Vasta ja Võida mängu kontseptsioon on väga lihtne: vasta küsimusele õigesti ja osale auhinna loosimises.

Vasta ja Võida mängus saavad osaleda kõik Fitness.ee's registreerunud kasutajad. Iga kuu esitatakse uus küsimus ja ühtlasi loositakse ka õigesti vastanute vahel välja mängu võitja. Võitja auhinnaks on pildil olev toode.

Vastata palume konkreetsele küsimusele ainult 1 korra. Mitu korda vastanute vastuseid loosimisel ei arvestata. Head nuputamist!
Mäng nr. 323 / 01.10.2019

Mitmed olümpiavõitjad ja maailma tipptiimid eelistavad SiS tooteid sest need:

Loe auhinna kohta lähemalt SIIT!

Vastamiseks pead olema sisse logitud!

Eelmised küsimused

Mis aastal osales Eesti fitnessist esimest korda MM-l?

2000
2001
2002
2003
Vastuseid kokku: 167
Õigesti vastasid: 40 | Valesti vastasid: 127

2010 meeste MM- ja EM-võistlustel on enim positiivseid dpoinguproove: Akson on: Kui mitu medalit 2010 tiitlivõistlustel (MM, EM, PMV) EKFL sportlased võitsid? Ideomotoorne treening on: Mis aastast kuulub bodyfitness IFBB tiitlivõistluste programmi? Mitu pööret minutis on Powerballi Eesti rekord? Mitu kuldmedalit on eestlased võitnud IFBB Euroopa meistrivõistlustelt? Milline on karistus antidopingureeglite esmakordse rikkumise korral Mis on 178 cm meesvõistleja maksimumkaal fitnessis? Kui mitmele inimesele on EKFL omistanud treenerikutse? Mis aastal loodi EKFL-i treenerite kutsekomisjon? Puusaluude hulka ei kuulu: Keelatud aine metüülheksanamiini toime on Kaheteljeliste liigeste hulka kuulub: Ülemise hüppeliigese (jalaliigese) moodustavad: Põlveliigest sirutab: Põlveliigeses on välistatud: Lihaskiu koosseisu kuuluvad kontraktiilsed elemendid on: Põlveliigeses liigenduvad: Liikumine ümber frontaaltelje on: Isokineetiline lihastööre¸iim arendab peamiselt: Mis aastal osales Eesti fitnessist esimest korda MM-l? Kes neist on esimene Eesti meister fitnessis? Milline omadus ei iseloomusta tugevat lihasrakku: Üks kalor on ligikaudu ... d¸auli Kui mitu medalit 2009.a. rahvusvahelistel tiitlivõistlustel EKFL sportlased võitsid? Kui mitu sportlast võistles EKFL lähetusega välisriikides aastal 2009? Kui mitu finaalikohta 2009 a. MM ja EM-del EKFL sportlased saavutasid? Kas stanozolool on Milline treeniguskeem on jõu arenguks sobivaim? 2008 meeste kulturismi MM-l jäi dopinguga vahele ... sportlast Maks võistluskaal CBB juunioril pikkusega 178 cm on: 20.sajandi edukaim riik meeste kulturismi MM-del on USA.Mis riik on kuldade arvult teine? Conconi testiga määratakse: Kes tuntud kirjanikest on hinnanud kulturismivõistlust? Maksimaalset hapnikutarbimist limiteerib peamiselt: Westside'i süsteemi kasutatakse: Funktsionaalne treening tähendab peamiselt: Intensiivtreeningu (HIT) “leiutajaks” on: Milline on seni Eesti kulturisti kõrgeim koht Maailmamängudel? Jalgratturi energiakulu 5 tunnisel võistlusel on: Mitu medalit on võitnud Eesti sportlased IFBB Euroopa MV delt läbi aegade? Millal toimus eelmine Balti Mat¨ kulturismis? Skeletisüsteemi ei kuulu: ADAMS-i Programm kuulub ... valdkonda Valk on ... ahel Maailma Antidopingu Koodeks kehtib aastast: Millises riigis toimusid viis esimest IFBB Euroopa meistrivõistlust? Kui palju langeb maks. hapnikutarbimine 50. eluaastaks treeningu puudumisel? PWC 170 testiga mõõdetakse: