mis toimub 21. aprillil algusega 14:00 Kalevi spordihallis.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 Eesti Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis 27. aprillil

Kulturism | 

Eesti Karikavõistluste võistlusjuhend on leitav siin: E[url=https://www.kulturism.ee/wp-content/uploads/2019/03/EKV-2019-v%C3%B5istlusjuhend.pdf]KV…


KRISTINA KOROLJAK OPEN CUP 2019

Kulturism | 

Võistlused korraldatakse IFBB määruste järgi. Laste fitnessi võistlus koosneb kahest voorust—vabakavast (90 sek) ja kehavoorust. Kehavoorus…


EESTI KULTURISMI- JA FITNESSISPORTLASED OLID NÄDALAVAHETUSEL TAAS VÕIDUKAD

Kulturism | 

Laupäeval, 13. aprillil toimus Rootsis, Malmös kulturismi- ja fitnessi võistlus 2019 IFBB SWEDEN GRAND PRIX, kus oli võistlustules ka 13…