Kulturism

Valio Profeel Cupi absoluutseks bikiinifitnessi tšempioniks krooniti Julia Tšizova

Möödunud laupäeval, 28. septembril, Sparta Spordiklubis toimunud Valio Profeel Cupi absoluutseks bikiinimeistriks krooniti äsja Arnold Classicul superesitluse teinud Julia Tšizova. Koos võiduga kaasnes ka 800-eurone rahatšekk ning Viljandi Volkswageni poolt välja pandud uhiuue auto kasutusõigus kuuks ajaks.

Kulturism  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Absoluutkategoorias teiseks jäänud Jana Poljakova napsas samal päeval veel lisaks kolm kulda, võites päeva esimeses pooles toimunud algajatele suunatud võistlusel nii oma pikkuse kategooria kuni 162 cm kui ka absoluutarvestuse meistritiitli. Lisaks võidutses Poljakova õhtuses põhiosas oma pikkuse kategoorias.


Julia Tšizova, Ott Kiivikas


Juuniorite bikiinifitnessis pidi Christin-Amani Kiivikas seekord leppima kolmanda kohaga. Võidule pääses Viktorija Filippova ning teiseks platseerus Deisy Liivja.


Bodyfitness masters vanuserühmas näitas taaskord supervormi Euroopa- ja maailmameister Esta Pilt noppides siit oma järjekordse võidu.

Klassikalises kulturismis näitas head vormi Siim Savisaar, kellele pakkus tugevat konkurentsi äsja Arnold Classicul 4. koha saavutanud Egert Oiov. Võidu sai seekord Savisaar. Ühtlasi oli see heaks vormikontrolliks enne 2. novembril Tartus toimuvaid Eesti meistrivõistlusi.


vasakult Egert Oiov, Siim Savisaar, Ignacio Yantorno

Kategooriate kaupa olid parimad:

* Fitness juuniorid - Reene Teder

* Bodyfitness juuniorid - Kristina Helemes

* Rannafitness juuniorid - Rasmus Klaos

* Rannafitness mehed - Märt Erm

* Wellness fitness - Jekaterina Vassiljeva

* Bodyfitness naised - Natalja Fetisova

* Bikiinifitness masters - Diana Teor

Valio Profeel Cup 2019 GALERII


Valio Profeel Cup 2019 VIDEOFitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Pildimängu nr 1655 võitja on välja loositud!

Kulturism | 

Pildimäng nr 1655 võitja on Kalev Arbus. Õige vastus: pildil on Jon Call [b]Soovime palju õnne pildimängu…


Pildimängu nr 1654 võitja on välja loositud!

Kulturism | 

Pildimäng nr 1652 võitja on Taavi Merisalu. Õige vastus: pildil on Holly Baxter Norton [b]Soovime palju õnne…


E-koolitus: "Ebamugavad emotsioonid: kuidas neid mõista ja nendega toime tulla?"

Kulturism | 

Koolitusele on oodatud kõik eri spordialade treenerid, instruktorid, kehalise kasvatuse õpetajad, liikumisõpetaja. Koolitus toimub zoom…