Kulturism

TULEMUSED! Eesti Meistivõistlused lastefitnessis.

Eesti Lastefitnessi Meistrivõistlused toimusid 09.11.2019 Kalev Spordihoones. Lastefitnessi võistluste jaoks oli valmistatud suur ja ilus plats, topelt vaip, et nad saaks turvaliselt oma vabakava näidata.

Kulturism  |   |  tekst:  |  fotod: Erik Naissaar  |  Kommenteeri

Lastefitnessi võistlused on kahes osas: vabakava ja poseerimine.
Vabakava punktid lähevad arvesse lastel topelt.

Nii täiskasvanute kui ka lastefitnessis tuleb teada, et sporlane võib olla parim vabakavas, kuid näiteks poseerimisel mitte.
Lõpptulemusel liidetakse kokku vabakava ja poseerimise punktid.

Fitness kategoorias on väga raske võistelda, kuna tuleb näidata kõrgeid punkte nii vabakava kui ka kehavoorus.

Võistlustel oli 4 kategooriat.

Vanuses 8-9a kokku oli 3 võistlejat.
Esimese koha saavutas Delia Pavljutšok (Arigato Spordiklubi, treener Endla ja Lembi Vaher).

Delia sai parimad punktid oma kategoorias nii vabakava osas kui ka poseerimisel.

Teise koha Iiris Madleen Nõmper (Arigato Spordiklubi, treener Endla ja Lembi Vaher), ja kolmanda koha Lisbeth Isabel Villenthal (Lääne Viirumaa SK Kalev, treener Anneli Keskküla)

Vanuses 10-11a oli kokku 4 võistlejat.
Selle kategooria sportlased näitasid oma oskuseid suhteliselt sama tasemel, mida saame ka näha protokollidest.

Lyneth Hirvela (Spa ja Sport spordiklubi, treeneer Jaana Junson) saavutas 1 koha.

Teise koha saavutas Piia Karlotta Rand (Studio Happy Dansers, treener Sigrid Absalon).

Lyneth Hirvela sai poseerimisel esimese koha, kuid vabakava oli Piia Karlottal parem. Vabakava ja poseerimise punktide kokku liitumisel sai Lyneth natukene paremad punktid ja lõpptulemusena esimese koha.

Kolmanda koha saavutas Kirke Rääk (Fitness office, treener Kristel Saar, Levo Kirn).

Vanuses 12-13a oli kokku 7 võistlejat.
Esimese koha saavutas Anastassia Ussova (Kristina Koroljak Spordiklubi, treener Kristina Koroljak). Anastassia näitas parimaid punkte nii vabakava kui ka poseerimise osas.

Anastassia sai trauma (käe luumurd) mai kuus, kuid tema taastumine oli väga edukas ja ta suutis näidata parima vormi ja suurepärase vabakava ning hoida enda käes Eesti meistri tiitli.

Teise, kolmanda ja neljanda koha sportlased näitasid oma oskuseid suhteliselt võrdselt.

Teise koha saavutas Marleen Ruusmaa (Spa ja Sport spordiklubi, treeneer Jaana Junson).
Marleen sai vabakavaga teise koha, kuid kehavoorus jagas neljandat kohta.
Kolmanda koha saavutas Lerika Reino (Kristina Koroljak Spordiklubi, treener Kristina Koroljak) kes oli teise-kolmanda-neljanda kohtade vahel, tihe vabakava konkurentsis neljas, kuid kehavoorus Lerika oli teine.

Vanusel 14-15 oli kokku 5 võistlejat.
Esimese koha saavutas Sofia Zapalova (Kristina Koroljak Spordiklubi, treener Kristina Koroljak) kes oli parim nii vabakava kui ka poseerimise osas.

Teise koha saavutas Kadri Eskor (Arigato Spordiklubi, treener Endla ja Lembi Vaher).

Kolmanda koha saavutas Annalisa Keskküla (Lääne Viirumaa SK Kalev, treener Anneli Keskküla).

Eesti Meistrivõistlusel samuti said medaleid treenerid: Kristina Koroljak ja Jaana Junson.

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit tunnustab Meistrivõistlustel ainult treenerid, kellel on olemas treenerikutse.

Eesti Meistrivõistlust toetasid: Fitshop, Valio Eesti, Corny Eesti, Tere.

Eesti Meistrivõistlused 2019 esikolmikud:

Kategooria 8-9a
* 1. koht Delia Pavljutšok (Arigato Spordiklubi, treener Endla ja Lembi Vaher)
* 2. koht Iiris Madleen Nõmper (Arigato Spordiklubi, treener Endla ja Lembi Vaher)
* 3. koht Lisbeth Isabel Villenthal (Lääne Viirumaa SK Kalev, treener Anneli Keskküla)

Kategooria 10-11a
* 1. koht Lyneth Hirvela (Spa ja Sport spordiklubi, treeneer Jaana Junson)
* 2. koht Piia Karlotta Rand (Studio Happy Dansers, treener Sigrid Absalon
* 3. koht Kirke Rääk (Fitness office, treener Kristel Saar, Levi Kim)

Kategooria 12-13a
* 1. koht Anastassia Ussova (Kristina Koroljak Spordiklubi, treener Kristina Koroljak)
* 2. koht Marleen Ruusmaa (Spa ja Sport spordiklubi, treeneer Jaana Junson)
* 3. koht Lerika Reino (Kristina Koroljak Spordiklubi, treener Kristina Koroljak)

Kategooria 14-15a
* 1. koht Sofia Zapalova (Kristina Koroljak Spordiklubi, treener Kristina Koroljak)
* 2. koht Kadri Eskor (Arigato Spordiklubi, treener Endla ja Lembi Vaher)
* 3. koht Annalisa Keskküla (Lääne Viirumaa SK Kalev, treener Anneli Keskküla)



Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

PRESSITEADE! KARINA POLOVNIKOVA MAAILMAMEISTER JUUNIORIDE FITNESSIS

Kulturism | 

Laupäeval, 23. novembril oli võistlemas junior bikinifitness kõige noorem vanusekategooria 16a – 20a, kus Alina Bolshakova saavutas – 163 cm…


Palju õnne Max Vorovski võidu puhul!

Kulturism | 

23. november 2019 toimus Tondiraba Jäähallis Number 1 Fight Show, mille võitis Max Vorovski. Fitness.ee ja FitShop'i poolt suured õnnitlused…


EELMINE NÄDALAVAHETUS OLI EESTI KULTURISMI- JA FITNESSI SPORTLASTELE EDUKAS

Kulturism | 

Võistluspäev algas laste fitnessi võistlusega, kus oli etteasteid tegemas 13 Eesti last: 7 – 9. aastaste laste vanuseklassis sai hõbemedali…