Treening

Bodyfitness vs Bikini Fitness - treeningnipid ja treeningplaanid

Treening  |   |  tekst:  |  fotod: Bodylehti.fi  |  Kommenteeri

BODY esitas väljakutse Bikini Fitnessi EMi võitja Anna Virmajokile ja Bodyfitnessi EMi hõbemedali võitja Mari Päkkiläle!

Fakte Anna Virmajoki kohta:


Sünniaeg- ja koht: 6. september 1985, Kuusamo
Elukoht: Helsinki
Sponsor: Mass Nutrition (mass.fi)
Tulemused:
2012 Bikini Fitness EM + 168 cm - 1. koht
Fitness Classic - 1. koht
Arnold Amateur tall class - 3. koht
2011 Bikini Fitness SM - 1. koht
Lappeenranna eelvõistlus - 1. koht

Fakte Mari Päkkilä kohta:


Sünniaeg- ja koht: 3. august 1981, Oulu
Elukoht: Oulu
Sponsor: Mass Nutrition (mass.fi)
Tulemused:
2012 EM BF - 158 cm - 2. koht
Fitness Classic BF - 158 cm - 1. koht
2011 MM BF - 158 cm - 3. koht
SM BF - 163 cm - 2. koht
2009 MM BF - 158 cm - 11. koht
SM BF - 163 cm - 1. koht
2008 SM BF - 163 cm - 5. koht
2007 SM BF - 163 cm - 5. koht
2006 SM BF uustulnukate kategooria - 1. koht


Anna Virmajoki (vasakul) ja Mari Päkkilä (paremal)

Anna Virmajoki ja Mari Päkkilä on tulemas Fitness Expoosse Mass Nutrition Fitness SM-võistlusele eesmärgiga kindlasti võita. SM-laval ei ole kunagi varem nähtud valitsevat Euroopa meistrit, kuid sedagi võib nüüd näha, kui Anna läheb pühapäeval lavale kaitsma eelmisel sügisel võidetud Bikini Fitness SM-meistritiitlit. Maril on samuti ees kohustused, sest tal on vaja hoida 2009. aastal võidetud lühikese kategooria Body Fitnessi SM-kuldmedali koht ning eelmisel sügisel saadud SM-hõbemedali asemel tuleks seekord saada kuldmedal.

Need tüdrukud on absoluutselt maailma parimad oma kaalukategoorias.

Kuigi Anna võistles alles eelmisel aastal oma esimesel bikini fitnessi võistlusel, käis ta Columbuses, Ohios, proovimas Arnold Amateur-võitlusel, kus ta sai pronksi. Kevadel Turus peetud Fitness Classicu võidu järel tõi ta veel Euroopa meistritiitli Soome, millest võib järeldada, et Annal on suurepärane hoog sees!

Mari võitis eelmisel sügisel SM-võistlusel teise koha, mille järel pandi talle MM-võistlusel kaela pronksmedal. Nagu Anna, võitis ka Mari kevadel Soomes võistluse ja sai hiljem EM-võistlusel hõbeda.

Bodyfitness vs Bikini Fitness


Eelmisel sügisel peeti Soomes esimest korda bikini fitness võistlus, mis sai kohe positiivse vastukaja nii võistlejate kui ka pealtvaatajate poolt. Bikini fitness on ala, millel on struktuuri poolest väga suur tähtsus. Jalalihased ei pea bikini fitnessi võistlejal olema suured, aga need peavad olema toonuses ning ka tuharalihaste eksponeerimisel on sellel alal suur roll.

Body fitness on spordialana peaaegu 10 aasta vanune ja sellele on kujunenud juba täiesti oma toetajaskond, mis kasvab aastast aastasse, kui soomlased toovad rahvusvahelistelt võistlustelt koju medaleid ja häid tulemusi. Body fitnessi võistlejatel peavad olema lihaselisemad reielihased kui bikini fitnessi võistlejatel, aga need ei tohi siiski mitte mingil juhul olla suured. Body fitnessi ideaalil peavad olema veidi kurvikamad reied kui bikini fitnessis.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Steroidide "kasulikkusest"

Treening | 

Vince Gironda oli anaboolsete steroidide kasutamise vastu. Ta ei leidnud sünteetiliste kemikaalide…


"Geneetiline ülemus"

Treening | 

Üks asi, mis määrab, kui palju lihaseid inimene suudab kasvatada, on otseselt seotud tema geneetilise koodiga. Inimene sünnib teatud arvu…


Aqua Fitness. Miks ja kellele?

Treening | 

Mis on ühist maailma tipptasemel atleetidel nagu Muhammad Ali, Christano Ronaldo, Usain Bolt ja kõige lihtsamal vanaemal meie seast? Nad kõik…